اسپری جلوگیری از انتقال شپش

اسپری جلوگیری از انتقال شپش مراقبت از مو
درباره محصول
ویژگیهای مهم غیرسمی وفاقد مواد شیمیایی جلوگیری از انتقال شپش از فرد آلوده به فرد سالم فاقد اسانس وچربی بدون نیاز به شستشو
طریقه مصرف از فاصله 10 سانتیمتری بر تمامی موها ی سر اسپری نمایید.سعی کنید این عمل را هنگام خروج از منزل انجام دهید.در طول روز به دفعات می توانید استفاده کنید. افراد مبتلا از شامپو + روغن ضد شپش نلا استفاده نمایند تا در 10 دقیقه شپش ورشک ریشه کن شود.
ترکیبات مهم دایمتیکون- عصاره شمعدانی و سایر ترکیبات
پروانه ساخت 21/19624
حجم محصول 120 میلی لیتر

شپش سر معضلی است که اخیرا در بین کودکان خصوصا دانش آموزان شایع شده است.این موضوع در زمان بازگشایی مدارس به نگرانی اصلی خانواده ها و مسئولین آموزش وپرورش تبدیل شده است و متاسفانه سالانه تعداد قابل توجهی از کودکان وبزرگسالان به شپش سر مبتلا می شوند.

ابتلا به شپش سر تمامی گروههای جامعه فقیر وغنی ، شهری و روستایی ، دختر وپسر را در بر می گیرد. اینک دغدغه اصلی افراد خصوصا آنهایی که مبتلا نیستند فکر پیشگیری قبل از ابتلا به این معضل است و این افراد به دنبال راهی برای پیشگیری و محصولی جهت جلوگیری از انتقال شپش از فرد آلوده به فرد سالم می باشند.اساسی ترین راههای انتقال شپش به افراد سالم تماس با همدیگر خصوصا مدارس ، سرویس ها ، اتوبوس ها و دیگر مجامع عمومی واستفاده از کلاه والبسه فرد مبتلا است که این موضوع علاوه بر دانش آموزان ، دامن گیر دبیران وپرسنل مدارس هم شده است. بطوریکه این افراد از حضور در کلاسهای درسی ومدارس واهمه دارند.

واحد تحقیق وتوسعه لابراتوار نلا بعد از بررسی های لازم موفق به فرموله کردن وتولید محصول ضد شپش نموده است که با استفاده افراد سالم سدی در برابر انتقال شپش از فرد مبتلا به وجود می آورد. این محصول عاری از سم بوده وهیچگونه عارضه جانبی ندارد.در محلول جلوگیری از انتقال شپش از مواد گیاهی استفاده گردیده که برای نوزادان ، خانم های باردار وشیرده قابل استفاده است.

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

فروش ویژه

فروش های ویژه آخر هفته ما را دنبال کنید

  • 150,000ریال

برچسب ها: , شپش, شپش سر, درمان شپش, درمان شپش سر, درمان شپش موها, ضد شپش, رشک, لار, شامپو ضد شپش, شامپو, بید, ساس, عفونت پوستی, عفونت پوست, زرد زخم, عفونت قارچی, عفونت, عفونت باکتریایی, نرم کننده, ضد التهاب, نرم کننده مو, درمان عفونت

شپش (پدیکلوزیساز) یکی از انگل‌های انسان می باشد که تمام عمر خود را بر ..
350,000ریال

حشرات رده ای از بی مهرگان هستند که بزرگترین گروه بند پایان را به خوداختصاص می دهند.تنوع حشرات بسیار ..
190,000ریال

محلول اسکاپ انگل گال بیماری گال یا جرب (scabies)  بیماری پوستی مسری همراه با خارش ..
160,000ریال

ريزش مو علل مختلفي دارد و مهمترين عامل آن مشکلات هورمونی می باشد که موجب طاسي و ريزش مو مي شود. کمبو..
230,000ریال

اولین روش موضعی درمان پر موئی، بدون درد و هزینه سنگین استفاده از این کرم اولی..
230,000ریال

ژل ضدعفونی کننده دست معمولا برای از بین بردن سریع باکتری ها و ویروس های م..
55,000ریال

بهداشت بدن با پد پاک کننده عرق زیربغل نلاعرق یک پدیده طبیعی و ملزوم بدن است که ضمن مرطوب کردن پوست، ..
70,000ریال

شوره سر چیست؟نام دیگر شوره سر سبوره است. شوره سر با پوست ریزی پوست سر آغاز می شود که همراه با خارش و..
250,000ریال