منو
سبد خرید شما

شامپو ضد ریزش مو سائوپالمتو


مشاوره تخصصی : 66553373 - 021

فرصت 7 روزه بازگشت کالا

ارسال رایگان برای خرید های بالای 100 هزار تومان

تضمین اصالت کالا

بهترین شامپو ضد ریزش مو

برای درمان ریزش مو و تقویت دائم آن همیشه باید از یک شامپو ضد ریزش مو مناسب با پوست هر فرد استفاده شود چرا که ریزش مو ممکن است به طور مستقیم به اعتماد به نفس فردی لطمه وارد کرده و باعث کاهش کیفیت زندگی فرد گردد و هزینه های درمانی زیادی مانند کاشت مو را به فرد تحمیل کند.

با توجه به اینکه عوامل متعددی نظیر اختلالات تیروئید، عوامل ژنتیکی ، اختلالات هورمونی و... بر روند رشد مو تاثیر می گذارند و باعث ریزش مو می شوند لابراتوار نلا پس از تحقیق و بررسی های مداوم، شامپو تقویت کننده و ضد ریزش مو سائوپالمتو را جهت تقویت فولیکول های مو، تنظیم هورمون های پیاز مو، جلوگیری از ریزش مو و کمک به رویش مجدد مو فرموله کرده است. تا افراد با استفاده ی روزانه از شامپوی مو از دغدغه ی ریزش مو در امان باشند.

لابراتوار نلا در تولید این محصول جهت حصول نتیجه ی بهتر در درمان ریزش مو محصول دیگر خود که محلول ضد ریزش پروژست نلا می باشد نیز فرموله نموده است که پیشنهاد می شود هر دو محصول همزمان با هم استفاده شود تا در طی درمان، پیاز مو توسط محلول ضد ریزش پروژست نلا تقویت شده و در کنار آن با استفاده از این شامپو به رشد و رویش مجدد آن کمک شایانی داشته باشد.

پس اگر دچار ریزش شدید مو هستید پیشنهاد میشود در کنار این شامپو ضد ریزش مو از محلول ضد ریزش پروژست نلا که یک محلول جهت تقویت پیاز مو، جلوگیری از ریزش مو و رشد مجدد آن است نیز استفاده نمائید تا هر چه سریع تر به پر پشت شدن موهای خود دست یابید.

خواص شامپو گیاهی ضد ریزش مو

اگر بخواهیم توضیحات بیشتری در مورد عملکرد شامپو ضد ریزش مو سائوپالمتو نلا در اختیارتان قرار دهیم بدین شکل است که درآلوپسی آندروژنیک (طاسی)، با کوتاه شدن مرحله رشد مو، فولیکول های مو نازک تر، کوتاه تر و کم عمق تر می شوند و ریزش مو آغاز می شود. آلوپسی اندروژنیک به دلیل حساسیت بالای فولیکول های مو به دی هیدروتستسترون ایجاد می شود.

آنزیم 5α - ردوکتاز، تستسترون را به دی هیدروتستسترون (DHT) تبدیل می کند؛ اینجاست که عصاره سائوپالمتو، فعالیت این آنزیم را مهار کرده ، همچنین اتصال DHT به گیرنده های آندروژنی را نیز محدود می کند و از این طریق از ریزش مو جلوگیری می کند و گیرنده های آندروژنی موجود در فولیکول های مو و غدد سبابه، سبب ایجاد حساسیت در فولیکول های مو نسبت به آندروژن می شوند.

شواهد نشان داده است که چرخه رشد فولیکول های مو به سطوح بالای آندروژنی از طریق کوتاه کردن فاز رشد مو و نازک شدن موها واکنش نشان می دهد.

سائوپالمتو که یک عصاره لیپید استروئیدی است ، حاوی مقداری اسید چرب ضروری یا فیتواسترول ها، β-کاروتن ها و توکوفرول ها از جمله β- سیتوسترول است. سائوپالمتو به عنوان گیاه محبوب برای درمان ریزش مو ، برای اثربخشی مطلوب نیاز به هیچ تقویت کننده ای ندارد.

خرید اینترنتی شامپو ضد ریزش مو

اگر به دنبال خرید شامپو گیاهی ضد ریزش مو می باشد این محصول با توجه به ترکیبات موجود و وجود عصاره سائوپالمتو و خواص بی نظیر آن در رشد و تقویت مو می تواند یک انتخاب مناسب برای شما باشد.

توصیه میشود در دوران بارداري و شيردهي استفاده نگردد.

 
درباره محصول
ویژگیهای مهم"حاوی پروژسترون گیاهی (سائوپالمتو) ,تنظيم هورمونهاي پياز مو و پوست DHT, آنتی آندروژنیک, جلوگیری از طاسی وریزش مو, رفع ریزش مو و تقویت رویش مو "
طریقه مصرفاز اين شامپو ميتوان در هر بار حمام و يا يکبار در ميان استفاده نمود.
طول درماندر هفته های اول مصرف ، اثرات استفاده از اين شامپو کاملاً محسوس خواهد بود.
ترکیبات مهم"سديم لوريل اتر سولفات ,کوکاميدو پروپيل بتائين , کوکونات فتی اسيد دی اتانول آميد , تری اتانول امين لوريل سولفات, عصاره سائو پالمتو"
پروانه ساخت21/13601
حجم محصول200 میلی لیتر

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب