منو
سبد خرید شما

شامپو ویتامینه و ضد ریزش کافئین


مشاوره تخصصی : 66553373 - 021

فرصت 7 روزه بازگشت کالا

ارسال رایگان برای خرید های بالای 100 هزار تومان

تضمین اصالت کالا

تقویت و استحکام مو با شامپو کافئین نلا

لابراتوار نلا شامپو کافئین را با بهره گیری از عصاره کافئین جهت جلوگیری از ریزش و تقویت رویش مو تهیه و تولید نموده است.
ترکیباتی که به صورت موضعی به پوست سر اعمال می شوند بایستی قابلیت نفوذ به سد پوستی را داشته باشند و به جایگاه های ویژه ای روی فولیکول های مو دسترسی داشته باشند تا بتوانند با متدهای بیولوژیکی مختلف روی رویش مو تاثیر بگذارند. قابلیت انحلال در چربی و اندازه مولکول ها، مهم ترین فاکتورهای محدود کننده فرمولاسیون های گیاهی، برای عبور از سد پوستی می باشد.
نفوذ فولیکولی کافئین موجود در فرمولاسیون یک شامپو، توسط یونیزاسیون سطحی با حساسیت بالا واسپکتروسکوپی جرمی اندازه گیری شد. این متدها برای اندازه گیری مقادیر بسیار کوچک ماده جذب شده در خون به کار می روند و نتایج نشان می دهد تماس 2 دقیقه ای با شامپو حاوی کافئین برای نفوذ عمقی کافئین به فولیکول های مو  و تشخیص کافئین در خون کافی است و تا 48 ساعت پس از شستشوی موها باقی می ماند. بنابراین فولیکول های مو تنها راه برای جذب سریع کافئین پس از اعمال موضعی می باشند. کافئین در فولیکول مو نفوذ می کند و از این طریق وارد جریان خون می شود. فولیکول های مو خانم ها نسبت به فولیکول های مو آقایان حساسیت بالاتری نسبت به کافئین دارند.
توانایی کافئین برای نفوذ به فولیکول های مو و تحریک رشد موی انسان تاثیر مهمی در جلوگیری از ریزش موی آندروژنیک دارد.
کافئین می تواند از طریق مکانیسم های مختلفی بر رشد موها تاثیر بگذارد. مصرف موضعی کافئین می‌تواند با مهار عوامل اصلی ریزش مو یعنی هورمون «دی هیدروتستسترون» و «آنزیم فسفودی استراز» از ریزش موها جلوگیری می کند.
هورمون تستسترون توسط آنزیم 5-آلفا ردوکتاز به دی هیدروتستسترون (DHT ) تبدیل می شود. حساس شدن فولیکول های مو به عملکرد DHT، منجر به کوچک شدن فولیکول های مو و در نهایت ریزش مو می شود. کافئین، می تواند با مهار آنزیم 5-الفا ردوکتاز از تبدیل تستسترون به دی هیدروتستسترون و کوچک شدن فولیکول های مو جلوگیری نماید که در نتیجه ریزش مو قطع و رویش مجدد مو آغاز می شود.
کافئین از طریق مهار آنزیم فسفو دی استراز غلظت داخل سلولی آدنوزین مونو فسفات را افزایش می دهد. آدنوزین مونو فسفات تحریک کننده متابولیسم سلولی در بسیاری از سلول های جدید می باشد، در نتیجه کافئین با تحریک تکثیر سلولی به رشد موها کمک می کند.
کافئین کشش عضله صاف مجاور فولیکول مو را کاهش می دهد و باعث انتقال آسان تر مواد مغذی از طریق رگ های خونی به فولی و افزایش رشد مو می شود. کافئین خود به تنهایی باعث افزایش رشد ساقه مو، طولانی تر کردن فاز آناژن و تحریک تکثیر کراتینوسیت های مو می شود.
کافئین با دارا بودن خواص آنتی اکسیدانی، ضد التهابی و تاثیر بر عملکرد آنزیم فسفودی استراز و 5- آلفا ردوکتاز در درمان ریزش مو مورد استفاده قرار می گیرد.

درباره محصول
ویژگیهای مهم"تنظیم هورمون های پیازمو ,تاثیرمثبت درطول عمرریشه مو, جلوگیری ازاثرات مضرهورمون تستسترون ,کنترل ریشه مووکمک به رویش ورشدمجدد,ایجادجلوه ظاهری مناسب برای موبعدازمصرف شامپو "
طریقه مصرفمقدارمناسبی ازشامپو را روی سرریخته وبه مدت 2دقیقه ماساژداده وسپس آبکشی نمایید.
طول درماندر هفته های اول مصرف ، اثرات استفاده از اين شامپو کاملاً محسوس خواهد بود.
ترکیبات مهم"سديم لوريل اتر سولفات , کوکاميدو پروپيل بتائين , کوکونات فتی اسيد, دی اتانول آميد , تری اتانول امين ,لوريل سولفات , دایمتیکون, کافئین "
پروانه ساخت21/15573
حجم محصول200 میلی لیتر

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب