منو
سبد خرید شما

سرم روشن کننده (اکسی لایت)

مشاوره تخصصی : 66553373 - 021
فرصت 7 روزه بازگشت کالا
ارسال رایگان
تضمین اصالت کالا

اختلالات پوستی، به علت قرارگیری مداوم در معرض نور خورشید ، عدم  تعادل هورمون ها در طی دوران بارداری، پیری ، مصرف برخی داروها و عواملی از این دست ایجاد می شود.

در فرمولاسیون این محصول از ویتامین C پایدار و کوجیک اسید استفاده شده است. ویتامین C (اسید اسکوربیک ) به علت اثرات مفیدی که بر روی پوست دارد، به طور گسترده ای درلوازم آرایشی و بهداشتی مورد استفاده قرار می گیرد. بسیاری از اثرات مطلوب آن در پوست ناشی از فعالیت آنتی اکسیدانی و تنظیم بیوسنتز کلاژن می باشد.

ویتامین C یک ماده مغذی است که عملکرد چندگانه بیولوژیکی دارد. کمک به ایجاد لایه محافظتی پوستی، درمان و بهبود زخم از جمله وظایف این ویتامین است. براساس تحقیقات انجام شده ، این ویتامین می تواند به عنوان آنتی اکسیدان، رادیکال آزاد آسیب رسان را نابود کند؛ هم چنین دیگر گونه های اکسید کننده را که به روند پیری پوست کمک می کنند، از بین ببرد. نقش کلیدی ویتامین C ، مشارکت در کلاژن سازی است و از این طریق خواص کشسانی پوست را بهبود می بخشد؛ در نتیجه باعث کاهش خطوط چین و چروک پوست می شود.

 رنگدانه پوست با مقدار ملانین موجود در سطح آن سنجیده می شود. ملانین از تیروزین در حضور آنزیم تیروزیناز سنتز می شود. ویتامین C یک اثر روشن کننده پوستی از طریق مهار آنزیم تیروزیناز دارد که سنتز ملانین را کاهش می دهد. پیری زودرس از مواجه مکرر پوست با اشعه ماورا بنفش ایجاد می شود، این ویتامین هم چنین پوست را از اثرات مضر نور خورشید محافظت می کند.

کوجیک اسید نیز می تواند به عنوان سفید کننده پوست، عامل کاهش رنگدانه پوستی و به عنوان روشن کننده پوست در فرمولاسیون های محصولات آرایشی به کار رود.

کوجیک اسید یک متابولیست طبیعی تولید شده توسط قارچ است که خاصیت روشن کنندگی خود را از طریق مهار فعالیت آنزیم تیروزیناز در سنتز ملانین اعمال می کند. تجمع تیروزیناز و ملانین در سلول ها به ملاسما و تجمع رنگدانه های پوستی منجر می شوند.

 

کوجیک اسید خواص ضد میکروبی، ضد ویروسی، ضد سرطان، ضد لک و ضد انگل دارد. همچنین کوجیک اسید و مشتقات آن به عنوان آنتی اکسیدان، ضد التهاب، محافظ پوستی  و عامل روشن کننده پوست در کرم ها، لوسیون ها و صابون ها کاربرد دارد. کوجیک اسید همچنین می تواند به عنوان محافظ در برابر امواج UV عمل کند. 

درباره محصول
ویژگیهای مهمروشن کننده پوست, رفع تیرگی های نواحی کشاله ران, زیربغل, ناحیه تناسلی, آرنج, زانو, رفع لک های تیره
طریقه مصرفبر روی موضع موردنظر روزانه دوبار تا سه بار اسپری شود.
طول درمان3ماه
ترکیبات مهمکوجیک اسید, گلیسیرین, ویتامین C پایدار, دایمتیکون, اسپارتات گلیسین, آلانین, عصاره آلوئه ورا, متیل ایزوتیازولینون و متیل کلرو ایزو تیازولینون, اسانس, آب
پروانه ساخت21/11915
حجم محصول30 میلی لیتر

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب