منو
سبد خرید شما

اسپری جلوگیری از انتقال شپش

محلول اسپری جلوگیری از انتقال شپش
اسپری جلوگیری از انتقال شپش
49,000 تومان

مشاوره تخصصی : 66553373 - 021

فرصت 7 روزه بازگشت کالا

ارسال رایگان برای خرید های بالای 100 هزار تومان

تضمین اصالت کالا

جلوگیری از انتقال شپش

برای جلوگیری از انتقال شپش چه باید کرد ؟ شاید این سوال دغدغه ی خیلی از والدین ، معلمین و افرادی باشد که در اماکن عمومی با اتفراد زیادی سر و کار دارند باشد.
شپش مو معضلی است که اخیرا در بین کودکان خصوصا دانش آموزان شایع شده است.این موضوع در زمان بازگشایی مدارس به نگرانی اصلی خانواده ها و مسئولین آموزش وپرورش تبدیل شده است و متاسفانه سالانه تعداد قابل توجهی از کودکان وبزرگسالان به شپش سر مبتلا می شوند و با توجه به اینکه فرد آلوده به شپش می تواند از طریق تماس افراد و محیط پیرامون خود را نیز آلوده به این حشره کند بهتر است اگر مبتلا به آن شدید به فکر درمان شپش سر و حفظ فاصله ی اجتماعی خود با اطرافیان و خانواده باشید و شپش زدائی اتاق و پیرامون خود را نیز فراموش نکنید.


راه های ابتلا به شپش مو

ابتلا به شپش سر تمامی گروه های جامعه فقیر وغنی ، شهری و روستایی ، دختر وپسر را در بر  می گیرد. اینک دغدغه اصلی افراد خصوصا آنهایی که مبتلا نیستند فکر پیشگیری قبل از ابتلا به این معضل است و این افراد به دنبال راهی برای پیشگیری و محصولی جهت جلوگیری از انتقال شپش ازفرد آلوده به فرد سالم می باشند. اساسی ترین راههای انتقال شپش به افراد سالم تماس با همدیگر خصوصا مدارس ، سرویس ها ،اتوبوس ها و دیگر مجامع عمومی واستفاده از کلاه والبسه و وسایل شخصی فرد مبتلا است که این موضوع علاوه بر دانش آموزان ، دامن گیر دبیران و پرسنل مدارس هم شده است. و همین موضوع باعث خواهد شد افراد از حضور در کلاسهای درسی ومدارس واهمه داشته باشند.

پس اگر میخواهید از ابتلا به شپش در این شرایط  راهی یابید بهتر است از فرد مبتلا ، استفاده و درتماس بودن با وسایل شخصی او اجتناب کنید ، چرا که شپش موجودی زنده است که در پوست ، بدن و لباس فرد میخزد و بدون شک با تماس انتقال خواهد یافت.

بهترین روش از بین بردن شپش

یکی از بهترین روش ها برای در امان بودن از ابتلا به شپش و از بین بردن آن بدون شک استفاده از یک اسپری جلوگیری از انتقال شپش است که واحد تحقیق وتوسعه لابراتوار نلا بعد از بررسی های لازم موفق به فرموله کردن وتولید محصول ضد شپش نموده است که با استفاده ی افراد سالم سدی در برابر انتقال شپش از فرد مبتلا به وجود می آورد. 
قابل توجه است که این محصول عاری از سم بوده وهیچگونه عارضه جانبی ندارد.
در محلول جلوگیری از انتقال شپش نلا از مواد گیاهی استفاده گردیده که برای نوزادان ، خانم های باردار وشیرده قابل استفاده است.
طریقه ی استفاده از اسپری بدین شکل است که به راحتی می توانید این محلول را از فاصله ی 10 متری بر تمامی موها قبل از خروج از منزل اسپری نموده و به راحتی در اماکن آلوده در امان باشید. 

 

درباره محصول
ویژگیهای مهمغیرسمی وفاقد مواد شیمیایی جلوگیری از انتقال شپش از فرد آلوده به فرد سالم فاقد اسانس وچربی بدون نیاز به شستشو
طریقه مصرفاز فاصله 10 سانتیمتری بر تمامی موها ی سر اسپری نمایید.سعی کنید این عمل را هنگام خروج از منزل انجام دهید.در طول روز به دفعات می توانید استفاده کنید. افراد مبتلا از شامپو + روغن ضد شپش نلا استفاده نمایند تا در 10 دقیقه شپش ورشک ریشه کن شود.
ترکیبات مهمدایمتیکون- عصاره شمعدانی و سایر ترکیبات
پروانه ساخت21/19624
حجم محصول120 میلی لیتر

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب