منو
سبد خرید شما

درمان زگیل تناسلی در مردان و زناناسپری اکسی وارت یک روش آسان برای درمان زگیل تناسلی در مردان و زنان می باشد. این محصول بدون ایجاد آسیب های پوستی، علاوه بر رفع شاخی شدن پوست، قابلیت از بین بردن زگیل های ناشی از ویروس ها، به ویژه زگیل های تناسلی را دارا می باشدعامل ایجاد زگیل، ویروس پاپیلوم ..
60,000 تومان
اسپری اکسی میگ، پس از تحقیقات علمی مداوم، با بهره مندی از ترکیبات کامــــــلا معـــــدنی و گیاهی (صد در صد طبیعی) تولید و عـــــــرضه گردیده است.میگرن یکی از علل اصلی سردردهای اولیه و ثانویه است که حدود 80-70 درصد مردم جهان را متاثر می کند. بر اساس آمار، این بیماری دومین علت شایع سردرد تنشی است...
39,000 تومان
پوکی استخوان و شکستگی (استئوپروز) از بیماری های شایع استخوانی است که در آن تخریب بافت استخوانی و کاهش توده استخوانی موجب ضعیف تر شدن استخوان می گردد.این بیماری عمدتا در افراد بالای 40 سال مشاهده می شود.پوکی استخوان بیماری است که بدون علائم بالینی بوده و به صورت نهفته باقی می ماند. ژنتیک، جنس..
60,000 تومان
Cosmetic Argan Oilروغن آرگان خالصدرخت آرگان در مراکش و نقاط معدود دیگری در شمال آفریقا یافت می شود و در سال های اخیر با کشف خواص بی شمار آن ، اهمیت ویژه ای یافته است تا جایی که به روغنی که از دانه های این درخت گرفته می شود اکسیر طلایی لقب داده اند . این روغن به دلیل محدودیت تولی..
70,000 تومان
اکسی آفت از ترکیب آلومینیوم سولفات و عصاره گیاهان انار و میخک تهیه شده است. به دلیل محتوای آنتی اکسیدانی بالا و خواص ضد میکروبی، ضد التهابی و ضد درد این ترکیبات، این محصول موثر در رفع آفت و پیوره، التیام زخم های دهانی، پیشگیری از خونریزی بن دندان و محکم کننده دندان و سفت کننده لثه می باشد.آفت ده..
18,000 تومان
عفونت واژن یا واژنیت، بیماری است که تمام زنان در طول زندگی خود دست کم چند بار آن را تجربه می کنند. این عفونت در سنین باروری یعنی از سن بلوغ تا یائسگی شایع تر است؛ علائم این عفونت، شامل ترشحات بدبو، سوزش ،خارش و التهاب ناحیه تناسلی و سوزش هنگام دفع ادرار می باشد.محلول بهداشتی اکسی لیدی با تو..
20,000 تومان
روغن ضد شپشلابراتوار اکسی درم، روغن ضد شپش اکسی لایس را تنها با بهره گیری از روغن های گیاهی، جهت رفع شپش سر تولید و عرضه نموده است. روغن ضد شپش اکسی لایس، فاقد هرگونه مواد شیمیایی و سمی بوده و با مسدود نمودن مجاری تنفسی شپش، امکان اکسیژن رسانی و تنفس را قطع می کند، سپس با شانه نمودن، رشک و شپش ه..
25,000 تومان
ماساژ با روغن ها، برای بهبود کیفیت زندگی و تسکین دردها در بیماران به کار می رود. روغن فیزیوتراپی فرموله شده از عصاره ها و روغن های گیاهی است که به دلیل داشتن خاصیت روان کنندگی در تکارتراپی، ماساژدرمانی و فیزیوتراپی مورد استفاده قرار می گیرد.این محصول با تکنولوژی بالا برای عبور مواد به لایه های ..
80,000 تومان
 منیزیم کلراید ترکیبی از کلرید و منیزیم است بافرمول که در طبیعت به شکل بلورهای سفید و بی رنگ در معادن یافت میشود نمکی قابل حل در آب بوده و دارای مزه ای  شـور و تلخ می باشد مـــــنیزیم هشتمین ماده معدنی فراوان بر روی زمین است و سومین ماده معدنی فـراوان در آب دریاسـت ..
49,000 تومان
اختلالات پوستی، به علت قرارگیری مداوم در معرض نور خورشید ، عدم  تعادل هورمون ها در طی دوران بارداری، پیری ، مصرف برخی داروها و عواملی از این دست ایجاد می شود.در فرمولاسیون این محصول از ویتامین C پایدار و کوجیک اسید استفاده شده است. ویتامین C (اسید اسکوربیک ) به علت اثرات مفیدی که بر روی پوس..
80,000 تومان
لابراتوار اکسی درم، شامپو اکسی کراتین را برای شستشوی موهای آسیب دیده، رنگ شده و کراتینه تهیه و تولید کرده است. این شامپو قابلیت بازسازی و ترمیم موهای آسیب دیده را داشته و با آبرسانی به موها، در رفع وزی و خشکی ساقه مو موثر است.آسیب های فیزیکی (سشوار و اتو) و استفاده از رنگ های شیمیایی ساقه مو را ..
60,000 تومان
امروزه اثرگذاری عصاره گیاهان مختلف، در کنار یکدیگر در درمان التهابات و حساسیت ها و بیماری ها با توجه به اینکه هیچ گونه عارضه جانبی ندارد، بسیار مورد توجه قرار گرفته است.محلول اکسی آلرژیک تهیه شده ازعصاره های گیاهانی نظیر زردچوبه، کالاندولا، اکالیپتوس به روشی نوین است. کالاندولا به طور گسترده ای ..
18,000 تومان
نمايش 1 تا 12 از 15 (2 صفحه)