منو
سبد خرید شما

لانگ گاز

گاز استریل
-20 %
لانگ گاز
این حراج پایان می یابد در:
روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
240,000 تومان
300,000 تومان

مشاوره تخصصی : 66553373 - 021

فرصت 7 روزه بازگشت کالا

ارسال رایگان برای خرید های بالای 100 هزار تومان

تضمین اصالت کالا

لانگ گاز

یکی از انواع گازهای استریل تولید شده در کارخانه پنبه هیدروفیل و باند و گاز تبریز، لانگ گاز می باشد. این گاز ، حاوی الیاف 100% پنبه طبیعی و حاوی نخ باریم بوده، که در عمل جراحی و اتاق عمل کاربرد فراوانی دارد. این گاز قابلیت جذب بالای خون و ترشحات را داشته و مناسب برای اعمال جراحی وسیع می باشد.

چه زمانی از لانگ گازها استفاده می شود؟

زمانی که شخصی دچار جراحت عمیق یا سطحی شود و خون از محل آسیب دیده و زخمی شده خارج شود، اولین اقدام پاک نمودن آن با لانگ گاز می باشد. با لانگ گاز ، می توانید خون اضافی محل زخمی شده یا آسیب دیده را تمیز نموده و همچنین برای بستن آن استفاده نمایید. این نوع گاز که جزو گازهای استریل می باشد، برای جذب خون در زخم ها و جراحات عمیق استفاده می شود. لانگ گازها استریل بوده، تا از ورود میکروب های بیماری زا به بدن جلوگیری می کند. کاربرد آن در مواقعی که خونریزی بسیار شدید است، کاملا احساس می شود، زیرا در صورت استفاده از آن روی زخم، بدن فرصت بازسازی پیدا نموده و مصدوم، خون زیادی از دست نمی دهد. در صورت خونریزی شدید، فرد هوشیاری خود را از دست داده و ممکن است که دچار عدم هوشیاری و مرگ وی شود.معمولا لانگ گازها در دسترس عموم نیستند و کاربرد لانگ گاز ها بیشتر در مراکز پزشکی و اتاق های عمل می باشد.

مشخصات لانگ گاز استریل کارخانه پنبه هیدروفیل و باند و گاز تبریز

لانگ گازها ، باید استریل باشند، تا از ورود عوامل بیماری زا و میکروب ها به بدن جلوگیری می کنند. این محصول، گازی بزرگ حاوی نخ باریم است، که از الیاف 100% پنبه طبیعی و تار و پود نخ نمره 20 با روش های استاندارد ساخته شده است. حاشیه لانگ گاز ، فاقد هر نوع سر نخ آزاد و هیچگونه پرز بوده و در عمل های جراحی با وسعت زیاد و جراحی شکمی از آن استفاده می شود. این نوع گاز استریل ، قابلیت جذب بالای خون و ترشحات و فاقد بوی نامطبوع و مواد اصلاح کننده رنگ، هرگونه مواد شیمیایی و مضر و عاری از خار و خاشاک و آلودگی فیزیکی و لکه می باشد. این محصول در سایت دیجی نلا موجود بوده و شما می توانید آن را به راحتی از طریق اینترنتی سفارش دهید.

دلیل وجود نخ باریم دار در لانگ گازها چیست؟

دلیل وجود نخ باریم دار موجود در لانگ گاز این است، که اگر چنانچه پس از عمل جراحی بر اثر خطای پزشکی یا خستگی پزشکان، لانگ گاز در بدن بیمار باقی بماند و حتی آغشته به خون و قرمز شود، در عکس برداری با اشعه X قابل مشاهده باشد.

درباره محصول
ابعاد40*40 سانتی متر، دو لایه، تعداد: 30 عدد
ویژگیهای مهمحاوی الیاف 100% پنبه طبیعی و حاوی نخ باریم، تار و پود نخ نمره 20، مناسب جهت عمل جراحی وسیع و اتاق عمل، قابلیت جذب بالای خون و ترشحات، برای تمیز نمودن خون اضافی محل زخمی شده یا آسیب دیده و بستن آن، جهت استفاده بر روی زخم ها و جراحات عمیق، فاقد بوی نامطبوع و مواد اصلاح کننده رنگ و هرگونه مواد شیمیایی و مضر، عاری از خار و خاشاک و آلودگی فیزیکی و لکه
طریقه مصرفپد لانگ گاز استریل را روی زخم ها و جراحات قرار داده، تا تمامی ترشحات خونی، چرکی و غیره را جذب نموده و خونریزی را بند آورد.
ترکیبات مهم100% پنبه طبیعی
پروانه ساخت(شماره پروانه استاندارد): 6039259927 (شماره پروانه بهره برداری صنایع): 30244
حجم محصول650 گرم

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب