منو
سبد خرید شما

محلول دافع مورچه، بید، سوسک و سایر حشرات

محلول-دافع-مورچه،-بید،-سوسک-و-سایر-حشرات-Ant Killer-کاتیا
جدید
محلول دافع مورچه، بید، سوسک و سایر حشرات
59,000 تومان

مشاوره تخصصی : 66553373 - 021

فرصت 7 روزه بازگشت کالا

ارسال رایگان برای خرید های بالای 100 هزار تومان

تضمین اصالت کالا

اسپری دافع مورچه، بید، سوسک و سایر حشرات

اسپری دافع مورچه، بید و غیره ، که با نام تجاری Ant Killer نیز شناخته می شود، محصولی دیگر از لابراتوار کاتیا بوده، که در دو حجم 200 و 400 میلی لیتری تهیه و تولید می شود. این محصول، بدون ایجاد هیچگونه لک و اثر چربی بر روی سطوح مختلف و فاقد بوی آزاردهنده و مواد سمی برای انسان، می تواند مورچه، بید، سوسک و سایر حشرات را دفع نموده و یا از بین ببرد.

ویژگی های بهترین اسپری دافع مورچه و سایر حشرات ایرانی:

  • دافع و از بین برنده مورچه، بید، سوسک، ساس، مارمولک، موریانه و سایر حشرات
  • استفاده آسان و حاوی ترکیبات معدنی، طبیعی و غیر سمی
  • بدون آسیب به گیاهان و حیوانات خانگی و فاقد بوی نامطبوع
  • دارای ماندگاری بالا و قابلیت استفاده برای داخل لانه، ترک، شکاف و روی فرش
  • قابل استفاده برای کمدها، کیسه های خواب، البسه و پارچه های پشمی
  • موثر در جلوگیری از بیدزدگی فرش و سایر سطوح و قابل استفاده بر روی سطوح محل عبور و تجمع و مخفیگاه های حشرات مانند کف و لانه حشرات

نحوه استفاده از اسپری مایع حشره کش کاتیا:

برای دفع مورچه، سوسک و سایر حشرات: در کف و محل های رفت و آمد مورچه، بید و غیره اسپری نمایید. در صورتی که لانه مورچه و حشرات مشخص است، مقداری از مایع را در داخل سوراخ لانه بریزید.

برای دفع بید و جلوگیری از بید زدگی: بر روی البسه، فرش، کمد و غیره اسپری نمایید. به منظور تاثیر و نتیجه بهتر، هر سه ماه یکبار این عمل را تکرار نمایید. دقت کنید، که از استفاده بر روی مواد خوراکی و پوست خودداری شود و از دسترس کودکان به دور نگهداری شود. ضمنا به هنگام اسپری کردن، توجه کنید که محتوی مایع داخل ظرف، وارد چشم شما نشود.

خرید اسپری دافع مورچه، بید، سوسک و دیگر حشرات  Ant Killer:

جهت خرید و سفارش اسپری از بین برنده مورچه و بید کاتیا می توانید از سایت دیجی نلا اقدام کنید و تنها با چند کلیک آن را به راحتی درب منزل خود تحویل بگیرید. لازم به ذکر است، که لابراتوار کاتیا اسپری دافع مورچه و سایر حشرات دیگری در حجم 200 میلی لیتر تولید کرده و شما می توانید با توجه به نیاز خود هرکدام از آن ها را تهیه نموده و از خواص آن بهره مند شوید. ضمنا شما می توانید با توجه به نیاز خود از محصولات دافع حشرات لابراتوار نلا که دیگر لابراتوارهای تولیدی کارخانه پنبه هیدروفیل و باند و گاز تبریز می باشد، مانند اسپری دافع حشرات نلا برای دفع کردن شپش، ساس، کنه و سایر حشرات از سطوح و البسه خود استفاده8 نمایید.

درباره محصول
ویژگیهای مهمدافع و از بین برنده مورچه، بید، سوسک، ساس، مارمولک، موریانه و سایر حشرات، استفاده آسان و، حاوی ترکیبات معدنی، طبیعی و غیر سمی، بدون آسیب به گیاهان و حیوانات خانگی و فاقد بوی نامطبوع، دارای ماندگاری بالا و قابلیت استفاده برای داخل لانه، ترک، شکاف و روی فرش، قابل استفاده برای کمدها، کیسه های خواب، البسه و پارچه های پشمی، موثر در جلوگیری از بیدزدگی فرش و سایر سطوح و قابل استفاده بر روی سطوح محل عبور و تجمع و مخفیگاه های حشرات مانند کف و لانه حشرات
طریقه مصرفبرای دفع مورچه، سوسک و سایر حشرات: در کف و محل های رفت و آمد مورچه، بید و غیره اسپری نمایید. در صورتی که لانه مورچه و حشرات مشخص است، مقداری از مایع را در داخل سوراخ لانه بریزید. برای دفع بید و جلوگیری از بید زدگی: بر روی البسه، فرش، کمد و غیره اسپری نمایید. به منظور تاثیر و نتیجه بهتر، هر سه ماه یکبار این عمل را تکرار نمایید.
حجم محصول400 میلی لیتر

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب