منو
سبد خرید شما

شامپو ویتامینه و تقویت کننده جینسنگ

خرید شامپو ویتامینه
-20 %
شامپو ویتامینه و تقویت کننده جینسنگ
این حراج پایان می یابد در:
روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
15,200 تومان
19,000 تومان

مشاوره تخصصی : 66553373 - 021

فرصت 7 روزه بازگشت کالا

ارسال رایگان برای خرید های بالای 100 هزار تومان

تضمین اصالت کالا

بهترین شامپو تقویت کننده مو

شامپو ویتامینه و تقویت کننده جینسنگ با داشتن عصاره ی جنسینگ و سایر ترکیبات خود نقش بسزائی در جلوگیری از پیری زود رس مو و ریزش آن دارد و یا تقویت پیاز مو سلامت مو و پوست سر را به همراه خواهد داشت.

همانطور که می دانید پیری یک فرآیند بیولوژیک اجتناب ناپذیراست. بارزترین نشانه های پیری در پوست و مو ظاهر می شوند. ژنتیک، استرس های محیطی، تغییرات هورمونی و عواملی از این دست در بروز نشانه های  پیری موثرند و موجب تغییر ساختار، ظاهر و عملکرد پوست و مو می شوند

فواید جنیسنگ در شامپو ویتامینه و تقویت کننده مو

نفش اصلی این شامپوی مو تقویت کردن پیاز مو و ویتامینه کردن است آن است تا روند پیری مو و ریزش آن را به تعویق انداخته و موهای شما را شاداب و خوش حالت گرداند.

جینسینگ، گیاهی محبوب است که به علت توانایی ذاتی در مبارزه با علائم و نشانه های پیری، توجه افراد زیادی را در سراسر جهان به خود معطوف نموده است. یکی از کاربردهای گسترده جینسینگ ، بهبود بخشیدن به سلامت موها و کاهش علائم پیری است.

ترکیبات موجود در گیاه جینسینگ شامل جینسینوزیدها، آلکالوئیدها، فنول ها، روغن های جینسنگ، پلی پپتیدها، کربوهیدرات ها، آمینو اسیدها، مواد نیتروژنی،ویتامین ها، مواد معدنی و آنزیم ها می باشد.

جینسنوزید یکی از ترکیبات اصلی در جینسینگ است و دارای فعالیت شبه استروژنی است و آنزیم -5α  ردوکتاز، که یک آنزیم کلیدی در تبدیل تستسترون به دی هیدروتستسترون می باشد، را مهار می کند. با توجه به اینکه دی هیدروتستسترون منجر به ضعیف شدن فولیکول های مو می شود؛ از این رو توقف تولید دی هیدروتستسترون ، کاهش ریزش مو را به دنبال دارد.

 جینسینگ قادر است گذر فولیکول های مو را از فاز تلوژن (مرحله توقف رشد مو) تسریع کند، همچنین با افزایش رشد و تقسیم سلول های پاپیلای پوستی فولیکول های مو ، رشد موها را افزایش می دهد و از ریزش مو جلوگیری می نماید.

جینسینگ دارای خاصیت آنتی اکسیدانی نیز می باشد و از طریق پاک سازی رادیکال های آزاد، علائم پیری نظیر سفید شدن موها را کاهش می دهد.

درباره محصول
ویژگیهای مهمویتامینه وتقویت کننده پیازمو,مناسب برای انواع مو مخصوصا موهای نرمال تاخشک,جلوگیری از ریزش مو,تعویق روند پیری مو و شاداب و خوش حالت کننده مو
طریقه مصرفبرای انواع مو مخصوصاً موهای نرمال تا خشک می باشد.از این شامپو میتوان در هر بار حمام و یا یکبار در میان استفاده نمود.
طول درماندر هفته های اول مصرف ، اثرات استفاده از این شامپو کاملاً محسوس خواهد بود.
ترکیبات مهمسدیم لوریل اتر سولفات, کوکامیدو پروپیل بتائین ,کوکونات فتی اسید دی اتانول آمید ,تری اتانول آمین لوریل سولفات, عصاره جینسینگ
پروانه ساخت21/13604
حجم محصول200 میلی لیتر

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب