منو
سبد خرید شما

سرم آنتی آکنه

مشاوره تخصصی : 66553373 - 021
فرصت 7 روزه بازگشت کالا
ارسال رایگان
تضمین اصالت کالا

سرمی برای مصون نگه داشتن پوست

 

"لابراتوار نلا،سرم آنتی آکنه خود را بر پايه رتينوئيدها فرموله نموده است. اين محصول ترکيبي از عصاره 100% طبيعي و خالص تامرون يا هسته تمبر هندي با 15/0% اسيد رتينوئيد (شکل خاصي از ويتامين A) ميباشد. پلي ساکاريدهاي عصاره تامرون خاصيت مصون سازي و دفاع در مقابل اشعه ماوراء بنفش را دارند. اين پلي ساکاريدها با تاثير در چسبندگي سلولي ، ترميم زخم را تسريع ميکنند و با ايجاد فيلم و فيلتر ظريفي بر روي زخم باعث رفع سختي و خشکي پوست شده و باعث می شوند تا التيام زخم سريعتر انجام گيرد. وهمچنين اين امکان را ميدهد که رتينوئيد به داخل آکنه ها نفوذ کرده و نقش خود را ايفا نماید. هسته تمبر هندي نه تنها در ترميم جوشگاه يا جاي جوشهاي جديد اثر دارد بلکه در از بين رفتن جوشگاههاي قديمي نيز کاملاً موثر است."
مشخصات
درباره محصول
ویژگیهای مهمترمیم جوش ها و زخم های حاصل از آن،رفع سختی و خشکی پوست جهت التیام سریع تر زخم، ترمیم جوشگاه یا جای جوش های جدید،موثر در از بین رفتن جوشگاه های قدیمی
طریقه مصرفپس ازشستشوی محل باآب ولرم ازسرم آنتی آکنه به مقدارلازم روی آکنه پخش کرده ماساژمی دهیم روزانه سه بار استفاده گردد.
طول درمانبرای جوشهاي معمولي طول درمان1 الي2ماه است. ولي در همان هفته اول با استفاده مرتب,تاثير خود را نشان خواهد داد.حتي در بعضي از افراد از روز دوم استفاده هم ميتوان اثراتي مانند رفع قرمزي و التهاب را مشاهده نمود.
ترکیبات مهمعصاره تامرون,عصاره سیاه دانه,رتینول
پروانه ساخت21/16467
حجم محصول15 میلی لیتر

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب