منو
سبد خرید شما

شوینده های تخصصی

دستمال آبگیر کاتیا
ناموجود
Brand: لابراتوار کاتیا مدل: 13541
دستمال آبگیر کاتیایکی از محصولات تولید شده در لابراتوار کاتیا، دستمال ابگیر دور دوخته می باشد. بسته بندی دستمال آبگیر ، حاوی سه عدد دستمال دور دوخته و بهداشتی و تهیه شده از 100% پنبه بوده، که دارای قدرت جذب بالا و فوق العاده آب، با دوام، با صرفه و بدون ایجاد پرز، تمامی سطوح حتی سطوح صیقلی و صاف ..
25,000 تومان
شامپو فرش کاتیا
ناموجود
Brand: لابراتوار کاتیا مدل: 13131
شامپو فرش کاتیاشامپو فرش محصولی از لابراتوار کاتیا، مناسب برای استفاده بر روی انواع فرش، قالی، گلیم، تابلو فرش، سقف داخل اتومبیل، روکش های صندلی و مبلمان، موکت، مبلمان و سطوح پارچه ای در حجم 1.5 لیتری تهیه شده و موجود است. این شامپو دارای فرمولاسیونی مناسب برای شستشوی انواع فرش های ماشینی و حتی ..
36,000 تومان
Brand: لابراتوار کاتیا مدل: 13344
صابون مایع با روغن زیتون کاتیایکی از محصولات جدید ساخته شده در لابراتوار کاتیا، صابون مایع کاتیا می باشد. محتوی این صابون مایع دارای ترکیبات گیاهی که بدون ایجاد هیچگونه حساسیت و عارضه جانبی، تمامی آلودگی های محیطی را از روی دست های شما پاک کرده و در عین حال دست ها را نرم و مرطوب می نماید. صابون ..
35,400 تومان
Brand: لابراتوار کاتیا مدل: 13345
صابون مایع با روغن نارگیل کاتیااز دیگر صابون های مایع لابراتوار نلا، صابون مایع روغن نارگیل کاتیا می باشد. این محصول، مشابه با صابون مایع روغن زیتون کاتیا ، قابل استفاده بر روی انواع پوست بوده و آلودگی ها و عوامل عفونی موجود روی دست را پاک نموده و در عین حال به ایجاد رطوبت و نرمی دست ها کمک می ک..
35,400 تومان
مایع دستشویی کاتیا با رایحه سیب سبز
ناموجود
Brand: لابراتوار کاتیا مدل: 13321
مایع دستشویی کاتیا با رایحه سیب سبزمایع دستشویی با رایحه سیب سبز ، تولید شده در حجم 500 میلی لیتری توسط لابراتوار کاتیا است. این مایع حاوی فرمولاسیون سازگار با پوست و دارای PH متناسب با پوست دست بوده، که بدون ایجاد هرگونه عوارض جانبی، خشکی و حساسیت بر روی دست ها، در مدت زمان بسیار کوتاهی، کف فرا..
18,000 تومان
Brand: لابراتوار کاتیا مدل: 13331
مایع دستشویی کاتیا با رایحه لیمویکی دیگر از مایع های دستشویی لابراتوار کاتیا، مایع دستشویی لیمو می باشد. این مایع بسیار با کیفیت بوده، که ضمن پاکیزگی دست ها، نرمی و لطافت فوق العاده ای به آن ها می بخشد. این محصول قدرت پاک کنندگی بالایی داشته و قادر است که در زمان کوتاهی اثر خود را اعمال کند. مای..
18,000 تومان
Brand: لابراتوار کاتیا مدل: 13311
مایع دستشویی کاتیا با رایحه گل های بهاریمایع دستشویی با رایحه گل های بهاری ، محصولی دیگر از لابراتوار کاتیا می باشد. این مایع در حجم 500 میلی لیتری موجود بوده و با رایحه دل نشینی که دارد، مورد توجه و استقبال بسیاری از افراد به خصوص کودکان قرار گرفته است. فرمولاسیون مایع دستشویی کاتیا ، به گونه ا..
18,000 تومان
مایع پارکت شوی
ناموجود
مدل: 13121
مایع پارکت شوی کاتیایکی از بهترین محصولات لابراتوار کاتیا، مایع پارکت شوی می باشد. فرمولاسیون این مایع به گونه ای است، که قادر است تمامی لکه های سرسخت و مقاوم را از بین برده و درخشش خیره ای کننده ای را پس از استفاده ایجاد کند. استفاده از مایع پارکت شوی کاتیا ساده و راحت بوده و تمامی افراد می توا..
36,000 تومان
Brand: لابراتوار کاتیا مدل: 13271
محلول ضدعفونی کننده ماشین لباسشویی کاتیااز دیگر محصولات ضدعفونی کننده لابراتوار کاتیا، محلول ضدعفونی کننده مخصوص ماشین لباسشویی و تهیه شده در حجم 1.5 لیتر می باشد. این محلول در صورت سفارش در حجم های بالا 4 و 20 لیتری نیز قابل تولید می باشد. محلول ضدعفونی ماشین لباسشویی ، غیر الکلی بوده و با پودر..
60,000 تومان
نمايش 1 تا 9 از 9 (1 صفحه)