منو
سبد خرید شما

دهانشویه اکسی آفت

دهانشویه
دهانشویه
دهانشویه
-20 %
دهانشویه
دهانشویه
دهانشویه
دهانشویه اکسی آفت
این حراج پایان می یابد در:
روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
24,000 تومان
30,000 تومان

مشاوره تخصصی : 66553373 - 021

فرصت 7 روزه بازگشت کالا

ارسال رایگان برای خرید های بالای 100 هزار تومان

تضمین اصالت کالا

آفت دهانی و راه های درمان

اکسی آفت از ترکیب آلومینیوم سولفات و عصاره گیاهان انار و میخک تهیه شده است. به دلیل محتوای آنتی اکسیدانی بالا و خواص ضد میکروبی، ضد التهابی و ضد درد این ترکیبات، این محصول موثر در رفع آفت و پیوره، التیام زخم های دهانی، پیشگیری از خونریزی بن دندان و محکم کننده دندان و سفت کننده لثه می باشد.

آفت دهانی یک بیماری نسبتا شایع است و به صورت یک یا چند زخم با حاشیه قرمز رنگ بر روی غشای مخاطی دهان مشخص می شود. آفت ها می توانند ماهانه یا چند بار در سال ظاهر شوند و میزان شیوع آنها در جمعیت های عمومی بین 5 تا 50 و درجمعیت های خاص نظیر دانش آموزان و سربازان نظامی به علت استرس زا بودن وظایف، حدود 50 تا 60 درصد گزارش شده است.

هیچ علت پاتولوژیکی مشخصی برای بروز آفت وجود ندارد. با این حال برخی از عوامل مهم نظیر آسیب های موضعی، عفونت های باکتریایی و ویروسی، ژنتیک،  تغذیه، آلرژی، عوامل هورمونی، مصرف برخی داروها و عواملی از این دست در بروز آن دخیل هستند.

با توجه به سازگاری بیشتر گیاهان دارویی با سیستم های بیولوژیکی و عوارض جانبی کمتر، از این گیاهان برای رفع آفت استفاده می شود.

اکسی آفت با دارا بودن عصاره گل انار در درمان آفت های دهانی بسیار موثر است. گل انار تاثیر فوق العاده ای بر لثه و دندان های لق دارد و اعمال آن به زخم می تواند به سرعت زخم را بهبود بخشد.

تانن ها ترکیبات اصلی گل های انار هستند که یک گروه بزرگ از ترکیبات طبیعی با ساختارهای فنولی پیچیده هستند. درهنگام سوختگی و زخم، پروتئین های بافت توسط تانن ها رسوب داده می شوند و یک پوشش محافظ ضدعفونی کننده ایجاد می شود، در زیر این پوشش سلول های جدید می توانند رشد کنند و زخم را بهبود بخشند.

افزایش تولید رادیکال های آزاد یا تضعیف سیستم های دفاعی آنتی اکسیدانی، سبب ایجاد شرایطی به نام استرس اکسیداتیو می شود که می تواند منجر به آسیب بافتی شود. با توجه به نقش تعیین کننده استرس اکسیداتیو در التهاب و طبیعت التهابی آفت های عود کننده، استفاده از آنتی اکسیدان ها نقش مهمی در درمان آفت ایفا می کند. گل های انار به دلیل محتوای آنتی اکسیدانی بالا نیز، در درمان زخم های آفت موثر هستند.
آلومنیوم سولفات (آلوم) موجود در این محصول، برای درمان زخم های دهانی بدون عوارض جانبی، قابل استفاده است. آلوم می تواند به طور قابل توجهی شدت درد را کاهش دهد. آلوم همچنین باعث انقباض بافت و بهبود زخم با کاهش التهاب در غشای مخاطی دهان می شود.
اسپری دهانشویه گیاهی نلا نیز دارای خواص ضدعفونی کننده و رفع بوی بد دهان داشته و برای پاکسازی دهان و دندان مورد استفاده قرار میگیرد.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید. (دانلود فایل Word)

درباره محصول
ویژگیهای مهمموثر در رفع آفت و پیوره-التیام زخم های دهانی-محکم کننده دندان-سفت کننده لثه-پیشگیری از خونریزی بن دندان
طریقه مصرفیک قطره برروی زخم های آفت بچکانیدذو یا چند قطره از محلول را برروی گوش پاک کن ریخته و زخم را با آن به آرامی پاک کنید . هردو سه ساعت 20 قطره در یک لیوان آب جوشیده سرد ریخته و دهانشویه نمائید .
طول درمانتا بهبودی کامل مصرف شود
ترکیبات مهمعصاره گل انار - عصاره کلاو - پودر عسل - الوم - آب
پروانه ساخت21/20431
حجم محصول20 میلی لیتر

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب