منو
سبد خرید شما

اسپری بوبر کفش


مشاوره تخصصی : 66553373 - 021

فرصت 7 روزه بازگشت کالا

ارسال رایگان برای خرید های بالای 100 هزار تومان

تضمین اصالت کالا

از بین بردن بوی بد کفش و پا

 
شاید شما هم در طول استفاده مکرر از کفش هایتان دچار بوی پا شده باشید و به دنبال راه حلی برای از بین بردن بوی بد کفش و پا هستید .
بوی بد کفش و پا از موارد آزار دهنده ای است که علت آن تأثیر باکتری یا قارچ بر روی سلول های قدیمی پوست است.

باکتری های مولد بوی بد، بر روی پوست مرطوب خیلی بهتر و سریع تر رشد می کنند و باعث ایجاد بوی بد پا و کفش می گردند.

روش های خانگی زیادی برای رفع بوی نامطلوب وجود دارد از جمله استفاده از نمک ، تعویض مرتب کفش ، شستن مداوم جورابها که ممکن است همیشه موثر نبوده و مشکل همچنان ادامه داشته باشد.
با توجه به اینکه رطوبت و عرق باعث بروز بوی نامطبوع می گردد و بهتز است قبل از هر چیزی از عرق پا در طول استفاده از کفش جلوگیری کرد راه حل ساده برای رفع این مشکل استفاده از محصولات گیاهی همچون یک اسپری بوگیر کفش می تواند باشد.
 

فواید استفاده از اسپری بو بر پا 

 اسپری بوبر کفش یک ضد عفونی کننده عالی و از بین برنده بوی بد پا و کفش بوده و سازگار با پوست می باشد که ما در اینجا محصول تولید شده ی لابراتوار نلا را برای شما پیشنهاد میدهیم.
اسپری ضد تعریق پا با خشک نگهداشتن پوست و داخل کفش، مانع از رشد باکتری ها شده و باعث از بین بردن بوی بد کفش و پا می گردد.
محصول فوق را از وب سایت دیجی نلا می توانید سفارش دهید.
 
 
درباره محصول
ویژگیهای مهمضد عفونی کننده وازبین برنده باکتری ها وقارچ های مولدبوی بد,ازبین برنده بوی بد پا و کفش,سازگار با پوست, جلوگیری از رشد باکتری وایجادبوی نامطبوع درداخل کفش,غیرسمی وبدون عوارض
طریقه مصرفپس ازهربار استفاده از کفش محلول را در داخل آن اسپری نمایید بطوریکه تمامی قسمت های داخلی کفش را بپوشاند. برای نتیجه گیری بهتر می توانید چند دقیقه قبل از پوشیدن کفش محلول را داخل آن اسپری و پس از خشک شدن کامل استفاده نمائید.
ترکیبات مهمالکل اتیلیک,آلومینیوم کلراید,سدیم هیدروژن کربنات, آب
پروانه ساخت21/16830
حجم محصول125 میلی لیتر

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب