منو
سبد خرید شما

ضد حساسیت (آنتی آلرژیک اکس)


مشاوره تخصصی : 66553373 - 021

فرصت 7 روزه بازگشت کالا

ارسال رایگان

تضمین اصالت کالا

امروزه اثرگذاری عصاره گیاهان مختلف، در کنار یکدیگر در درمان التهابات و حساسیت ها و بیماری ها با توجه به اینکه هیچ گونه عارضه جانبی ندارد، بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

محلول اکسی آلرژیک تهیه شده ازعصاره های گیاهانی نظیر زردچوبه، کالاندولا، اکالیپتوس به روشی نوین است. کالاندولا به طور گسترده ای به عنوان عامل ضد التهابی استفاده می شود، همچنین خاصیت ضد باکتری، قارچی ، ویروسی وآنتی اکسیدانی نیز دارد. گونه های فعال رادیکالی به محل های التهاب حمله می کنند و باعث آسیب بافت ها می شوند، از این رو عواملی که قادر به پاکسازی رادیکال های آزاد هستند، می توانند تا حدود زیادی از بافت آسیب دیده مراقبت کنند. عصاره کالاندولا از طریق افزایش سنتز بافت پیوندی به ویژه کلاژن و مهار آنزیم های تخریب کننده کلاژن می تواند زخم را بهبود بخشد؛ همچنین از طریق پاکسازی رادیکال های آزاد و مهار التهاب خاصیت ضد میکروبی خود را اعمال می کند. تحقیقات نشان داده است که درمان با عصاره کالاندولا برای بهبود زخم بسیار سریع اثرمی کند.

کورکومین نیز دارای خواص آنتی اکسیدانی قوی و ضد التهابی در محیط سلولی و آزمایشگاهی می باشد. کورکومین مهار کننده قوی ورم و دارای فعالیت ضد انعقادی است. کورکومین توانایی ذاتی برای کاهش واکنش پذیری گونه های رادیکال آزاد اکسیژن دارد و می تواند از التهاب جلوگیری کند.

 

این محصول با اثرگذاری عصاره گیاهان مختلف در رفع حساسیت ها، التهابات ،قرمزی پوست ،ترمیم و تشکیل سلول های جدید کاربرد دارد.

درباره محصول
ویژگیهای مهمرفع خارش پوست سر و بدن, التیام جای گزش حشرات, رفع حساسیت و التهابات پوستی, ترمیم و تحریک تشکیل سلول های جدید, رفع قرمزی و جوش های ریز
طریقه مصرفجهت رفع خارش پوست سر و بدن، چند قطره بر روی پوست و یا کف سر ریخته و با نوک انگشتان به آرامی ماساژ دهید. پس از گزش حشرات، چندین قطره از محلول را بر روی محل گزش قرار دهید و آن را با نوک انگشت یا تکه پنبه ای تمیز، آغشته به محلول، بمالید.
ترکیبات مهمعصاره کالاندولا, عصاره اکالیپتوس, عصاره زردچوبه, عصاره آکلیل کوهی, عصاره گل راعی, عصاره آلوئه ورا, عصاره آچیلا, آب
پروانه ساخت21/18168
حجم محصول30 میلی لیتر

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب