منو
سبد خرید شما

پد عرق گیر و ضد تعریق بدن نلا


مشاوره تخصصی : 66553373 - 021

فرصت 7 روزه بازگشت کالا

ارسال رایگان برای خرید های بالای 100 هزار تومان

تضمین اصالت کالا

پد عرق گیر

استفاده از پد عرق گیر و ضد تعریق بدن در طول روز چگونه می تواند باعث احساس شادابی در شما گردد؟ همانطور که می دانید عرق یک پدیده طبیعی و ملزوم بدن است که ضمن مرطوب کردن پوست، موجب دفع مقداری از مواد زاید بدن می شود. تمامی افراد در طول شبانه روز با مشکل تعریق بدن مواجه بوده و هیچ کس نیز از اثرات حاصل از تعریق بر روی لباس و بوی نامطبوع آن رضایتی ندارند که این پدیده در زیر بغل نیز بیشتر می باشد.
علت تعریق دفع مواد شیمیایی بودار مانند دی متیل فنول و تترا متیل فنول و مقداری اوره می باشد که از غدد عرق ترشح می شود.

 اخیرا لابراتوار نلا در پی عوارض و اثرات نامطلوب این پدیده محصول جدید خود به نام  پد عرق گیر و ضد تعریق بدن نلا را روانه بازار نموده است که ضمن پاک کنندگی تعریق و رفع بوی نامطبوع، خاصیت ضدعفونی کنندگی نیز دارد که بدون تداخل در روند طبیعی تعریق بدن، عرق را از سطح پوست جذب نموده و در طول روز بر رفع مشکل لکه های ناخواسته تعریق در مقابل اثرات مواد شیمیایی دئودرانت ها و محصولات ضد تعریق جلوگیری می نماید.

اسپری ضد تعریق بدن با بهره گیری از عصاره های طبیعی و مواد شیمیایی غیر فعال عرق را از زیربغل پاک نموده و از اثرات ناشی از خیس شدن لباس ناحیه زیربغل در نتیجه تعریق می کاهد و همین امر باعث خواهد شد تا آسیبی به پارچه ی لباس وارد نشده و تغییر رنگ نداشته باشد.

 استفاده از پد عرق گیر و ضد تعریق بدن نلا بسیار آسان است، جهت پاک کردن عرق از زیربغل به آرامی به صورت دورانی پد را بر روی پوست حرکت دهید تا مانع تحرک باکتری های مولد بوی نامطبوع  بدن باشید.

خواص بینظیر پد عرق گیر نلا

پد عرق گیر نلا، موجب نرمی و لطافت در پوست ، خاصیت جذب بالا و غیر قابل نفوذ در لباس، استفاده از عصاره گزنه و بابونه جهت ایجاد خواص پاک کنندگی و رفع تیرگی حاصل از تعریق در طولانی مدت ، روشن کننده کشاله ی زیر بغل و در نهایت رفع بوی بد زیر بغل بدون ایجاد حساسیت و آلرژی ؛ این پد ضد تعریق سازگار با انواع پوست بوده و شما میتوانید آن را از سراسر داروخانه های کشور تهیه نموده و یا به صورت آنلاین از دیجی نلا خرید آنلاین نمائید.

ما سفارش شما را مستقیم از کارخانه لابراتوار نلا برای شما ارسال خواهیم کرد.

درباره محصول
ویژگیهای مهمبدون ایجادحساسیت وآلرژی های مزمن پوستی,رفع تیرگی وروشن کننده کشاله زیربغل, دفع بوی نامطبوع زیربغل,ایجادنرمی ولطافت خاص ,سازگارباپوست بدن, مناسب برای لای انگشتان وزیربغل
طریقه مصرفجهت پاک کردن عرق اززیربغل ،به آرامی به صورت دورانی برروی پوست حرکت دهید.بهترین مکان استفاده از پدهای زیربغل نلامراکز عمومی، آرایشگاهها ومحیط های گرم می باشدکه تحرک باکتری های مولدبوی نامطبوع عرق بالا می باشد.
ترکیبات مهمالکل اتیلیک,آلومینیوم کلراید,کربامید,عصاره بابونه,عصاره گزنه
پروانه ساخت21/16828
حجم محصول30 عدد

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب