منو
سبد خرید شما

اسپری دهانشویه گیاهی نلا

اسپری دهانشویه
-20 %
اسپری دهانشویه گیاهی نلا
این حراج پایان می یابد در:
روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
28,000 تومان
35,000 تومان

مشاوره تخصصی : 66553373 - 021

فرصت 7 روزه بازگشت کالا

ارسال رایگان برای خرید های بالای 100 هزار تومان

تضمین اصالت کالا

ضدعفونی کننده دهان با اسپری دهانشویه گیاهی نلا

اسپری دهانشویه گیاهی نلا ، حاوی عصاره های طبیعی و گیاهی مانند میخک، اکالیپتوس، گل انار، پودر عسل و همچنین ترکیب موثر آلومینیوم سولفات (آلوم)، بدون مواد نگهدارنده، تا 20 ثانیه هرگونه عامل میکروبی موجود در منافذ بین دندان ها، لثه ها، مخاط دهان و گلو را از بین می برد و برخلاف استفاده از دهانشویه های شیمیایی، عوارض جانبی متعدد نظیر خشکی و سوزش دهان را ندارد.

عصاره ها و روغن های اساسی موجود در این اسپری، با اختلال در دیواره سلولی، از بین بردن لایه یا پوشش پروتئینی ویروس ها، پاکسازی کانال های دندانی و زدودن باکتری های عفونت زای دهان و دندان و مهار فعالیت آنزیمی آن ها، رشد و تکثیر عفونت را در دهان و گلو مهار کرده و جهت پاکسازی و ضدعفونی کردن محیط داخلی دهان و رفع بوی نامطبوع ناشی از رشد ویروس ها و باکتری ها مناسب می باشند.

ترکیبات موثر اسپری دهانشویه گیاهی نلا

عصاره میخک، حاوی اوژنول بوده و میل ترکیبی بالایی با  RdRp(مسئول تکثیر ژنوم ویروس در سلول میزبان) داشته، بنابراین از تکثیر آن جلوگیری کرده و باعث مهار آسیب های ناشی از ویروس می شود. همچنین موجب دناتوره شدن پروتئین ها و تغییر فسفولیپیدهای غشای باکتری شده و انواع مختلفی از آن ها را مهار کند.

عصاره اکالیپتوس ، حاوی جز اصلی اوکالیپتول می باشد. این ترکیب در غشای باکتری اختلال ایجاد کرده و باعث رفع باکتری های دهانی می شود. اوکالیپتول می تواند به پروتئاز متصل شده و از آنجایی که آنزیم پروتئاز، نقش مهمی در تکثیر ویروس دارد، لذا مهار این آنزیم باعث مهار رشد و تکثیر ویروس خواهد شد.

گل انار، به واسطه پونیکالاجین، کمپلکس های پیچیده ای را تشکیل داده و با آنزیم های سلولی موجود در سیتوپلاسم و دیواره سلولی میکروارگانیسم ها واکنش می دهند و بدین ترتیب خاصیت ضدعفونی کنندگی دارد.

پودر عسل به دلیل حضور فلاونوئیدها و ترکیبات فنولی، باعث مهار ساخت RNA و DNA باکتریایی شده و از رشد باکتری ها جلوگیری می کنند. این ترکیبات به عنوان مهارکننده تکثیر یا اتصال ویروس به گیرنده های سلولی عمل کرده و عفونت های ویروسی را از بین می برند. همچنین عسل، طعمی دلنشین به اسپری بخشیده و از این رو برای کودکان قابل استفاده می باشد.

 نمک آلومینیوم سولفات، به عنوان ماده کمکی در فرمولاسیون دهانشویه گیاهی بوده و ایمنی دهانشویه را تضمین می کند. این نمک، اثرات سیستم ایمنی بدن را تنظیم کرده و به جذب بیشتر سایر ترکیبات فرمولاسیون کمک می کند.
امروزه سرعت ابتلا به بیماری های عفونی ناشی از میکروارگانیسم ها، افزایش یافته و نگرانی از جهت گسترش و همه گیر شدن آن ها، لزوم استفاده از محصولات ضدعفونی کننده را در زندگی روزمره دوچندان کرده است.
اسپری دهانشویه گیاهی نلا ، این محصول را برای ضدعفونی کردن دهان و حلق، می توان روزانه چندین بار استفاده نمود و مصرف زیاد آن در طول روز هیچگونه عارضه ای نخواهد داشت.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید. (دانلود فایل word)

درباره محصول
توضیحاتپروانه ساخت : 20431/21
توضیح کوتاهپاک کننده و ضدعفونی کننده محیط داخلی دهان، ضد التهاب و ضدعفونی کننده، جلوگیری از عفونت ها، خاصیت آنتی اکسیدانی، رفع بوی نامطبوع دهان
طریقه مصرفروزانه 2 تا 3 بار در داخل دهان اسپری کرده و به مدت 15 ثانیه با آب شستشو دهید.
ترکیبات مهمآلومینیوم سولفات، پودر عسل، عصاره گیاهان میخک، اکالیپتوس، گلنار، کلرهگزیدین، آب
حجم محصول20 میلی لیتر

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب