منو
سبد خرید شما

اسپری دافع مورچه، بید، سوسک و سایر حشرات
جدید ناموجود
Brand: لابراتوار کاتیا مدل: 13641
اسپری دافع مورچه، بید، سوسک و سایر حشراتاسپری دافع مورچه و غیره ، محصولی جدید از لابراتوار کاتیا بوده، که در حجم 200 میلی لیتری تهیه شده و بدون ایجاد هرگونه عوارض جانبی، در از بین بردن و دفع حشرات کاملا موثر عمل می کند. این اسپری حاوی ترکیبات معدنی و طبیعی بوده و بدون بوی نامطبوع و ایجاد لک..
39,000 تومان
Brand: لابراتوار کاتیا مدل: 12113
باندیکی از تولیدات کارخانه پنبه هیدروفیل و باند و گاز تبریز، باند 3 متر و 10 سانت بوده، که از جنس 100% پنبه و خالص می باشد. این باند کاملا بسیار با کیفیت بوده و قابلیت جذب فوق العاده بالایی دارد. همچنین به دلیل حساسیت های پوستی ایجاد شده در بیمار و عدم جذب بالای آب و سایر ترکیبات و نداشتن کارایی..
1,700 تومان
خوشبو کننده هوا کاتیا با رایحه درخت کاج
ناموجود
Brand: لابراتوار کاتیا مدل: 13523
اسپری خوشبو کننده هوا کاتیا با رایحه درخت کاجاسپری خوشبو کننده با رایحه درخت کاج ، یکی دیگر از خوشبو کننده های تهیه شده در لابراتوار کاتیا و موجود در حجم 120 میلی لیتر می باشد. این اسپری در از بین بردن بوی نامطبوع و پخش رایحه خوش بسیار موثر بوده، که با کیفیت فوق العاده و قدرت ماندگاری بالایی که ..
30,000 تومان
خوشبو کننده هوا کاتیا با رایحه سیب سبز
جدید ناموجود
Brand: لابراتوار کاتیا مدل: 13522
اسپری خوشبو کننده هوا با رایحه سیب سبزخوشبو کننده هوا کاتیا با رایحه سیب سبز ، تولیدی لابراتوار کاتیا در حجم 120 میلی لیتری می باشد. رایحه سیب موجود در اسپری، موجب ایجاد حس و حال طراوت، سرزندگی و نشاط شده و یادآور روزها و خاطرات خوب است. این اسپری را می توانید در فضای خانه، اداره، مسجد و غیره بر..
30,000 تومان
خوشبو کننده هوا کاتیا با رایحه هلو
ناموجود
Brand: لابراتوار کاتیا مدل: 13521
اسپری خوشبو کننده هوا کاتیا با رایحه هلوخوشبو کننده هوا ، محصولی دیگر از لابراتوار کاتیا بوده و به دلیل تنوع در رایحه و قابلیت انتشار بالایی در محیط، برای معطر کردن فضای داخل اتاق، سرویس های بهداشتی، منازل، محل کار و اتومبیل استفاده می شود. این محصول کاملا موثر در از بین بردن بوی نامطبوع هوا را ..
30,000 تومان
خوشبو کننده هوا کاتیا با رایحه گل های بهاری
ناموجود
Brand: لابراتوار کاتیا مدل: 13524
اسپری خوشبو کننده هوا کاتیا با رایحه گل های بهارییکی دیگر از خوشبو کننده های لابراتوار کاتیا، خوشبو کننده هوا با گل های بهاری می باشد. این محصول تهیه شده در حجم 120 میلی لیتر و بسیار با کیفیت و قابل استفاده در محیط کار، منزل، اتومبیل، سرویس های بهداشتی، مبلمان، پرده و حتی البسه می باشد. کیفیت با..
30,000 تومان
دستمال آبگیر کاتیا
ناموجود
Brand: لابراتوار کاتیا مدل: 13541
دستمال آبگیر کاتیایکی از محصولات تولید شده در لابراتوار کاتیا، دستمال ابگیر دور دوخته می باشد. بسته بندی دستمال آبگیر ، حاوی سه عدد دستمال دور دوخته و بهداشتی و تهیه شده از 100% پنبه بوده، که دارای قدرت جذب بالا و فوق العاده آب، با دوام، با صرفه و بدون ایجاد پرز، تمامی سطوح حتی سطوح صیقلی و صاف ..
25,000 تومان
Brand: لابراتوار کاتیا مدل: 12125
رول باندرول باند ، محصولی دیگر از کارخانه پنبه هیدروفیل و باند و گاز تبریز با الیاف 100% پنبه خالص و طبیعی، بدون هیچگونه ناخالصی، آلودگی و لکه می باشد. یکی از انواع رول باندهای موجود، رول باند 9 متر و 15 سانت می باشد. این رول باند توانایی جذب بالا و فوق العاده آب را داشته و در نواحی وسیع برای پا..
7,650 تومان
Brand: لابراتوار کاتیا مدل: 13112
شامپو روزانه مخصوص موهای خشک کاتیا با رایحه گل های بهاریاز دیگر شامپوهای لابراتوار کاتیا، شامپو مخصوص موهای خشک می باشد. این شامپو حاوی گلیسیرین و دایمتیکون بوده، که به رفع خشکی موها کمک فراوانی کرده و موجب نرمی، لطافت و آبرسانی تارها، ریشه مو و بهبود وضعیت پوست سر می شود. این شامپو در حجم 750 م..
22,000 تومان
Brand: لابراتوار کاتیا مدل: 13114
شامپو روزانه مخصوص موهای معمولی کاتیا با رایحه سیب سبزاگر به سلامت موهای خود اهمیت می دهید، از شامپو موهای معمولی کاتیا استفاده کنید. این شامپو تهیه شده در حجم 750 میلی لیتری، ویتامینه و مناسب برای مصرف روزانه می باشد. این شامپو حاوی انواع ویتامین های A، B5، E و گلیسیرین بوده و به حفظ درخشندگی و..
22,000 تومان
Brand: لابراتوار کاتیا مدل: 13113
شامپو روزانه مخصوص موهای چرب کاتیا با رایحه پرتقالشامپو مخصوص موهای چرب کاتیا در حجم 750 میلی لیتری تهیه و تولید شده است. این شامپو ضمن ویتامینه نمودن موها، سبب نرمی، لطافت، ضد ریزش مو، مغذی پوست سر و مو، پاک کننده، حالت دهنده، ضخامت دهنده تارهای مو، محافظت از پوست و موها در مقابل اشعه ماورای بن..
22,000 تومان
Brand: لابراتوار کاتیا مدل: 13111
شامپو سدر کاتیاشامپو سدر ، محصولی از لابراتوار کاتیا، مناسب برای انواع مو و مصرف روزانه می باشد. این شامپو پاک کننده، شفاف کننده، مرطوب کننده و نرم کننده، ضد شوره، ضد خارش، ضد ریزش مو و محرک رشد مو می باشد. شامپو سدر کاتیا ، از عصاره گیاه سدر طبیعی تهیه شده و هیچگونه عارضه جانبی بر روی پوست سر و..
22,000 تومان
نمايش 1 تا 12 از 46 (4 صفحه)