منو
سبد خرید شما

اسپری ضد حشره بدن نلا


مشاوره تخصصی : 66553373 - 021

فرصت 7 روزه بازگشت کالا

ارسال رایگان برای خرید های بالای 100 هزار تومان

تضمین اصالت کالا

اسپری ضد گزش حشرات

اسپری ضد حشره  بدن  نلا ، محصولی از لابراتوار نلا بوده، که با استفاده از فرمولاسیونی ایمن و موثر، می تواند از گزش حشرات محافظت کرده و ورم ناشی از نیش پشه و حشره را بهبود بخشیده و با بهره گیری از ترکیبات طبیعی و گیاهی و فاقد مواد شیمیایی و الکل، قابلیت پخش و جذب آسان بر روی پوست صورت و بدن داشته و تا 8 ساعت بر روی پوست ماندگار است.

فرمولاسیون دور کننده پشه از انسان و سایر حشرات غیر سمی بوده و دارای رایحه ای مطبوع برای انسان می باشد و برخلاف نمونه های شیمیایی مشابه، هیچگونه عوارض جانبی، تحریک و حساسیت پس از استفاده بر روی پوست شخص ایجاد نمی کند.

اسپری ضد حشره بدن نلا در نرم و مرطوب نمودن پوست نیز موثر عمل کرده و می تواند تعداد بیشتری از گونه ها را به طور همزمان دفع کند. همچنین پس ازاستفاده، هیچ لکه ای یا درزی بر روی لباس ایجاد نکرده و می تواند پس از مصرف بر روی پوست باقی مانده و پوست را نسبت به محیط خارجی، مهاجم کند.

این محصول به عنوان روش پیشگیرانه و درمانی جهت مقابله با نیش پشه و سایر حشرات در نوزادان و بزرگسالان کاربرد چشمگیری دارد.

اسپری ضد پشه و خواص آن

پونه سا گربه ای، گیاهی دارویی، اسانس دار و معطر، متعلق به خانواده نعناییان است، که به نام نعنا گربه ای معروف است. نعنا گربه ای حاوی نپتالاکتون ترپنی به عنوان عامل فعال می باشد. نپتالاکتون دارای خاصیت ضد باکتریایی، ضد قارچی و ضد ویروسی بوده، که فرمون جنسی برخی از حشرات را دارد. فرمون ها موادی هستند که از غده هایی که در انتهای بدن حشرات ماده وجود دارد به بیرون ترشح می شوند و در حقیقت مواد فریبنده برای حشرات نر هستند.

بنابراین با جذب حشرات و یا دفع آن ها می تواند در کنترل بیولوژیکی آن ها موثر باشند. همچنین این گیاه، به عنوان دافع قوی تخم گذاری حشرات مطرح می شود. عصاره نعنا گربه ای موضعی، به عنوان دافع حشرات استفاده شده و باعث جلوگیری از گزش پشه ها، مگس ها و دیگر حشرات می شود.

از دیگر ترکیبات فعال به کار رفته در این اسپری ضد پشه و انواع حشره ، رزماری است. رزماری دارای خواص میکروبی و آفت کشی می باشد این گیاه دارویی به واسطه حضور1-8 سینئول به عنوان عامل فعال، باعث اثرات بازدارندگی تغذیه ای یا سمیت تنفسی و دافع پشه ها می شوند. رایحه ی منتشر شده رزماری باعث دفع شته ها می شود. همچنین برای کاهش میزان باروری، بازدارندگی تخم گذاری هیره های عنکبوتی و دفع کننده ی آن ها به کار می رود. رزماری برای کاهش باروری، تخم گذاری و افزایش مرگ و میر لاروهای شپش استفاده می شود.

این اسپری از گیاهان دارویی دارای مکانیسم دفاعی در برابر حشرات بر پایه تولید متابولیت های ثانویه و ترپن ها تشکیل شده است. ترپن ها، اثرات تحریک کنندگی گلوکز و اینورزیتول در سلول های گیرنده شیمیایی واقع در اجزای دهانی حشره را مسدود کنند. آن ها در برابر پاتوژن های میکروبی و آفات حشرات دفاع می کنند. ترپن ها همچنین باعث سمیت عصبی قابل توجهی در حشرات می شوند. ترکیبات موجود در این اسپری، موادی هستند که هنگام استفاده بر روی لباس یا پوست، از به زمین نشستن و در نتیجه از نیش آن ها جلوگیری می کند. مکانیسم عمل آن ها، تشکیل لایه ای از بخار بر روی پوست و یا بوی غیر قابل تحمل برای حشره است، که باعث انحراف مسیر حرکت حشرات شده و از تماس با میزبان جلوگیری می کنند. استفاده از آن ها، خطر به زمین نشستن و گزش حشرات خون خوار را کاهش داده و از انتقال بیماری های عفونی بسیار و واکنش های آلرژیکی ناشی از نیش حشرات جلوگیری می کنند.

چگونه در طبیعت از نیش پشه و دیگر حشرات موذی در امان بمانیم؟

اسپری جلوگیری از گزش حشرات نلا، راهی موثر برای در امان ماندن از نیش و گزش حشرات می باشد. فقط کافیست چند پاف از آن را برای پوست خود امتحان کنید، تا از نتایج آن بهره مند شوید.

اگر اهل طبیعت گردی و یا در طول مسافرت به فکر حفظ پوست خود از گزش و نیش پشه و هر گونه حشره ای هستید، پیشنهاد دیجی نلا برای شما، خرید اسپری ضد گزش لابراتوار نلا می باشد. که می توانید به صورت انلاین آن را از وب  سایت دیجی نلا تهیه نمائید تا لحظه های شیرین را در کنار خانواده و دوستان خود به جا بگذارید.

درباره محصول
ویژگیهای مهممحافظت و پیشگیری در برابر گزش حشرات - قابلیت پخش و جذب آسان بر روی پوست صورت و بدن - نرم کننده و مرطوب کننده پوست - دارای رایحه مطبوع - قابلیت ماندگاری تا 8 ساعت- مناسب برای کلیه افراد خانم های باردار و نوزاد - حاوی عصاره نعناع گربه ای وعصاره رزماری
طریقه مصرفكليه نواحي بدون پوشش پوست را از فاصله20 سانتی متری اسپری نمائید. درصورت نيازپس از 8 ساعت تكرارشود. جهت استعمال بر روي پوست صورت، به مقدار كافی از فرآورده را بر روی کف دست ها اسپري نموده و سپس به کمک دستها بر روی صورت بمالید
ترکیبات مهمعصـاره نـعنـاع گـربـه ای، عصـاره رزمـاری، آب دیـونیـزه
پروانه ساخت21/20349
حجم محصول60 میلی لیتر

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب