منو
سبد خرید شما

اسپری روغن منیزیم اکسی درم


مشاوره تخصصی : 66553373 - 021

فرصت 7 روزه بازگشت کالا

ارسال رایگان

تضمین اصالت کالا

روغن منیزیم

روغن منیزیم، منیزیم کلراید ترکیبی از کلرید و منیزیم است بافرمول که در طبیعت به شکل بلورهای سفید و بی رنگ در معادن یافت میشود نمکی قابل حل در آب بوده و دارای مزه ای  شـور و تلخ می باشد مـــــنیزیم هشتمین ماده معدنی فراوان بر روی زمین است و سومین ماده معدنی فـراوان در آب دریاسـت و مهمــتر از آن چـهارمیـن مـاده معدنـی فراوان در بدن انسان می باشد. منیزیم در 300  واکنش بیوشیمیایی مختلف بدن شرکت میکند.
منیزیـم دارای خواص درمانی بسـیار و عامل پیشــگیری ازبیماری است و در بدن عمدتا در داخل سلولهـا یافت میشود و برای متابولیسم، کربوهـیدراتها، چـربی هاواسیدهای آمینه ضروری است.باتوجه به تحقیقات انجام یافته جذب منیزیم از طریق مکملهای خوراکی به نسـبت مکملهای اسپری منیزیم  بسـیار پایین میباشد و بهترین روش برای جذب مــقادیر بالاتر مـنیزیم، اسپری مسـتقیم آن بر روی پوسـت بدن است.

اسپری روغن منیزیم علاوه بر داشتن مواد معدنی ضروری در تولید انرژی سـلولی و جذب ویتامین و تنظیم جذب کلسیم نیز نقش بسزائی دارد.محــققان (لیل پاســـتور) در یک تحـقیق بـر روی بیش از4000 نفر در یک دوره 18ســـاله دریافتند که سـطح بالای منیزیم با کاهش 50درصدی مرگ و میر ناشی  از سرطان رابطه مستقیم داشته و عامل موثر در کاهش 40درصد بیمــــاری های قلبی و عروقی می باشدبنا به تحــقیقات فراوان بیـش از 80%  مردم دنیـا از کـمبود منیزیم رنج می برند.

 تقریبا 68%مـنیزیم بدن در استخوان ها و 26% آن در ماهـیچه ها انباشـته است و بقیه در بافتهای نرم  از قبیل مغز و  مایعات بدن استآسان ترین راه تامین منیزیم بدن از طریق اسـپری مسـتقیم بر روی پوسـت بدن میباشد
نشانه های  کمبود منیزیم در بدن :ضعف،  بی اشتهائی،  خســتگی مزمن، دردهــــای  عـضـــلانی،  گرفــــتگی، اسـپاسم،  بی حســی های موضـــعی، ریتمهای غیر طبیعی قلب،  سردرد و...واقعیت قابل توجه روغن منیزیم در واقع یک روغن نیست، بـلـکــه یک مـحلـول با غـلـظــت بـالای منیزیم کلراید و مواد معدنی اشباع شده در آب خالـص می باشـد و اغـلب به نام روغن منیزیم نامیده میشود و بهترین روش استفاده از این مکمل به منظور افزایش سطح منیزیم بدن به صورت استفاده مستقیم بر روی پوست است. نیاز به جذب روزانه آن ضروری است.


8 خاصیت مهم منیزیم

  • آرام بخشی و  رساندن انرژی به نرون ها جهت انتقال پیام های عصبی 
  • خوابی راحت با آرام کردن مغز و سیستم عصبی
  • رفع سردردهای میگرنی
  • رفع خستگی و درد ماهیچه ها بعد از فعالیت های ورزشی
  • رفع اسپاسم و گرفتگی عضلات
  • رفع سوزن سوزن شدن پا
  • موثر در جلوگیری از پوسیدگی دندان 
  • جلوگیری از سکته قلبی و عروقی
درباره محصول
ویژگیهای مهمتامین کمبود منیزیم - آرام بخش - رفع خستگی و درد عضلات و اسپاسم ، گرفتگی پاها - ایجاد خواب آرام - تنظیم و بهبود گردش خون - تسهیل جذب ویتامین های گروه B و افزایش انرژی سلولی - قابل استفاده برای کودکان و زنان باردار
طریقه مصرفبه منظور تامین منیزیم بدن روزانه یکبار بر روی پوست و ساق پا و پشت و سینه و در زمان احساس درد در ماهیچه ها و خستگی و اسپاسم عضلانی و یا بعد از ورزش ، 2 الی 3 بار بر روی موضع اسپری نمائید . از اسپری بر روی چشم و دهان خودداری شود .
ترکیبات مهممنیزیم کلراید - عصاره جلبک دریای شور - آب
پروانه ساخت21/20394
حجم محصول60 میلی لیتر

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب