منو
سبد خرید شما

شامپو برای موهای رنگ شده انار


مشاوره تخصصی : 66553373 - 021

فرصت 7 روزه بازگشت کالا

ارسال رایگان برای خرید های بالای 100 هزار تومان

تضمین اصالت کالا

بهترین شامپو برای موهای آسیب دیده و رنگ شده

شامپو برای موهای رنگ شده ی انار راز رسیدن به موهای مرطوب، درخشان و اما چرا ؟!

این شامپو مختص موهای آسیب دیده است و با داشتن عصاره طبیعی انار باعث حفظ شفافیت مو در برابر اشعه های مضر آفتاب شده و به دلیل دارا بودن امگا 5، باعث تقویت پوست و موی سر خواهد شد.
 شامپو مناسب موهای رنگ شده موجب درخشندگی و مرطوب کنندگی موها می شود و از گره خوردن و شکستن مو و آسیب دیدن آن حین شانه و سشوارکردن جلوگیری می نماید
.
عواملی که باعث آسیب رسانی به مو می شود قرار گرفتن موها در معرض تابش نور خورشید چرا که منجر به شکستن باندهای دی سولفیدی موجود در موها و کاهش استحکام آن ها می شود. از سوی دیگر در نتیجه برهم کنش بین موها و اشعه   UV ، گونه های اکسیژن واکنشی ایجاد می شود. اگرمیزان گونه های واکنشی افزایش یابد و بر اثر بخشی سیستم حفاظت آنتی اکسیدانی چیره شود؛ وضعیتی تحت عنوان استرس اکسیداتیو ایجاد می شود؛ که منجر به آسیب به اجزای سلولی نظیر لیپیدها، پروتئین ها و اسیدهای نوکلئیک می شود.
حفاظت از مو در برابر گونه های اکسیدانی مضر نظیر گونه های اکسیژن واکنشی
(ROS) و گونه های نیتروژن  واکنشی (RNS) از اهداف محصولات مراقبت از مو می باشد.آنتی اکسیدان ها می توانند مانع تشکیل گونه های واکنشی شوند و از ساختارهای مو در برابر اکسیداسیون محافظت کنند. این ترکیبات می توانند با نفوذ به ساختار مو و برهمکنش با ملانین موجود درلایه میانی مو اثربخشی مطلوبی داشته باشند.

 

خواص عصاره انار در شامپو برای موهای رنگ شده انار

شامپو برای مو های رنگ شده - انار به دلیل دارا بودن محتوای پلی فنولی ،خاصیت آنتی اکسیدانی بالایی دارد و از طریق پاکسازی گونه های اکسیژن واکنشی ومهاراکسیداسیون لیپید قادر به تقویت موها و استحکام بخشی به آنها است.
انار، خواص درمانی خود را وام دار ترکیبات شیمیایی است که درساختار آن وجود دارند. این ترکیبات شامل الاجیک اسید، آنتوسیانین ها، فلاونوئیدها و... می باشد. همچنین انارغنی از تانین ها بوده و قادر است از موهای رنگ شده در برابراثرات مخرب نور خورشید محافظت کند، همچنین خاصیت ضد باکتریایی و ضد التهابی نیز دارد.
عصاره انار، محرک جریان خون و ترمیم کننده فولیکول مو است و می تواند با افزایش گردش خون در پوست سر، مو را در مرحله آناژن (مرحله رشد فعال) حفظ کند وهمچنین با تحریک ریشه مو بر رشد مو تاثیر می گذارد و از ریزش و سفیدی موها جلوگیری می کند.
انار به واسطه دارا بودن عناصر فیتوشیمیایی مانند ساپونین ها، که سورفاکتنت های طبیعی هستند؛ خواص پاک کنندگی ، نرم کنندگی و کف کردن خوبی از خود نشان می دهد.
استفاده از فرمولاسیون های گیاهی در ساختار شامپو برای موهای رنگ شده ، نسبت به کوارتنیوم های مصنوعی و سیلیکون ها روش ایمن تری است و عاری از عوارض جانبی است.

درباره محصول
ویژگیهای مهمحفظ شفافیت مو در برابر اشعه مضر آفتاب,تثبیت کننده رنگ مو و مناسب برای موهای رنگ شده و آسیب دیده,تقویت پوست و موی سر,درخشان و مرطوب کننده، ضد گره خوردگی و شکست مو
طریقه مصرفاین شامپو متناسب با انواع مو ، مخصوصاً موهای رنگ شده که آسیب پذیر ترهستند می باشد. از این شامپو میتوان در هر بار حمام و یا یکبار در میان استفاده نمود.
طول درماندر هفته های اول مصرف ، اثرات استفاده از این شامپو کاملاً محسوس خواهد بود.
ترکیبات مهمسدیم لوریل اتر سولفات, کوکامیدو پروپیل بتائین, کوکونات فتی اسید دی اتانول آمید, تری اتانول امین لوریل سولفات ,عصاره انار
پروانه ساخت21/13603
حجم محصول200 میلی لیتر

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب