منو
سبد خرید شما

خوشبو کننده

خوشبو کننده هوا کاتیا با رایحه درخت کاج
ناموجود
Brand: لابراتوار کاتیا مدل: 13523
اسپری خوشبو کننده هوا کاتیا با رایحه درخت کاجاسپری خوشبو کننده با رایحه درخت کاج ، یکی دیگر از خوشبو کننده های تهیه شده در لابراتوار کاتیا و موجود در حجم 120 میلی لیتر می باشد. این اسپری در از بین بردن بوی نامطبوع و پخش رایحه خوش بسیار موثر بوده، که با کیفیت فوق العاده و قدرت ماندگاری بالایی که ..
30,000 تومان
خوشبو کننده هوا کاتیا با رایحه سیب سبز
ناموجود
Brand: لابراتوار کاتیا مدل: 13522
اسپری خوشبو کننده هوا با رایحه سیب سبزخوشبو کننده هوا کاتیا با رایحه سیب سبز ، تولیدی لابراتوار کاتیا در حجم 120 میلی لیتری می باشد. رایحه سیب موجود در اسپری، موجب ایجاد حس و حال طراوت، سرزندگی و نشاط شده و یادآور روزها و خاطرات خوب است. این اسپری را می توانید در فضای خانه، اداره، مسجد و غیره بر..
30,000 تومان
خوشبو کننده هوا کاتیا با رایحه هلو
ناموجود
Brand: لابراتوار کاتیا مدل: 13521
اسپری خوشبو کننده هوا کاتیا با رایحه هلوخوشبو کننده هوا ، محصولی دیگر از لابراتوار کاتیا بوده و به دلیل تنوع در رایحه و قابلیت انتشار بالایی در محیط، برای معطر کردن فضای داخل اتاق، سرویس های بهداشتی، منازل، محل کار و اتومبیل استفاده می شود. این محصول کاملا موثر در از بین بردن بوی نامطبوع هوا را ..
30,000 تومان
خوشبو کننده هوا کاتیا با رایحه گل های بهاری
ناموجود
Brand: لابراتوار کاتیا مدل: 13524
اسپری خوشبو کننده هوا کاتیا با رایحه گل های بهارییکی دیگر از خوشبو کننده های لابراتوار کاتیا، خوشبو کننده هوا با گل های بهاری می باشد. این محصول تهیه شده در حجم 120 میلی لیتر و بسیار با کیفیت و قابل استفاده در محیط کار، منزل، اتومبیل، سرویس های بهداشتی، مبلمان، پرده و حتی البسه می باشد. کیفیت با..
30,000 تومان
نمايش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)