منو
سبد خرید شما

Brand: لابراتوار کاتیا مدل: 13262
محلول ضد عفونی کننده دست بدون الکل 500 میل کاتیا تولید لابراتوار کاتیا است که برای گندزدایی دست از ویروس ها و باکتری ها بسیار مناسب می باشد و با فرمول ساخت غیر الکلی خود مناسب پوست بوده تا افراد بتوانند در طول استفاده از این محلول ضد عفونی کننده دست کمترین آسیب را به پوست خود برسانند و مانع بروز مشک..
45,000 تومان
Brand: لابراتوار کاتیا مدل: 13261
محلول ضد عفونی کننده دست غیر الکلی 60 میل کاتیااین روزها یکی از بهترین راهکارها برای حفظ بهداشت روزانه و جلوگیری از انتشار هر گونه آلودگی ، ویروس و میکروب برای مواقعی که امکان شستن دست با آب و صابون وجود ندارد استفاده از محلول ضد عفونی کننده دست بدون الکل است که لابراتوار کاتیا با تولید محلول ضد..
15,000 تومان
Brand: لابراتوار کاتیا مدل: 13276
اسپری ضد عفونی کننده لباس و ماشینشاید برایتان این سوال پیش بیاید که استفاده از محلول ضد عفونی کننده البسه غیر الکلی 500 میل کاتیا به چه دردتان بخورد ؟این روزها با توجه به میزان گسترش ویروس کرونا و انتقال سریع آن در محیط ، افراد وقتی خارج از منزل و در اماکن شلوغ و پر رفت آمد هستند به راحتی ..
45,000 تومان
Brand: لابراتوار کاتیا مدل: 13275
بهترین محلول ضد عفونی کننده لباس با شیوع ویروس کرونا وقتی ما در محیط بیرون هستیم طی تماس ناخوداگاه با سطوح لباس های که به تن داریم میتواند سریعا به این ویروس و یا هر نوع ویروس دیگری آغشته گردد و مدتی با ما حمل شود برای استریل هر چه بیشتر خود و حفظ سلامت فردی می توانید از محلول ضد عفونی ..
20,000 تومان
نمايش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)