منو
سبد خرید شما

مایع ظرفشویی لیمو نیم لیتری

مایع ظرفشویی
ناموجود

مشاوره تخصصی : 66553373 - 021

فرصت 7 روزه بازگشت کالا

ارسال رایگان برای خرید های بالای 100 هزار تومان

تضمین اصالت کالا

مایع ظرفشویی کاتیا با اسانس لیمو

مایع ظرفشویی کاتیا ، یکی از بی رقیب ترین های محصولات شوینده با کیفیت بوده، که دارای استاندارد های بالا، غلظت مناسب و مقرون به صرفه می باشد. این مایع ظرفشویی ، درجه یک بوده و با قدرت شویندگی و پاک کنندگی بالایی که دارد، توانسته رضایت مشتریان را جلب کند.

با مایع ظرفشویی کاتیا ، شفافیت و پاکیزگی را به ظروف خود هدیه دهید!

مایع ظرفشویی پاک کننده کاتیا ، باعث شستشوی تمیز و بی نقص ظروف و بی لکه و براق شدن آن ها می شود. با  این مایع ظرفشویی، ظروفی درخشان و عاری از هرگونه لکه های چربی ، لکه های به جا مانده از مواد غذایی و لکه های ناشی از شستشو و قطره های آب روی ظروف خواهید داشت. مایع ظرفشویی حاوی اسانس لیمو، با رایحه ای معطر، مناسب برای استفاده بر روی ظروف و لیوان های شما، با خاصیت محافظت کنندگی به خصوص در ظروف شیشه ای و کریستال بوده و در حجم های 500 میلی لیتری، 1 لیتری و 4 لیتری و در صورت سفارش در حجم های بالای 10 و 20 لیتری موجود می باشد.

علت استفاده از مایع ظرفشویی چیست؟

امروزه با توجه به بالا رفتن سطح بهداشت مردم، هرروز محصولات شوینده بسیار با برندهای متفرقه وارد بازار می شوند. مایع ظرفشویی ، پرکاربردترین محصولات شوینده، با هدف سهولت استفاده، تمیز کنندگی و حتی ضدعفونی کنندگی ظروف بوده، که به سرعت در میان مردم جای خود را پیدا کرده، به طوریکه در پایه هر ظرفشویی، یک مایع ظرفشویی به چشم می خورد.

ترکیبات موثر و فرمولاسیون مایع ظرفشویی کاتیا

  • در فرمولاسیون مایع ظرفشویی ساخته شده در لابراتوار کاتیا، سدیم لوریل اتر سولفات، دی سدیم لارت سولفوسوکسینات، تری اتانول آمین لوریل اتر سولفات و کوکونات فتی اسید دی اتانول آمین به عنوان مواد فعال سطحی یا سورفکتانت بوده، که باعث تمیز کنندگی، تولید کف و ویسکوزیته می شوند.
  • از دیگر ترکیبات مهم موجود، گلیسیرین و اوره با هدف نرم کننده و مرطوب کننده دست ها و جلوگیری از خشکی به هنگام استفاده از مایع ظرفشویی می باشد. در واقع این ترکیبات، وظیفه محافظت پوست و ایجاد سازگاری با آن را به عهده‌ دارند.
  • متیل کلرو ایزوتیازولینون و متیل ایزوتیازولینون به عنوان محافظت کننده از هرگونه آلودگی های میکروبی به کار می روند.
  • سایر ترکیبات مانند اسانس و رنگ مجاز آرایشی و بهداشتی

روش استفاده از مایع ظرفشویی کاتیا

این مایع، باقیمانده غذاها را از روی ظروف پاک نمایید. با توجه به میزان چربی ظروف، مقدار مناسبی از مایع ظرفشویی کاتیا را بر روی اسفنج شستشو ریخته، ظرف ها را شسته و آبکشی نمایید. شستشو با آب گرم، همچنین خیساندن ظروف در محلول رقیق شده مایع ظرفشویی ، از بین بردن لکه های مقاوم را آسان تر می نماید.

درباره محصول
ویژگیهای مهمقدرت شویندگی و پاک کنندگی بالا، مناسب در از بینبردن کلیه لک های ظروف، ایجاد شستشوی تمیز و بی نقص، براق و شفاف شدن ظروف، مناسب برای استفاده بر روی ظروف و لیوان های با خاصیت محافظت کنندگی به خصوص در ظروف شیشه ای و کریستال
طریقه مصرفباقیمانده غذاها را از روی ظروف پاک نمایید. با توجه به میزان چربی ظروف، مقدار مناسبی از مایع ظرفشویی کاتیا را بر روی اسفنج شستشو ریخته، ظرف ها را شسته و آبکشی نمایید. شستشو با آب گرم، همچنین خیساندن ظروف در محلول رقیق شده مایع ظرفشویی کاتیا، از بین لکه های مقاوم را آسان تر می نماید.
ترکیبات مهمسدیم لوریل اتر سولفات، دی سدیم لارت سولفوسوکسینات، تری اتانول آمین لوریل اتر سولفات، کوکونات فتی اسید دی اتانولآمید، اوره، گلیسیرین، اسانس، کلرید سدیم، متیل کلروایزوتیازولینون و متیل ایزوتیازولینون، رنگ مجاز آرایشی بهداشتی، آب
پروانه ساخت21/16461
حجم محصول500 میلی لیتر

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب