منو
سبد خرید شما

اسپری ضد میگرنی اکسی میگ


مشاوره تخصصی : 66553373 - 021

فرصت 7 روزه بازگشت کالا

ارسال رایگان برای خرید های بالای 100 هزار تومان

تضمین اصالت کالا

از بین بردن و پیشگیری از انواع سردردها به ویژه سردردهای میگرنی

اسپری اکسی میگ، محصولی از لابراتوار اکسی درم، حاوی عصاره های گیاهی و طبیعی مانند منیزیم بوده، که برای رفع و پیشگیری از شروع سردردها به خصوص سردردهای میگرنی مناسب می باشد. این اسپری ضد سردرد، باعث تنظیم قطر عروق خونی، کاهش التهابات عصبی، رفع انقباضات عروقی، کاهش درد و تعدد حملات میگرن و تامین کمبود منیزیم می شود.

از آنجایی که مصرف خوراکی منیزیم، منجر به بروز اسهال و سوزش معده می شود، لذا اسپری اکسی میگ، از طریق پوستی (Transdermal) جذب شده و برای کودکان و زنان باردار قابل استفاده است. از این محصول، می توان در دردهای گردن و شانه ها نیز استفاده کرد.

اسپری اکسی میگ، برای درمان میگرن و رهایی از سردرد فرموله شده، یک محلول ضد میگرن گیاهی بوده، که عوارض جانبی مصرف داروهای شیمیایی ضد میگرن مانند حالت تهوع و استفراغ را نداشته، همچنین دارای هزینه پایین تر و به علت دسترسی بالای آن ها، در کاهش وقوع حملات میگرن موثرتر از دیگر داروها و اسپری ها عمل می کند.

ترکیبات موثر اسپری ضد میگرن اکسی میگ

یکی از ترکیبات بسیار موثر موجود در اسپری اکسی میگ، منیزیم می باشد. کمبود منیزیم در ایجاد میگرن نقش اساسی را ایفا می کند. مطالعات اخیر، نشان دهنده نقش کمبود منیزیم به عنوان نقش اساسی در پاتوفیزیولوژی میگرن می باشند، به طوری که دریافت آن، نقش موثری در بهبود، فرکانس، تعداد حملات، طول مدت حملات، شدت سردرد و علائم میگرن داشته و در پیشگیری از بیماری میگرن و بهبود آن موثر باشد. همچنین استفاده از آن، نیاز به داروهای ضد میگرن را کاهش می دهد.

منیزیم، یک کاتیون ضروری داخل سلولی بوده، که در بسیاری از فرایندهای بدن و عملکردهای سلولی نقش دارد. وضعیت منیزیم در بدن، از طریق اندازه گیری سطح سرم خون و گلبول های سفید و قرمز خون مشخص می شود. سطح منیزیم بیماران میگرنی در سرم، سلول های خونی و مایع مغزی نخاعی به طور قابل توجهی پایین تر از افراد سالم می باشد. منیزیم از طریق خنثی کردن انقباض عروق، مهار تجمع پلاکت ها، رفع التهابات عصبی و تنظیم جریان خون در مغز، باعث کاهش حملات سردرد میگرن، پیشگیری و بهبود میگرن خواهد شد.

عصاره های گیاهی بسیاری در فرمولاسیون اسپری اکسی میگ وجود دارند. یکی از عصاره های گیاهی به کار برده شده در این اسپری، عصاره نعناع می باشد. عصاره نعناع حاوی منتول، سینئول و منتیل استات بوده، که مدت، تعداد دفعات، شدت حملات و علائم میگرن را کاهش می دهد. منتول منبع غنی از پلی فنول ها با خواص آنتی اکسیدانی، خواص آنتی باکتریایی، ضد ویروسی و ضد قارچی بوده، که اثرات ضد دردی را نشان می دهد. استفاده موضعی از گیاه نعناع یا منتول، حملات حاد سردرد را در بیماران مبتلا به میگرن کاهش داده و اثربخشی خوبی در کاهش شدت، دفعات و فرکانس درد دارد.

عصاره میخک یکی دیگر از ترکیبات به کار رفته در اسپری می باشد. بتا-کاریوفیلن، جز موثر در عصاره میخک بوده، که اثرات ضد دردی، آنتی اکسیدانی و ضد التهابی بالقوه ای دارد. عصاره میخک اثر تسکین دهنده سردرد داشته و می تواند اعصاب را آرام کند.

جلبک دریایی دونالی یه لا، غنی از پروتئین، اسیدهای چرب، اسیدهای آمینه، ویتامین های A، B، C، رنگدانه و مواد مغذی مانند آهن، منیزیم، منگنز، کبالت، مس و روی است. جلبک دریایی دونالی یه لا، خواص درمانی فراوانی به خصوص در رفع سردرد دارد. این عصاره، به دلیل حضور منیزیم، خواص منیزیم در رفع سردرد میگرنی را دارد.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک فرمایید. (دانلود فایل word)

درباره محصول
ویژگیهای مهمتامین کمبود منیزیم - پیشگیری از شروع سردردها و میگرن - ایجاد خواب آرام - تنظیم و بهبود گردش خون - تسهیل جذب ویتامین های گروه B و افزایش انرژی سلولی - قابل استفاده برای کودکان و زنان باردار
طریقه مصرفدرصورت احساس شروع سردرد روی پیشانی و پس گردن هردوساعت یک پاف اسپری شود . - درصورت نیاز روزانه تا 10 پاف میتوانید استفاده نماءید . - منع مصرفی برای استفاده وجود ندارد - برای پیشگیری از بروز سردرد و میگرن میتوانید روزانه دوبار استفاده نمائید . - از اسپری برروی چشم و دهان خودداری شود
طول درمانهر 20 دقـــیقه تا رفع حمله اســــــتفاده شود
ترکیبات مهممنیزیم کلراید - عصاره دونالی یه لا - عصاره نعناع - عصاره میخک - آب
پروانه ساخت21/20395
حجم محصول30 میلی لیتر

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب
برچسب ها: سر درد - میگرن