منو
سبد خرید شما

Brand: لابراتوار نلا مدل: 11452
شپش موی سرقبل از اینکه راه های درمان شپش مو را برایتان بازگو کنیم بهتر است بدانید حشرات رده ای از بی مهرگان هستند که بزرگترین گروه بند پایان را به خوداختصاص می دهند.تنوع حشرات بسیار گسترده است که 70% این مجموعه را، حشرات مضر تشکیل می دهند که خود به سه گروه اصلی تقسیم می شوند:     &..
19,000 تومان
Brand: لابراتوار نلا مدل: 11424
از بین بردن بوی بد کفش و پا شاید شما هم در طول استفاده مکرر از کفش هایتان دچار بوی پا شده باشید و به دنبال راه حلی برای از بین بردن بوی بد کفش و پا هستید .بوی بد کفش و پا از موارد آزار دهنده ای است که علت آن تأثیر باکتری یا قارچ بر روی سلول های قدیمی پوست است.باکتری های مول..
20,000 تومان
Brand: لابراتوار نلا مدل: 11421
از بین بردن بوی بد پا با اسپری ضد تعریق پا نلا شاید بیشتر ما از بوی بد پا و تعریق زیاد آن در آزار باشیم و این عمر باعث کاهش اعتماد به نفس فرد می شود. اما یک راه حل آسان و عالی برای از بین بردن بوی بد پا به شما معرفی میکنیم آن هم استفاده از یک اسپری ضد تعریق پا می باشد. همانطور که..
25,000 تومان
Brand: لابراتوار نلا مدل: 11232
دستمال های مرطوب نـلا به صورت منسوج نبافته بوده و حاوی عصاره های گیاهی آلوئه ورا و خیار می باشند. این دو عصاره باعث نرمی و لطافت پوست گردیده و ضد التهاب و ضد اشعه های مضر آفتاب هستند. همچنین مواد موجود در این دستمال ها موجب رفع آلودگی های محیطی گردیده و پوست را تمیز و پاکیزه می کنند. این دستمال ها ب..
30,000 تومان
 دستمال مرطوب کودک  دستمال مرطوب کودک
ناموجود
Brand: لابراتوار نلا مدل: 11231
اين دستمال بصورت منسوج نبافته و کاملاً نرم بوده و برای پاک کردن بدن کودک بکار می رود. حاوی عصاره گياه بابونه و روغن گياه گرچک می باشد که برای نرم کردن ، رفع التهاب و پاک کردن بدن کودک استفاده می گردد..
4,750 تومان
 دستمال پاک کننده اشیاء  دستمال پاک کننده اشیاء
ناموجود
Brand: لابراتوار نلا مدل: 11233
دستمال پاک کننده اشیاء برای پاک کردن و ضد عفونی کردن سطوح و اشیاء مورد استفاده قرار می گیرد. این دستمال حاوی موادی برای نظافت چربی، غبار و لک می باشد و می توان برای پاک کردن و ضد عفونی کردن آلودگی های اشیائی مانند میز، سطح کامپیوتر، شیشه، تلفن، پریز، دستگیره در، لوازم اداری و الکترونیکی، اجاق گاز و ..
4,750 تومان
Brand: لابراتوار نلا مدل: 11316
بهترین روغن ماساژ برای بدنماساژ از دوران باستان برای بهبود بسیاری از بیماری ها خصوصاً بیماری های عضلانی و مفصلی کاربرد داشته است برای بالا بردن سطح کیفیت ماساژ همیشه از یک روغن ماساژ خوب استفاده می شود تا علاوه بر درمان عضلات و مفاصل در این میان پوست هم بی بهره نماند و برای ناراحتی های پوستی هم..
19,000 تومان
Brand: لابراتوار نلا مدل: D4
" پوست نوزاد نسبت به پوست بزرگسالان تفاوت هایی دارد که می توان به موارد ذیل اشاره نمود: در پوست نوزاد غده های چربی به طور کامل تشکیل نشده است و بنابراین پوست کودک چربی کمتری دارد پوست نوزاد ملانین کمتری می سازد که معنی آن حفاظت کمتر در برابر تابش نور خورشید است. پوست نوزاد نسبت به بزرگسالان ناز..
15,000 تومان
نمايش 1 تا 12 از 113 (10 صفحه)