منو
سبد خرید شما

پنبه توپک بهداشتی


مشاوره تخصصی : 66553373 - 021

فرصت 7 روزه بازگشت کالا

ارسال رایگان برای خرید های بالای 100 هزار تومان

تضمین اصالت کالا

پنبه و کاربردهای آن

پنبه توپک - پنبه یکی از مهمترین محصولات کشاورزی است و از قدیمی ترین الیاف طبیعی در جهان است و مزارع پنبه قدمت پنج هزار ساله دارد و در بیشتر کشورها کشت میشود. که کشور های استرالیا، هند، چین، پاکستان و آمریکا و ازبکستان از جمله بزرگترین تولیدکنندگان پنبه در جهان میباشند. در مزارع پنبه در جهان 43 گونه پنبه، کشت میشود که برخی از پنبه ها بر روی درختان رشد میکنند. بزرگترین وارد کننده پنبه در جهان کشور چین است.

ما بیشتر کاربرد پنبه را در لباس و پارچه میدانیم بلکه پنبه در طیف وسیعی از محصولات کاربرد دارد. از جمله مارگارین، لاستیک، تجهیزات و وسایل پزشکی مانند باند و لوازم آرایشی و بهداشتی و دارویی و خوراک دام و طناب های کشتی مورد استفاده قرار میگیرد.

پنبه توپی

پنبه توپک ، که صد درصد از پنبه ساخته شده است. و در مصارف آرایشی و بهداشتی مانند پاک کردن آرایش یا مالیدن دارو و استفاده به همراه محلول لاک پاک کن ... کاربرد دارد. و همانطور برای پاک کردن زخم یا هنگام آمپول زدن براحتی میتوان آغشته به الکل کردپنبه توپک ، که از پنبه که به صورت توپی شده است در رنگ های متنوع در یک بسته بندی قرار دارد. محصولی از کارخانه پنبه هیدروفیل و باند و گاز تبریز میباشد.

 

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب