منو
سبد خرید شما

اسپری گلوکزامین اُکس


مشاوره تخصصی : 66553373 - 021

فرصت 7 روزه بازگشت کالا

ارسال رایگان

تضمین اصالت کالا

پوکی استخوان و شکستگی (استئوپروز) از بیماری های شایع استخوانی است که در آن تخریب بافت استخوانی و کاهش توده استخوانی موجب ضعیف تر شدن استخوان می گردد.

این بیماری عمدتا در افراد بالای 40 سال مشاهده می شود.

پوکی استخوان بیماری است که بدون علائم بالینی بوده و به صورت نهفته باقی می ماند. ژنتیک، جنسیت، سن، تحرک کم و تغذیه ناسالم از مهمترین عوامل بروز و ابتلا به این بیماری می باشد و می توان با استفاده از انواع مکمل ها و تغذیه صحیح و ورزش تا حد زیادی از این بیماری پیشگیری کرد.

در تحقیقات علمی دریافته اند که تنها با مصرف کلسیم و تامین آن نمیتوان از پوکی استخوان جلوگیری و آن را درمان نمود بلکه ویتامینهای B1،B5،k،E و مکمل های دیگری مانند گلوکزامین و مواد معدنی مانند منیزیم، بروم، فسفر، پتاسیم، روی که در ایجاد تراکم استخوانی نقش مهمی داشته و بایستی مورد استفاده قرار گیرند. گلوکزامین ترکیبی متشکل از (گلوکز) با یک مولکول (اسید آمنه) است که این ماده کوچکترین و ساده ترین واحد سازنده غضروف می باشد و در ترمیم مفاصل آسیب دیده و نرم کردن مفاصل و کاهش درد نقش مهمی ایفا می کند. داشتن گلوکزامین کافی در بدن ضروری است چراکه در تولید مواد مغذی مورد نیاز و تحریک تولید مایع سینوبال موثر است.

اسپری گلوکزامین اُکس مکملی است غیر خوراکی که عصاره های گیاهی موجود در ترکیبات این محصول ، از طریق جذب فوری پوست وبدون عوارض جانبی، مواد مورد نیاز جهت ساخت استخوان را تامین نموده و همچنین موجب رفع آسیب آنها می شود؛ گلوکزامین به همراه ویتامین های B1،B5،k،E و مواد معدنی مثل منیزیم، بروم و ... موجب پیشگیری از تخریب بافتهای استخوانی و غضروفها می شود.

درباره محصول
ویژگیهای مهماسپری گلوکزامین اُکس با جذب از طریق پوست می تواند مورد مصرف بیماران دیابتی، کلیوی، گوارشی و خانمهای باردار و شیرده نیز قرار گیرد.عصاره گیاهان تخم گشنیز، سویا ، گیاه پنج انگشت، تخم کتان موجود در این محصول حاوی گلوکزامین طبیعی بوده که مواد معدنی و ویتامینهای مورد نیاز بدن را تامین مینماید.
طریقه مصرفاز این اسپری می توانید در طول روز 2 یا 3 بار استفاده نمائید و ترجیحا توصیه می شود بر روی پوست و مواضع استخوانی و مفاصل اسپری شود تا اثربخشی مطلوب تری داشته باشد. برای پیشگیری از ابتلا به پوکی استخوان در سنین بالا مصرف مستمر این مکمل غیرخوراکی روزانه یکبار توصیه می شود و در صورت مصرف دراز مدت اثرات پیشگیری کننده پوکی استخوان را در سنین بالاتر مشاهده خواهید نمود.
طول درمانسه ماه
ترکیبات مهممنیزیم کلراید, عصاره مائی گیاهان: پنج انگشت-تخم گشنیز-کلم بروکلی-سنجد-عصاره تخم کتان-عصاره سویا, اسیدبوریک, اسید آسکوربیک, ویتامین B5, عصاره جلبک دونالی یه لا, آب
پروانه ساخت21/20531
حجم محصول30 میلی لیتر

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب