منو
سبد خرید شما

روغن روان کننده


مشاوره تخصصی : 66553373 - 021

فرصت 7 روزه بازگشت کالا

ارسال رایگان برای خرید های بالای 100 هزار تومان

تضمین اصالت کالا

روغن روان کننده

یکی دیگر از تولیدات کارخانه پنبه هیدروفیل و باند و گاز تبریز، روغن روان کننده +Luber Oil می باشد. این روغن در حجم 500 میلی لیتری و از روغن های صنعتی و همچنین روغن های بهداشتی تهیه شده و در روغن کاری و روان کننده کلیه قطعات، بلبرینگ ها و ابزارآلات صنعتی و پزشکی، ابزارآلات و تجهیزات دندان پزشکی، وسایل پیرایش مانند ماشین اصلاح و ریش تراش (موزر)، ماشین خط زن، موزن بینی، موتور پمپ باد یا هوا، انواع بلبرینگ ها و غیره، با قابلیت تحمل دما تا 170 درجه سانتیگراد کاربرد دارد.

در روغن روان کننده کارخانه پنبه هیدروفیل و باند و گاز تبریز، از بهترین و با کیفیت ترین روغن های صنعتی و معدنی فرموله شده، که لایه ای از روغن با ضخامت مناسب را بین قطعات متحرک و ثابت به منظور به حدالقل رساندن اصطکاک و ساییدگی قطعات در هنگام کار ایجاد کرده و علاوه بر حفاظت سطوح از زنگ زدگی و خوردگی، از ضربات نامطلوب در هنگام انجام حرکات مکانیکی قطعات بر روی یکدیگر جلوگیری می کند. همچنین این روغن از ته نشین شدن رسوبات در لابه لای قطعات جلوگیری به عمل آورده و مواد آلوده کننده خارجی مانند گرد و خاک و غیره به همراه ندارد. اسپری روغن روان کننده صنعتی ، بدون ایجاد خراش مکانیکی یا آسیب رسانیدن به تجهیزات و سطوح، نفوذ پذیری بسیار قوی در نقاط غیر قابل دسترس جهت روانکاری و از بین بردن سولفاته و زنگ زدگی را داشته و حالت چسبندگی و گرد و غبار ایجاد نمی کند. روان کننده تجهیزات و ابزارآلات کارخانه پنبه هیدروفیل با برند لوبر ، دارای ISO13485 و ISO9001 از موسسات مورد تایید وزارت بهداشت و تمامی استانداردهای فارماکوپه، دارویی و ایمنی غذایی می باشد.

لازم به ذکر است، که برند لوبر، لوبراویل، لوبراویل پلاس، Luberoil،Luberoil ،Luber توسط این کارخانه، در سازمان ثبت علامت های تجاری، ثبت علامت گردیده است.

طریقه استفاده از اسپری روان کننده Luber Oil+

شما می توانید یک الی دو بار در روز به مدت 1 ثانیه و قبل هر بار استریل کردن وسایل، از آن استفاده کنید. دقت کنید که هنگام استفاده، اسپری را در حالت عمودی قرار دهید.

هشدارهای لازم

دور از تابش مستقیم نور خورشید و دسترس کودکان قرار دهید.

در معرض دمای بیش از 50 درجه سانتیگراد نگهداری نشود.

روی شعله و مواد آتش زا اسپری نکنید.

در فاصله نزدیک به آن، سیگار نکشید.

 

جهت خرید روانکار صنعتی و وسایل لوبر ، کافیست به سایت دیجی نلا مراجعه کرده و تنها با چند کلیک، خیلی راحت آن را تهیه و ظرف مدت کوتاهی درب منزل خود تحویل بگیرید.

درباره محصول
ویژگیهای مهمروان کننده و روغن کاری کلیه قطعات، بلبرینگ ها، ابزارآلات صنعتی، پزشکی و دندان پزشکی، وسایل پیرایش مانند ماشین اصلاح، ریش تراش، ماشین خط زن، موزن بینی، موتور پمپ باد یا هوا، با قابلیت تحمل دما تا 170 درجه سانتیگراد، به حدالقل رساندن اصطکاک و ساییدگی قطعات، حفاظت سطوح از زنگ زدگی و خوردگی، بدون ته نشین شدن رسوب و ایجاد چسبندگی
طریقه مصرفروزانه یک الی دو بار به مدت 1 ثانیه و قبل هر بار استریل کردن وسایل، از آن استفاده کنید. دقت کنید که هنگام استفاده، اسپری را در حالت عمودی قرار دهید.
حجم محصول500 میلی لیتر

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب