منو
سبد خرید شما

پک روغن و شامپو ضد شپش نلا


مشاوره تخصصی : 66553373 - 021

فرصت 7 روزه بازگشت کالا

ارسال رایگان برای خرید های بالای 100 هزار تومان

تضمین اصالت کالا

از بین بردن شپش با شامپو ضد شپش نلا

شامپو ضد شپش - قبل از هرچیز لازم است بدانیم که شپش چیست؟ شپش یک حشره بدون بال کوچک با شش پا و به اندازه حدود 3-1 میلی متر می باشد. رنگ آن از خاکستری روشن تا رنگ های تیره برحسب رنگ موی فرد متفاوت است. شپش بالغ بدون تغذیه از خون فرد بیشتر از یک تا دو روز زنده نمی ماند. به صورت میانگین هر شپش ماده روزانه 10-8 تخم می گذارد.

شپش ها دارای انواع مختلف شپش سر، بدن و عانه (شپش دستگاه تناسلی) هستند. هرکدام از این نوع شپش ها، اندازه و رنگ به خصوصی دارند. شپش سر شایع ترین نوع آلودگی انگلی در انسان محسوب می شود. این حشره از طریق بزاق خود باعث ایجاد خارش، تحریک و درماتیت مزمن پشت سر و گردن شود. شپش ها توانایی پریدن یا جهیدن ندارند و نمی توانند از طریق حیوانات خانگی منتقل شوند. شپش زنده به ندرت بیشتر از 36 ساعت دور از میزبان زنده می ماند، اما در آب وهوای گرم و مرطوب نیت ها (تخم شپش) می توانند بیشتر از 10 روز قابلیت حیات داشته باشند.

ترکیبات شیمیایی متعددی برای درمان شپش سر بکار می روند، که هریک از این ترکیبات با توجه به سن و شرایط خاص هر فرد در بیمار استفاده می شود. اما با توجه به عدم تاثیرگذاری کافی و عوارض جانبی بسیاری که با مصرف آن ها گزارش می شود، استفاده از آن ها با محدودیت همراه است.

گیاهان به عنوان منابع غنی و کاملا موثر و دارای خواص دفع کننده و کشنده شپش و دیگر حشرات مزاحم مطرح شده و استفاده موضعی از آن ها، برای انسان سمی نبوده و اثرات سمی بر محیط زیست ندارند. همچنین گیاهان مقرون به صرفه بوده و باعث مقاومت به درمان نمی شوند. بر این اساس شامپو ضد شپش نلا با استفاده از روغن های گیاهی تولید و به بازار عرضه شده است.

راه های انتقال شپش سر

انتقال از یک فرد به دیگری بیشتر از طریق تماس مستقیم با فرد آلوده اتفاق می افتد. راه های دیگر انتقال شامل تماس با وسایلی که فرد مبتلا از آن ها استفاده کرده، مانند لباس، رخت خواب، شانه، برس، کلاه، شانه چوبی ، لباس و سایر وسایل آلوده می باشد.

بهترین و موثرترین شامپو و روغن ضد شپش موی سر

شامپو و روغن دافع حشرات نلا (نلا آنتی نیت)، با بهره گیری از عصاره ها و ترکیبات گیاهی و طبیعی و فاقد هرگونه عوارض جانبی و ترکیبات سمی، کاملا موثر در رفع شپش و تخم های شپش عمل می کند.

ترکیبات موجود در روغن ضد شپش نلا، مانند روغن سیاه دانه و نارگیل، با خاصیت ضد میکروبی، ضد انگلی، ضد التهابی و حشره کشی، در رفع شپش و کاهش التهابات پوست سر بسیار کارآمد می باشد. همچنین با مسدود نمودن مجاری تنفسی شپش، امکان اکسیژن رسانی و تنفس را قطع کرده و در عرض 10 دقیقه شپش و تخم های آن (رشک) را از بین می برد.

خرید اینترنتی نلا آنتی نیت

محتویات موجود در بسته بندی شامپو، شامل شانه، کلاه پلاستیکی و روغن مناسب دافع حشرات می باشد. به گونه ای که در ابتدا موها و پوست سر را با روغن مناسب دافع حشرات که حاوی عصاره ها و ترکیبات گیاهی است، ماساژ داده و کلاه پلاستیکی را بر روی سر قرار داده، پس از 30 دقیقه موها ضمن شانه زدن با آب گرم شستشو داده می شوند. مصرف شامپو ضد شپش محدودیت سنی و جنسی نداشته و در خانم های باردار، شیرده و حتی کودکان قابل استفاده است.
برای خرید کافیست به سایت دیجی نلا مراجعه نموده و محصول خود را در درب منزل تحویل بگیرید. همچنین این محصول در داروخانه های سراسر کشور موجود و در دسترس می باشد.

درباره محصول
ویژگیهای مهماز بین برنده شپش و تخم چسبیده آنها برساقه مو ,فاقد الکل و مواد شیمیایی, غیر سمی,قابل استفاده برای کودکان ، خانم های باردار و شیرده
طریقه مصرفقبل از خیس نمودن موها، از روغن مناسب دافع حشرات نلا آنتی نیت به مقدار کافی به کل موها و پوست سر بمالید بطوریکه تمامی قسمت های مورد نظر کاملا آغشته به روغن گردد. سپس کلاه داخل جعبه را بر روی سر گذاشته و به مدت 30 دقیقه صبر کنید. پس از آن با استفاده از شامپوی داخل بسته بندی ، موهای سر را ضمن شانه زدن با آب گرم شستشو دهید. این عمل را بعد از سه روز مجددا تکرار نمایید.
ترکیبات مهمترکیبات روغن مناسب دافع حشرات: روغن زئامایس, روغن برگاموت, روغن نارگیل, روغن درخت چای, روغن سیاه دانه, روغن میخک, ویتامین E, اسانس ترکیبات شامپو: سدیم لوریل اتر سولفات, کوکامیدو پروپیل بتائین, کوکونات فتی اسید دی اتانول آمید, تری اتانول آمین لوریل سولفات, عصاره نعناع, سدیم کلراید, اسانس, اسید سیتریک, متیل ایزوتیازولینون و متیل کلرو ایزوتیازولینون, آب مقطر
پروانه ساخت21/18342, 21/13602
حجم محصول120میلی لیتر روغن, 120 میلی لیتر شامپو

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب