منو
سبد خرید شما

رول باند پزشکی


مشاوره تخصصی : 66553373 - 021

فرصت 7 روزه بازگشت کالا

ارسال رایگان برای خرید های بالای 100 هزار تومان

تضمین اصالت کالا

رول باند

رول باند ، محصولی دیگر از کارخانه پنبه هیدروفیل و باند و گاز تبریز با الیاف 100% پنبه خالص و طبیعی، بدون هیچگونه ناخالصی، آلودگی و لکه می باشد. یکی از انواع رول باندهای موجود، رول باند 9 متر و 15 سانت می باشد. این رول باند توانایی جذب بالا و فوق العاده آب را داشته و در نواحی وسیع برای پانسمان و بستن جراحات و زخم ها بر روی گاز استریل استفاده می شود.

تفاوت بین رول باند و باندهای معمولی در چیست؟

رول باند به صورت نوارهای بریده شده و چرخانده شده به صورت رولی می باشد. رول باند برای پانسمان نواحی وسیع زخمی شده و یا آسیب دیده بدن مانند برای بانداژ و پانسمان کردن انگشتان دست و با استفاده از باندهای باریک و برای شکم، لگن، قفسه سینه و غیره قابل استفاده می باشد. همچنین رول باند برای جلوگیری از خونریزی و تثبیت پانسمان برای زخم ها و فلس ها نیز قابل استفاده می باشند.

انواع رول باندهای تولید شده در کارخانه پنبه هیدروفیل و باند و گاز تبریز

کارخانه پنبه هیدروفیل، انواع رول باندهای غیر استریل را با استفاده از پنبه طبیعی و با اصول کاملا بهداشتی و عاری از هرگونه مواد ناخالصی و آلودگی در اندازه و سایزهای مختلف تولید نموده و در اختیار مصرف کنندگان با توجه به نیاز خود قرار داده است. این دسته بندی عبارتست از:

  • رول باند 9 متر و 5 سانت
  • رول باند 9 متر و 7 سانت
  • رول باند 9 متر و 10 سانت
  • رول باند 9 متر و 12 سانت
  • رول باند 9 متر و 15 سانت
  • رول باند 9 متر و 20 سانت

نحوه خرید رول باند جاذب فوق العاده آب ، خون و سایر ترشحات کارخانه پنبه هیدروفیل

برای خرید رول باند بسیار با کیفیت ایرانی ، فقط کافیست به سایت دیجی نلا مراجعه کرده و آن را سفارش دهید. این محصول از درب کارخانه پنبه هیدروفیل و باند و گاز تبریز ارسال شده، که ظرف مدت بسیار کوتاهی در درب منزل می توانید آن را تحویل بگیرید. این محصول کلیه استانداردهای لازم جهت بسته بندی را داشته و با استفاده از پنبه کاملا خالص و طبیعی تولید می شود.

درباره محصول
ابعادتهیه شده در انواع اندازه ها: رول باند 9 متر و 5 سانت، رول باند 9 متر و 7 سانت، رول باند 9 متر و 10 سانت، رول باند 9 متر و 12 سانت، رول باند 9 متر و 15 سانت، رول باند 9 متر و 20 سانت
ویژگیهای مهمالیاف 100% پنبه خالص و طبیعی، بدون هیچگونه ناخالصی، آلودگی و لکه، توانایی جذب بالا و فوق العاده آب، مناسب جهت پانسمان و بستن جراحات و زخم ها در نواحی وسیع بر روی گاز استریل، تهیه شده با اصول کاملا بهداشتی ،قابل استفاده برای پانسمان نواحی وسیع زخمی شده و یا آسیب دیده بدن مانند برای بانداژ و پانسمان کردن انگشتان دست و با استفاده از باندهای باریک و برای شکم، لگن، قفسه سینه و غیره، همچنین مناسب برای جلوگیری از خونریزی و تثبیت پانسمان برای زخم ها و فلس ها
طریقه مصرفزخم را کاملاً تمیز کنید و سپس یک پد گاز استریل پانسمان را روی آن قرار دهید. سپس از رول باند پزشکی برای بستن و فیکس کردن آن استفاده نمایید. آن را به طور مرتب تعویض نمایید.
ترکیبات مهم100% پنبه طبیعی
پروانه ساخت(شماره پروانه استاندارد): 6039258927 (شماره پروانه بهره برداری صنایع): 30244
حجم محصول70 گرم

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب