منو
سبد خرید شما

پن مایع غیر صابونی 120 میلی TCC


مشاوره تخصصی : 66553373 - 021

فرصت 7 روزه بازگشت کالا

ارسال رایگان برای خرید های بالای 100 هزار تومان

تضمین اصالت کالا

پن مایع غیر صابونی

پن مایع غیر صابونی ، نوعی صابون شستشو غیر جامد میباشد که به صورت محلول در آورده شده است که فاقد سودسوزآور و پارابن میباشد و برای جلوگیری از رشد و تکثیر باکتری های مولد آکنه، تامین رطوبت پوست و رفع خشکی پوست استفاده میشود. پن مایع غیر صابونی نلا مناسب ترین شوینده جهت پوست های عفونی و آکنه ای است که با استفاده مکرر از این مواد برای شستشوی صورت جای جوش و التهاب پوستی ترمیم میابد.

روش استفاده از پن مایع غیر صابونی جهت رفع آکنه

مقداری از پن مایع نلا را بر روی کف دست ریخته دست هارابه هم مالیده سپس با کف حاصله بر روی پوست مرطوب به غیراز دور چشم ماساژ داده آبکشی نمایید. سعی شود ماساژکف به مدت 1تا 2 دقیقه بر روی آکنه انجام شود. پن مایع غیر صابونی نلا جهت ضدعفونی و جلوگیری از بروز جوش های عفونی استفاده میشود. سپس با یک حوله دست و صورت صورتی نرم به آرامی پوست خود را خشک کنید.

درباره محصول
ویژگیهای مهمجلوگیری از رشد و تکثیر باکتری های مولد آکنه - فاقد سودسوزآور وپارابن - تامین کننده رطوبت پوست - رفع خشکی پوست - مناسب ترین شوینده جهت پوست های عفونی و آکنه ای - ترمیم کننده جای جوش وضد التهاب
طریقه مصرفمقدار مناسبی از پن مایع نلا را بر روی کف دست ریخته دستهارابه هم مالیده سپس با کف حاصله بر روی پوست مرطوب به غیراز دور چشم ماساژ داده آبکشی نمایید. سعی شود ماساژکف به مدت 1تا 2 دقیقه بر روی آکنه انجام شود. این محصول جهت ضدعفونی و جلوگیری از بروز جوش های عفونی و آکنه ای به کار می رود.
طول درماندر عرض دو ماه تاثیرات استفاده از محصول مشهود خواهد بود تا نتیجه کامل ، استفاده ادامه پیدا کند .
ترکیبات مهمتری کلوکربان ، آمی سافت(دی سدیم کوکوئیل گلوتامات),عصاره یونجه,عصاره برگ زیتون,روغن جوانه گندم,روغن گرچک,عسل,عصاره آلوئه ورا
پروانه ساخت21/18343
حجم محصول120 میلی لیتر

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب