منو
سبد خرید شما

اسپری دافع حشرات


مشاوره تخصصی : 66553373 - 021

فرصت 7 روزه بازگشت کالا

ارسال رایگان برای خرید های بالای 100 هزار تومان

تضمین اصالت کالا

شپش موی سر

قبل از اینکه راه های درمان شپش مو را برایتان بازگو کنیم بهتر است بدانید حشرات رده ای از بی مهرگان هستند که بزرگترین گروه بند پایان را به خوداختصاص می دهند.تنوع حشرات بسیار گسترده است که 70% این مجموعه را، حشرات مضر تشکیل می دهند که خود به سه گروه اصلی تقسیم می شوند:                                                                                                          
1) حشراتی که از گیاه تغذیه می کنند مثل ملخ ،لارو و...
2) حشراتی که از فرآورده های دپوشده رشد می کنند مانند موریانه
3) حشراتی که انسان وسایر حیوانات را مورد حمله قرار می دهند مانند پشه ، مگس ،شپش و...
برخی از افراد به حشرات حساسیت شدیدی دارند وگاها دچار شوک حساسیتی نیزمی شوند که به حشرات انگل مشهور هستند و کک ها وشپش ها هم جز این دسته بوده وبا تغذیه از خون انسان رشد می کنند. این حشرات علاوه بر بدن انسان در لوازم شخصی فرد آلوده نیز زندگی کرده و از فردی به فرد دیگر انتقال می یابد که جهت مبارزه با شیوع حشرات مضر باید از اسپری جلوگیری از انتقال شپش بهر ه گرفته شود. 
همیین امر باعث خواهد شد تا در طول درمان شپش مو محیط اطراف نیز از این حشرات پاکسازی شوند تا سرعت درمان بیشتر شود.
اما در مورد حشرات که از گیاه تغذیه می کنند باید بدانیم که این موجودات به طور مستقیم به گیاه خسارت وارد می کنند و از بخش های مختلف گیاه تغذیه کرده و بصورت اجتماعی زندگی می کنند و رشد گیاه را با خطر نابودی مواجه می سازند.
 

بهترین روش درمان شپش مو

امروزه تولید کنندگان بسیاری در جهان وجود دارند که با فرمولاسیون های متنوع انواع داروی ضد شپش سر از قبیل محلول ها و آفت کش ها را برای از بین بردن شپش مو تولید می کنند که راه حل ساده و مقرون به صرفه ای جهت مبارزه با این حشرات باشد که متاسفانه اکثر آنها پایه شیمیایی داشته و از ترکیبات خطرناک آروماتیکی فرموله شده اند. این آفت کش ها به سه دلیل کم وبیش از چرخه گیاهشناسی در حال حذف هستند:                                         

1)تماس حاد یا مزمن با این مواد ممکن است در انسانها نیز تولید مسمومیت نماید.

2) علاوه بر موجودات مورد نظر ، محیط زیست را هم تحت تاثیر قرار می دهند.
3)حشرات به مرور زمان نسبت به این مواد ضد حشره مقاوم می شوند.
 
بدین منظور علی رغم توسعه تکنیک های پیشرفته وشناسایی سمیت آفت کش ها، حشره کش های گیاهی مورد توجه هستند. واحد تحقیق وتوسعه لابراتوار نلا پس از تولید محصول ضد شپش خود که راه حل کاملا گیاهی وغیر سمی جهت جلوگیری از رشد و شیوع شپش بود اقدام به فرموله نمودن محلول ضد حشره گیاهی خود به منظور ریشه کنی حشرات از لوازم ، وسایل ، البسه ،کمد وغیره نمود که کاملا پایه طبیعی داشته و باتوجه به فارماکوپه گیاهی پایه ریزی شده است.
کاربرد این اسپری برای دفع شپش از روی لباس و ملحفه خواهد بود و شما همزمان که در طول درمان و از بین بردن حشرات از پوست سرتان هستید با استفاده از این اسپری ضد شپش از انتشار آن به محیط جلوگیری خواهید کرد تا امکان رشد و شیوع مجدد را کاملا از بین ببرید.  
 

از بین بردن شپش با اسپری دافع حشرات نلا 

اسپری ضد شپش نلا با مکانیسم فلج نمودن ، مرگ حشره خواهد شد.

طرح تولید وساخت این محلول گیاهی با بهره گیری از اسانس های گیاهی و ضد حشره مانند رزماری ،اسطوخودوس و... است که علاوه بر اینکه خطری برای انسان ندارند با محیط زیست هم سازگار است و روشی عالی برای درمان خانگی شپش محسوب می شود.

خانم های باردار ، شیرده وکودکان هم می توانند به راحتی از این محلول در وسایل شخصی و البسه خود استفاده کنند.
جهت دفع حشرات گیاهان خانگی وآپارتمانی هم می توان از این محلول استفاده نمود به طوریکه که با پاشش مستقیم محصول بر روی برگ و تنه گیاهان می توان از رشد و گسترش حشرات جلوگیری کرد.
بوی تند عصاره گل همیشه بهار حشره کش موثری است و اغلب به منظور راندن حشرات بر روی گل ها پاشیده می شود. برگ اکالیپتوس به عنوان یک ضد حشره طبیعی شناخته می شود که به راحتی حشرات را فراری می دهد ماده موثره موجود در رزماری که آن را به عصاره تلخ مشهور ساخته برای فراری دادن پشه ها است.           
همچنین در یک سری از حیوانات خانگی وپرندگان که در لانه وقفس نگهداری می شوند حشرات موذی به نام شپشک ولارو آن  وجود دارند که مشکلاتی از قبیل ضعیف شدن ، خاراندن مداوم ، بی قراری و بی تحرکی حیوان را  در بر دارد که طی بررسی های گسترده ، محلول ضد حشره گیاهی نلا راهکار مناسبی جهت مبارزه با این حشرات کوچک معرفی می شود بدین صورت که این محلول بطور مستقیم در داخل لانه ، قفس ، پرها وداخل موهای حیوانات( بغیر از سر وچشم) پاشیده می شود . مواد موثره موجود در عصاره های این محلول از آزار بیشتر حیوان توسط حشرات جلوگیری کرده و خاصیت ضد عفونی کنندگی وترمیم زخم دارد ودر صورت خورده شدن نیز برای حیوانات مضر ومسموم کننده نخواهد بود.
قابل ذکر است که این محصول دافع مگس ، سوسک ،مورچه و... نمی باشد.بلکه از بین برنده شپش و حشرات از لباس و موی سر میباشد.
 
 
درباره محصول
ویژگیهای مهمجهت رفع و از بین بردن حشرات شپش ، ساس ،کنه - براي استفاده در البسه (لباس هاي خانم هاي بار دار ، شیرده ، نوزاد ) لوازم خواب ، کمد و.. - براي استفاده در لوازم شخصی افراد مبتلا به شپش قبل و بعد از درمان - قابل استفاده بر روي حیوانات خانگی، قفس ، لانه
طریقه مصرفمحلول دافع حشرات را بر روي لوازم مورد نظر اسپري نموده تا تمام قسمت هاي آن آغشته به محلول شده و مرطوب گردد. بعد از خشک شدن استفاده نمائید . جهت استفاده در کمد و لباس در شکاف و درز آنها اسپري نمائید. توجه :از تماس محلول با پوست بدن ، دهان و چشم خودداري کنید
ترکیبات مهمعصاره هاي گیاهان همیشه بهار ، اکالیپتوس ، داوودي ، مریم گلی و.... اسانس هاي شمعدانی و میخک
پروانه ساخت21/18168
حجم محصول400 میلی لیتر

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب