منو
سبد خرید شما

اسپری بهداشتی بانوان نلا


مشاوره تخصصی : 66553373 - 021

فرصت 7 روزه بازگشت کالا

ارسال رایگان برای خرید های بالای 100 هزار تومان

تضمین اصالت کالا

فواید استفاده از اسپری خوشبو کننده واژن

اسپری بهداشتی بانوان با بهره گیری از عصاره های گل بنفشه، گل سرخ، اسید بوریک و کتوکونازول، جهت شستشوی ناحیه خارجی دستگاه تناسلی بانوان توسط لابراتوار نلا تهیه و تولید شده است.
از این اسپری بهداشتی بانوان، در زمان مقاربت، قبل و بعد از شنا و ورزش های تعریق آور جهت رفع بوی نامطبوع ناحیه واژینال و در دوران قاعدگی و بارداری می توان استفاده کرد.

این محصول قابل استفاده برای آقایان نیز بوده و می توانند جهت جلوگیری از رشد و تکثیر قارچ و رفع بوی نامطبوع نواحی کشاله ران و زیر بغل استفاده نمایند.
عدم وجود سورفاکتانت ها و شوینده ها در ترکیب اسپری بهداشتی موجب شده یر خلاف ژل بهداشتی بانوان پس از مصرف، نیازی به شستشو نداشته و تا زمان استفاده بعدی نیز ماندگار می باشد.
 استفاده از اسانس مجاز در تولید اسپری ضد قارچ و باکتری، باعث خوشبو شدن موضع می شود و شادابی و پاکیزگی را برای بانوان و دوشیزگان به همراه می آورد
.

ترکیبات اسپری بهداشتی بانوان

اسپری بهداشتی بانوان - سیکلوتیدهای موجود در عصاره بنفشه با ایجاد اختلال در غشاهای قارچی و نابودی قارچ ها، در برابر پاتوژن های مقاوم نظیر کاندیدا و باکتری های گرم منفی موثر می باشند و عصاره گیاهی گل بنفشه علاوه بر خاصیت ضد قارچی، خواص ضد التهابی و ضد حساسیت در پیشگیری از سوزش یا التهاب ناحیه تناسلی دارند.

گل سرخ با مهار واسطه های التهابی، خاصیت ضد التهابی خود را اعمال می کند. گل سرخ به واسطه حضور ترکیبات فلاونوئیدی نظیر فلاونول دارای خاصیت آنتی اکسیدانی بوده و با آسیب به  دیواره سلولی و DNA، سبب مرگ میکروارگانیسم می شود.

 عصاره گل سرخ با مهار رشد قارچ، کاهش رشد کلونی های قارچ و مهار جوانه زنی قارچ خاصیت ضد قارچی خود را اعمال می کند. این عصاره همچنین دارای فعالیت ضد باکتریایی نیز می باشد.

اسید بوریک، اسیدی ملایم است که خاصیت ضد باکتریایی و ضدعفونی کننده در مقابل عفونت های باکتریایی و قارچی دارد.

اسید بوریک با کاهش محتویات ارگسترول دیواره سلولی قارچ، آسیب به غشا و تخریب یکپارچگی قارچ منجر به نابودی قارچ می شود و خاصیت ضد قارچی خود را اعمال می کند. این قارچ از طریق مهار رشد قارچ در رفع عفونت های قارچی بسیار موثر است.

کتوکونازول به عنوان یک عامل ضد قارچی در مقابل کاندیدا آلبیکانس عمل می کند.

کتوکونازول اثر ضد قارچی خود را، از طریق مهار آنزیم سیتوکروم P۴۵۰ اعمال می‌ کند، با مهار این آنزیم، تولید ارگوسترول که یک جزء حیاتی در غشای سلولی قارچ است، متوقف می ‌گردد و این امر منجر به از دست دادن یکپارچگی و نابودی  قارچ می شود.اسپری خوشبوکننده واژن محصولی گیاهی، قابل استفاده برای آقایان و بانوان و مناسب برای سنین بالای 12 سال میباشد.

 

درباره محصول
ویژگیهای مهممحافظ ناحیه خارجی دستگاه واژینال عامل پیشگیری از عفونتهای ناحیه تناسلی حفظ رطوبت طبیعی وخوشبوکننده دارای خواص ضد التهابی وضد میکروبی دافع بوی نامطبوع مناسب برای بعد از استخر، دوران قاعدگی ، عمل های جراحی وزایمان ، یائسگی وقبل وبعداز مقاربت. فاقد الکل و pHسازگار با پوست مناسب برای استفاده کودکان بالای 12 سال
طریقه مصرفروزانه دو تا سه بار بعداز خشک کردن موضع با اسپری شستشو دهید.
طول درمانتا بهبودی کامل مصرف شود .
ترکیبات مهمعصاره گل بنفشه و گل سرخ ، اسید بوریک ، کتوکونازول ، متیل ایزوتیازولینون ، اسانس ، آب
پروانه ساخت21/19960
حجم محصول120 میلی لیتر

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب