منو
سبد خرید شما

اسپری گلوکزامین اکس


مشاوره تخصصی : 66553373 - 021

فرصت 7 روزه بازگشت کالا

ارسال رایگان برای خرید های بالای 100 هزار تومان

تضمین اصالت کالا

رفع و پیشگیری از پوکی استخوان

اسپری گلوکزآمین اکس، حاوی ترکیبات گیاهی، طبیعی، فاقد مواد سمی و شیمیایی بوده، که به سرعت از طریق پوست جذب شده و بدون ایجاد عوارض جانبی، تحریک پوستی و حساسیت، ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز جهت ساخت استخوان را تامین نموده و همچنین موجب ترمیم آسیب ساختاری مفاصل، بهبود بافت غضروفی، محافظت و رشد غضروف استخوان، بازسازی استخوان و آرام بخش عضلات می شود.
این اسپری
، با گیاهان تشکیل دهنده گلوکزآمین فرموله شده، که برای کاهش درد، رفع ورم مفاصل، بهبود و پیشگیری عملکرد و عوارض بیماری در افراد مبتلا به پوکی استخوان و آرتروز، به ویژه افراد 40 سال به بالا، به سبب فعالیت ضد التهابی و آنتی اکسیدانی روغن ها و عصاره های گیاهی موجود قابل استفاده بوده و عوارض جانبی مصرف خوراکی مکمل گلوکزآمین و سایر ترکیبات موثر را ندارد.

گلوکزآمین گیاهی، برای درمان بیماری های مفصلی و استخوانی

گلوکزآمین، يک آمينومونوساكاريد است، كه علاوه بر اينكه در گياهان وجود دارد، در بدن توليد شده و در غضروف مفاصل نیز وجود دارد. این ماده به عنوان پیش ماده برای تحریک تشكيل غضروف مفصل عمل مي نمايد. گلوكزآمين به طور بالقوه اثربخش بوده و عوارض جانبي ناچيزي دارد. این ماده دارای اثرات آنتی اکسیدانی، ضد التهابی و ضد دردی بوده و موجب توقف فعالیت رادیکال های آزاد و کاهش درد مفاصل در آرتروز و پوکی استخوان موثر می باشد.

گلوکزآمین گیاهی به همراه ویتامین های B1،B5،k،E و مواد معدنی مثل منیزیم، بروم و غیره، موجب پیشگیری از تخریب بافت های استخوانی و غضروف ها می شود.

خواص ترکیبات اسپری ضد پوکی استخوان و آرتروز

منیزیم کلراید، یکی از ترکیبات به کار رفته در اسپری گلوکزامین اکس می باشد. منیزیم یکی از مهم ترین یون های فیزیولوژیکی در سیستم عصبی مرکزی بوده و اثرات ضد درد دارد. منیزیم کلراید می تواند عملکرد گیرنده های NMDA (گیرنده موثر در ایجاد درد) را تنظیم، مهار و درد ناشی از ابتلا به آرتروز و پوکی استخوان را برطرف نماید.

عصاره گشنیز، از جمله عصاره های گیاهی موجود در فرمولاسیون، باعث مهار حد واسط التهابی، رادیکال های آزاد و فشار اکسایشی شده، همچنین موجب بهبود سطوح بتاکاروتن، ویتامین C و کلسیم در سرم افراد بیمار می شود. بنابراین برای شکل گیری و عملکرد طبیعی استخوان، همچنین برای مقابله با از دست دادن توده استخوانی، افزایش رشد غضروف، محافظت کننده از پوکی استخوان و آرتروز ضروری هستند.

عصاره گیاه پنج انگشت (ویتکس)، از عصاره های دیگر فرمولاسیون، شامل کوروسولیک اسید و اگنوسید بوده، که در بیماری های التهابی و بیماری های ناشی از حضور رادیکال های آزاد با مهار سنتز پروستاگلاندین مانند آرتروز و پوکی استخوان موثر بوده و دارای خاصیت محافظ غضروفی می باشد. فعالیت ضد التهابی این عصاره، باعث جلوگیری از تورم، درد و التهاب حاد و مزمن می شود. این عصاره حاوی فلاون، ویتامین C و کاروتن، در مقابله با استرس اکسیداتیو و کاهش پراکسیداسیون لیپید موثر می باشد.

عصاره کلم بروکلی سرشار از ویتامین های  B1، B2،A  و C، همچنین حاوی آلکالوئیدها، سولفورها، ایندول ها و ایزوتیوسیانات است، که خواص درمانی بسیاری به عنوان مسکن درد زانو و مفصل، رفع التهاب و تورم مفاصل دارد. عصاره کلم بروکلی به دلیل حضور ویتامین آنتی اکسیدانی C و کلسیم، در آرتروز و پوکی استخوان و برای بهبود ضعف استخوان بی نظیر است.

سنجد گیاه دارویی با خواص ضد دردی و ضد التهابی می باشد. سنجد می تواند هردو آنزیم سیکلواکسیژناز 1 و 2 را مهار کند. پلی فنول کائمفرول، اسید فرولیک و کوماریک اسید موجود در عصاره، موجب سرکوب در تولید و آزادسازی حد واسط های التهابی و انتشار گونه های اکسیژن واکنش پذیر شده و دارای خاصیت ضد التهابی، ضد درد و آرام کننده عضلات می باشد.

عصاره تخم کتان، حاوی اسیدهای چرب اساسی مانند آلفا لینولنیک اسید (اسید چرب امگا 3)، گاما لینولنیک اسید، اولئیک اسید (امگا 9) و لینولئیک اسید (امگا 6) بوده که فعالیت ضد التهابی با اثر بازدارندگی تولید حد واسط التهابی و مسیرهای سیکلواکسیژنازی و کاهش نفوذپذیری عروقی را نشان می دهد. عصاره تخم کتان، پتانسیل ضد التهابی، آنتی اکسیدانی و ضد ورم التهابی مفاصل را در اختلالات التهابی مانند آرتروز و پوکی استخوان نشان می دهد.

عصاره سویا به دلیل حضور ایزوفلاوون، لیگنان و اسیدهای چرب امگا 3، توانایی کاهش سنتز برخی از حد واسط های التهابی را به وسیله تداخل در مکانیسم کاتابولیسم غضروف دارد. مهار آن ها، موجب تحریک سنتز کلاژن توسط سلول های تشکیل دهنده غضروف شده و از این طریق موجب مهار تخریب غضروف می شود. همچنین این عصاره شامل فیتواستروژن ها، ویتامین های چربی دوست و تری ترپنوئیدها بوده و توانایی کاهش ورم مفاصل، تسکین درد، بهبود بافت و افزایش ضخامت و رشد غضروف در بیماری های مفصلی و موجب جبران کمبود پروتئین در رشد غضروف شده و در حفاظت و شادابی غضروف موثر است.

به علاوه عصاره سویا، باعث افزایش جذب کلسیم و اثر کلسیم بر رشد غضروف و رشد استخوان که ناشی از تحریک سلول های غضروف ساز است، را سرعت می بخشد.

یکی دیگر از ترکیبات طبیعی اسپری، اسید بوریک است. اسید بوریک خاصیت آنتی اکسیدانی، ضد استرس اکسیداتیو، ضد دردی و ضد التهابی داشته و حد واسط های التهابی را کاهش می دهد. این ماده در رشد استخوان ها، بهبود خواص مکانیکی، قدرت شکستگی، سختی و تحریک تشکیل استخوان، همچنین در بهبود التهاب، ورم مفاصل و علائم آرتروز و پوکی استخوان و در رفع و پیشگیری این بیماری ها موثر می باشد.

اسید بوریک با دخالت در جذب کلسیم در بدن و با تاثیر بر روی سلول های تشکیل دهنده استخوان و جایگزینی در استخوان تحلیل رفته، بر رشد، حفاظت و بازسازی استخوان ها تاثیر گذاشته و نقش مهمی در سوخت و ساز مواد معدنی مانند کلسیم و متابولیسم استخوان دارد.

ویتامین  C، یکی از ویتامین های موجود در فرمولاسیون می باشد. اسید آسکوربیک (ویتامین  C) ، سد محکمی در برابر فشار اکسایشی ایجاد می کنند و استفاده از آن باعث محافظت از بدن در برابر آسیب های ناشی از استرس اکسیداتیو می شوند. این ویتامین استخوان ها را قوی و محکم کرده و به عنوان ماده آنتی اکسیدان عمل می کند.

ویتامین  B5، به عنوان داروی ضد درد، تقویت کننده اثر ضد دردی سایر ترکیبات بوده و در حفظ انرژی و شادابی مفاصل کمک می کند. این ویتامین در رفع درد و التهاب ناشی از اختلال های عصبی عضلانی و در بهبود علائم و تسکین بیماران مبتلا به آرتروز و پوکی استخوان موثر می باشد.

جلبک دریایی دونالی یه لا، حاوی ترکیبات فنولی، پلی فنول ها، آلکالوئیدها و ترپن ها با خاصیت آنتی اکسیدانی و خاصیت بازدارندگی رادیکال آزاد و مقابله با استرس محیطی است. محتوای فنولی بالای این جلبک، آن را به عنوان آنتی اکسیدان طبیعی تبدیل کرده و در رفع درد آرتروز و پوکی استخوان موثر عمل می کند.

خرید اینترنتی اسپری گلوکزآمین اکس

مصرف اسپری گلوکزامین، برای پیشگیری و بهبود بیماران مبتلا به پوکی استخوان و آرتروز در سنین بالا و برای جلوگیری از بروز زودرس این بیماری ها برای همه افراد توصیه می شود.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید. (دانلود فایل word)

 

درباره محصول
ویژگیهای مهماسپری گلوکزامین اُکس با جذب از طریق پوست می تواند مورد مصرف بیماران دیابتی، کلیوی، گوارشی و خانمهای باردار و شیرده نیز قرار گیرد.عصاره گیاهان تخم گشنیز، سویا ، گیاه پنج انگشت، تخم کتان موجود در این محصول حاوی گلوکزامین طبیعی بوده که مواد معدنی و ویتامینهای مورد نیاز بدن را تامین مینماید.
طریقه مصرفاز این اسپری می توانید در طول روز 2 یا 3 بار استفاده نمائید و ترجیحا توصیه می شود بر روی پوست و مواضع استخوانی و مفاصل اسپری شود تا اثربخشی مطلوب تری داشته باشد. برای پیشگیری از ابتلا به پوکی استخوان در سنین بالا مصرف مستمر این مکمل غیرخوراکی روزانه یکبار توصیه می شود و در صورت مصرف دراز مدت اثرات پیشگیری کننده پوکی استخوان را در سنین بالاتر مشاهده خواهید نمود.
طول درمانسه ماه
ترکیبات مهممنیزیم کلراید, عصاره مائی گیاهان: پنج انگشت-تخم گشنیز-کلم بروکلی-سنجد-عصاره تخم کتان-عصاره سویا, اسیدبوریک, اسید آسکوربیک, ویتامین B5, عصاره جلبک دونالی یه لا, آب
پروانه ساخت21/20531
حجم محصول30 میلی لیتر

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب