منو
سبد خرید شما

محلول اسکاب دافع حشرات

حشره کش
حشره کش
حشره کش
-20 %
حشره کش
حشره کش
حشره کش
محلول اسکاب دافع حشرات
این حراج پایان می یابد در:
روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
20,000 تومان
25,000 تومان

مشاوره تخصصی : 66553373 - 021

فرصت 7 روزه بازگشت کالا

ارسال رایگان برای خرید های بالای 100 هزار تومان

تضمین اصالت کالا

محلول اسکاب دافع حشرات نلا

اسپری دافع حشرات نلا اسکاب علاوه بر البسه که در تماس با پوست هستند برای رختخواب، کمد و ملحفه، تشک و .... استفاده میشود و بدون ضرر برای نوزادان، بانوان شیرده و باردار میباشد. انسان از آنجایی که دائما به فکر شستشو و نظافت خود میباشد. در تابستان که حشرات به سرعت در حال تخم ریزی هستند باید به نوعی از تخم ریزی حشرات پیشگیری کرد.به همین منظور امروزه محلول دافع حشرات که بیشتر با نام حشره کش در بین مردم رواج دارد.برای ریشه کن کردن حشرات استفاده میشود.

طرز استفاده از محلول اسکاب دافع حشرات

چند قطره از محلول دافع حشرات را بر روی زخم و اطراف آن بریزید و سپس با پنبه توپک به آرامی محل را مالش دهید ، تا جذب شود ، این عمل را در روز چندین بار تکرار کنید . بعد از 2 تا 3 روز خارش کاهش می یابد. این عمل تا 7 روز تکرار شود . از خاراندن محل زخم جدا خودداري نمایید . براي ریشه کن نمودن حشره باید البسه و ملافه ها را نیم ساعت درآب گرم بجوشانید و یا از اسپري دافع حشره نلا استفاده نموده و در یک کیسه نایلونی سر بسته به مدت 10 روز نگهداري نمایید .جهت نتیجه بهتر اسپري دافع حشره نلا را در درز تختخواب،کمدو غیره اسپري نمایید تا تخم و حشرات باقی مانده نیز از بین بروند.

درباره محصول
ویژگیهای مهمضد خارش - انسداد کانال هاي رشد و حرکت گال - جلوگیري از تخم ریزي حشره - قابل استفاده براي کودکان ، خانم هاي باردار و شیرده - حاوي عصاره گیاهی زردچوبه
طریقه مصرفچند قطره از محلول را بر روي زخم و اطراف آن بریزید و سپس با تکه پنبه اي به آرامی محل را مالش دهید ، تا جذب شود ، این عمل را در روز چندین بار تکرار کنید . بعد از 2 تا 3 روز خارش کاهش می یابد. این عمل تا 7 روز تکرار شود . از خاراندن محل زخم جدا خودداري نمایید . براي ریشه کن نمودن حشره باید البسه و ملافه ها را نیم ساعت درآب گرم بجوشانید و یا از اسپري دافع حشره نلا استفاده نموده و در یک کیسه نایلونی سر بسته به مدت 10 روز نگهداري نمایید .جهت نتیجه بهتر اسپري دافع حشره نلا را در درز تختخواب،کمدو غیره اسپري نمایید تا تخم و حشرات باقی مانده نیز از بین بروند .
طول درماندر عرض دو ماه تاثیرات استفاده از محصول مشهود خواهد بود تا نتیجه کامل ، استفاده ادامه پیدا کند .
ترکیبات مهمعصاره زردچوبه ، گلیسیرین ، براکس و سایر ترکیبات
پروانه ساخت21/19239
حجم محصول60 میلی لیتر

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب