منو
سبد خرید شما

اسپری پیشگیری از انتقال شپش


مشاوره تخصصی : 66553373 - 021

فرصت 7 روزه بازگشت کالا

ارسال رایگان برای خرید های بالای 100 هزار تومان

تضمین اصالت کالا

اسپری پیشگیری از انتقال شپش

اسپری پیشگیری از انتقال شپش ، محصولی جدید از لابراتوار اکسی درم بوده، که مشابه با اسپری جلوگیری از انتقال شپش نلا عمل کرده و حاوی ترکیبات گیاهی و بدون عوارض جانبی می باشد. این محصول دارای رایحه خاصی بوده، که شپش حساس به آن رایحه می باشد و این رایحه، مانع نزدیک شدن به محل استعمال می گردد. این محصول در حجم 120 میلی لیتر تهیه شده و همه افراد در هنگام خروج از منزل می توانند از آن استفاده کنند.

ویژگی های بی نظیر اسپری پیشگیری از انتقال شپش Oxi Lice Stop

  • جلوگیری از انتقال شپش از فرد مبتلا به افراد سالم
  • بدون بو، رنگ و ایجاد لکه بر روی لباس ها
  • حاوی عصاره های گیاهی و فاقد عوارض جانبی
  • غیر سمی و عاری از هر گونه سموم شیمیایی
  • بدون نیاز به شستشو
  • استفاده آسان و فاقد اسانس

ترکیبات موثر اسپری Oxi Lice Stop

از جمله ترکیبات موثر دافع شپش ، موجود در اسپری پیشگیری از شپش ، روغن های گیاهی شمعدانی و داوودی می باشد. این روغن ها هیچ عارضه جانبی و حساسیت روی پوست سر ایجاد نکرده و بسیار موثر عمل می کند. این ترکیبات دارای رایحه ای زننده برای شپش ها بوده و از نزدیک شدن آن ها جلوگیری می کند. این رایحه توسط انسان استشمام نمی شود و پس از استفاده، فرد متوجه بوی آن نخواهد بود. افرادی که سالم هستند، می توانند از این محصول به هنگام خروج از منزل، جهت پیشگیری از ابتلا به شپش استفاده نمایید. اسپری این محصول بر روی فرد سالم، موجب عدم انتقال شپش از فرد مبتلا خواهد بود.

طریقه مصرف اسپری پیشگیری از انتقال شپش لابراتوار اکسی درم

هنگام خروج از منزل، از فاصله 10 سانتیمتری بر روی تمامی موهای سر اسپری نمایید، به طوری که تمامی موهای سر را پوشش دهد. در طول روز به دفعات می توانید استفاده کنید. توجه داشته باشید، که قبل استفاده از این اسپری، موها خشک بوده و روی تمامی موها اسپری شود. همچنین در نواحی پس سر، بالا و پشت گوش ها نیز می توان از اسپری دفع کننده شپش استفاده شود. ضمنا دقت شود که هنگام اسپری، به داخل چشم ها وارد نشود و در صورت ورود، بلافاصله چشم ها را شسته و به پزشک مراجعه نمایید.

چگونه اسپری پیشگیری و دافع شپش Oxi Lice Stop را می توان سفارش داد؟

جهت تهیه اسپری پیشگیری از انتقال شپش لابراتوار اکسی درم ، به سایت دیجی نلا مراجعه کنید و پس از زمان کوتاهی درب منزل تحویل گرفته، تا از مزایای آن بهره مند شوید.

درباره محصول
ویژگیهای مهمجلوگیری از انتقال شپش از فرد مبتلا به افراد سالم، بدون بو، رنگ و ایجاد لکه بر روی لباس ها، حاوی عصاره های گیاهی و فاقد عوارض جانبی، غیر سمی و عاری از هر گونه سموم شیمیایی، بدون نیاز به شستشو، استفاده آسان و فاقد اسانس
طریقه مصرفهنگام خروج از منزل، از فاصله 10 سانتیمتری بر روی تمامی موهای سر اسپری نمایید، به طوری که تمامی موهای سر را پوشش دهد. در طول روز به دفعات می توانید استفاده کنید.
ترکیبات مهمدایمتیکون، اسید بوریک، گلیسیرین، عصاره شمعدانی، عصاره داوودی، تری اتانول آمین، آب
پروانه ساخت21/19624
حجم محصول120 میلی لیتر

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب