منو
سبد خرید شما

صابون ضد جوش روغن سیاه دانه


مشاوره تخصصی : 66553373 - 021

فرصت 7 روزه بازگشت کالا

ارسال رایگان

تضمین اصالت کالا

اين صابون حاوی عصاره گياه سياه دانه بوده که موجب رفع انواع جوش، آکنه و جوشهای سر سياه پوست شده و لک های پوستی را نيز از بين می برد. با توجه به خواص روغن سیاه دانه، این روغن علاوه بر رفع آلودگی های پوستی، در کاهش چين و چروک پوست موثر است. اسیدهای چرب ضروری فراوان موجود در سیاه دانه در حفظ سلامت پوست و مو نقش دارند.

روغن های ثابت، پروتئین ها، آلکالوئیدها، ساپونین ها و روغن های ضروری، ترکیبات موجود در ساختار سیاه دانه هستند. سیاه دانه با دارا بودن خواص ضد باکتریایی، ضد میکروبی و ضد التهابی در درمان مشکلات پوستی مانند آکنه موثر است. ترکیبات زیست فعال موجود در سیاه دانه خاصیت آنتی اکسیدانی داشته و می توانند با رادیکال های آزاد مبارزه کنند.

یکی دیگر از خواص صابون سیاهدانه، کاهش چین و چروک هایی است که به سبب پیری بر روی پوست پدیدار شده اند. یکی از مهم ترین خواص سیاه دانه، خاصیت ضد باکتری و ضد التهابی این روغن می باشد که منجر به کنترل میزان چربی و کاهش منافذ مسدود شده می شود. صابون سیاه دانه حاوی عصاره سیاه دانه بوده که موجب رفع انواع جوش، آکنه و جوش های سرسیاه پوست شده و لک های پوستی را از بین می برد.

 

روغن سیاه دانه حاوی انواع ترکیبات مانند تیموکینون، کارواکرول، تی آنزول و 4-ترپینول است. این ترکیبات به محافظت از پوست در برابر رادیکالهای آزاد مضر موجود در بدن و همچنین محیط کمک می کند. آسیب اکسیداتیو می تواند منجر به علائم پیری زودرس نظیر خطوط ریز و چروک شود. روغن سیاه دانه یک گیاه مؤثر برای تسکین چین و چروک و خشکی پوست است.

درباره محصول
ویژگیهای مهمرفع انواع جوش، آکنه و جوشهای سر سیاه پوست,رفع آلودگی های پوستی,موثر در کاهش چین و چروک,افزایش استحکام و الاستسیته ی پوست
طریقه مصرفپوست صورت رابا آب سردآبکشی نموده وبا صابون سیاه دانه به مدت چنددقیقه ماساژداده سپس صورت خودرابشویید.
طول درمانبرای نتیجه گیری بهتر روزانه از این صابون استفاده نماید.
ترکیبات مهمروغن نارگیل روغن سیاه دانه
پروانه ساخت21/13582
حجم محصول70 گرم

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب