منو
سبد خرید شما

کرم آبرسان و مرطوب کننده اوسرین اوره

کرم آبرسان قوی
کرم آبرسان قوی
کرم آبرسان قوی
کرم آبرسان قوی
کرم آبرسان قوی
کرم آبرسان قوی
کرم آبرسان و مرطوب کننده اوسرین اوره
30,000 تومان

مشاوره تخصصی : 66553373 - 021

فرصت 7 روزه بازگشت کالا

ارسال رایگان برای خرید های بالای 100 هزار تومان

تضمین اصالت کالا

فواید کرم آبرسان و مرطوب کننده اوسرین اوره

کرم آبرسان و مرطوب کننده اوسرین اوره یک مرطوب کننده و آبرسان قوی مناسب پوست های خشک جهت رفع خشکی پوست صورت می باشد و برای افرادی که از این مشکل رنج می برند و پوست صورتشان کشیده و پوسته پوسته می شود بسیار موثر می باشد.
با توجه به اینکه علت خشکی پوست، از دست دادن آب در لایه شاخی پوست می باشد و به دنبال آن انعطاف پذیری پوست کاهش یافته و در نتیجه پوست ریزی، خارش و ترک در پوست ایجاد می گردد در ترکیبات این کرم صورت از موادی استفاده گریده که در درمان خشکی پوست نقش بسزایی دارد یکی از مهمترین ترکیبات این کرم مرطوب کننده، اوره می باشد که به احیای چربی مورد نظر به پوست کمک شایانی دارد.
 اوسرین نزدیک ترین چربی طبیعی حیوانی به پوست انسان می باشد که باعث نرمی پوست می شود.
همچنین با ایجاد لایه ای از چربی طبیعی در سطح پوست مانع تبخیر آب خواهد گردید. اوره موجود در این کرم به راحتی در عمق لایه شاخی نفوذ کرده و به مدت طولانی رطوبت را درخود نگه می دارد.
کرم آبرسان و مرطوب کننده اوسرین اوره نلا با دارا بودن میزان اوره 10% در درمان هرگونه خشکی پوست متوسط تا شدید پوست ناشی از اگزمای حاد اتوپیک سن بالا و اگزمای دست و پا موثر می باشد.

درباره محصول
ویژگیهای مهممرطوب کننده بسیارقوی,ایجادلایه محافظ روی دست,استفاده درمحل های شاخی شده پوست,محافظت ازپوست دربرابر عوامل آسیب رسان
طریقه مصرفدرطول روز برروی دست ،صورت وبدن قابل استفاده می باشد.
ترکیبات مهماوسرین(اکتین اکسات اکسی بنزون)کربامید
پروانه ساخت21/16457
حجم محصول40 گرم

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب