منو
سبد خرید شما

باند پزشکی

باند و گاز استریل
-20 %
باند پزشکی
این حراج پایان می یابد در:
روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
120,000 تومان
150,000 تومان

مشاوره تخصصی : 66553373 - 021

فرصت 7 روزه بازگشت کالا

ارسال رایگان برای خرید های بالای 100 هزار تومان

تضمین اصالت کالا

باند

یکی از تولیدات کارخانه پنبه هیدروفیل و باند و گاز تبریز، باند 3 متر و 10 سانت بوده، که از جنس 100% پنبه و خالص می باشد. این باند کاملا بسیار با کیفیت بوده و قابلیت جذب فوق العاده بالایی دارد. همچنین به دلیل حساسیت های پوستی ایجاد شده در بیمار و عدم جذب بالای آب و سایر ترکیبات و نداشتن کارایی مطلوب، به هیچ عنوان از الیاف مصنوعی حتی به مقدار اندک در این محصول استفاده نشده است.

انواع باندهای کارخانه پنبه هیدروفیل و باند و گاز تبریز

کارخانه پنبه هیدروفیل، انواع باندهای بسیار متنوع و عاری از آلودگی‌های فیزیکی، پرز و مواد زائد دیگر و بدون هیچگونه سرنخی، را برای استفاده مشتریان عزیز فراهم آورده است. این باندها که قابل استفاده برای کل بدن می باشند، جهت پوشش زخم یا جراحات وسیع، جذب ترشحات زخم، جلوگیری از تورم در اندام و گردش خون، مناسب برای پانسمان‌های ثانویه و فیکس کردن موضع پانسمان استفاده می شوند، که در بسته بندی مناسب و بدون نفوذ عوامل عفونی به درون آن، تهیه و تولید می شوند. این باندها در سایزها و اندازه های گوناگونی موجود می باشند، که در زیر خلاصه شده است:

 • باند 3 متر و 5 سانت
 • باند 3 متر و 7 سانت
 • باند 3 متر و 10 سانت
 • باند 3 متر و 12 سانت
 • باند 3 متر و 15 سانت
 • باند 3 متر و 20 سانت

نکات قابل توجه جهت پانسمان صحیح زخم ها و نواحی دارای جراحات

نحوه صحیح و ایده آل پانسمان، برای بهبود و التیام سریع زخم ها، ایجاد مجدد سلامت بیمار، پیشگیری از عفونت و حفاظت زخم از صدمات مکانیکی بسیار حائز اهمیت است. بدین منظور باید با نحوه صحیح پانسمان آشنایی کامل داشت.

 • پانسمان انجام شده، می بایست مناسب شکل و اندازه زخم باشد. اندازه گاز قرار داده شده روی زخم، بستگی به وسعت زخم داشته و باید کاملا زخم و اطراف آن را بپوشاند.
 • پانسمان انجام شده، باید به گونه ای باشد، که امکان جذب ترشحات زخم را داشته باشد. پیشنهاد می شود، که در ابتدا گاز استریل را روی موضع مورد نظر، پس از تمیزی کامل زخم یا جراحت قرار داده و سپس به روی آن باند را ببندید.
 • دقت شود، که پانسمان انجام شده، نباید منجر به خشکی بیش از اندازه زخم شود.
 • باند استفاده شده جهت پانسمان، می بایست فشار، رطوبت و دمای مناسب را در بستر زخم ایجاد کند. لذا باید هر چند ساعت آن را تعویض نمود. (میزان تعویض پانسمان، به وسعت و شدت زخم بستگی دارد.)
 •  پانسمان مناسب، باید به گونه ای باشد، که اجازه تبادل گازهای اکسیژن و بخار آب را داشته و نباید بر روی زخم، ذرات ریز به جای بگذارد.
 • باند استفاده شده، باستی حتما از جنس پنبه طبیعی و خالص باشد. لذا در هنگام خرید دقت لازم را نموده، تا بهترین و باکیفیت ترین نوع باند را تهیه نمایید. جهت اطمینان از این موضوع، می توانید از باندهای تولیدی کارخانه پنبه هیدروفیل و باند و گاز تبریز دارای استانداردهای لازم و کاملا خالص بهره ببرید. بدین منظور به سایت دیجی نلا مراجعه کنید و انواع باند و گاز های استریل و غیر استریل را سفارش دهید.

درباره محصول
ابعادتهیه شده در انواع اندازه ها: باند 3 متر و 5 سانت، باند 3 متر و 7 سانت، باند 3 متر و 10 سانت، باند 3 متر و 12 سانت، باند 3 متر و 15 سانت، باند 3 متر و 20 سانت
ویژگیهای مهم100% پنبه و خالص، بسیار با کیفیت، قابلیت جذب فوق العاده بالا، فاقد الیاف مصنوعی حتی به میزان جزئی، عاری از آلودگی‌های فیزیکی، پرز و مواد زائد دیگر، بدون هیچگونه سرنخ آزاد، قابل استفاده برای کل بدن، جهت پوشش زخم یا جراحات وسیع، جذب ترشحات زخم، جلوگیری از تورم در اندام و گردش خون، مناسب برای پانسمان‌های ثانویه و فیکس کردن موضع پانسمان، در بسته بندی مناسب و بدون نفوذ عوامل عفونی به درون آن
طریقه مصرفزخم را کاملاً تمیز کنید و سپس یک پد گاز استریل پانسمان را روی آن قرار دهید. سپس از باند پزشکی برای بستن و فیکس کردن آن استفاده نمایید. آن را به طور مرتب تعویض نمایید.
ترکیبات مهم100% پنبه طبیعی
پروانه ساخت(شماره پروانه استاندارد): 6039258927 (شماره پروانه بهره برداری صنایع): 30244
حجم محصول20 گرم

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب