منو
سبد خرید شما

گاز ساده


مشاوره تخصصی : 66553373 - 021

فرصت 7 روزه بازگشت کالا

ارسال رایگان برای خرید های بالای 100 هزار تومان

تضمین اصالت کالا

گاز ساده

یکی از انواع گازهای غیر استریل تولید شده در کارخانه پنبه هیدروفیل و باند و گاز تبریز، گاز ساده 8 لا می باشد. این نوع گاز در اندازه و سایزهای متفاوت موجود بوده و از جنس 100% پنبه خالص، تار و پود نخ نمره 20 و کاملا طبیعی بوده، که مناسب برای استفاده برروی زخم ها و جراحات غیر باز و باز در صورت استریل کردن می باشد.

انواع گازهای غیر استریل تولید شده در کارخانه پنبه هیدروفیل و باند و گاز تبریز

کارخانه پنبه هیدروفیل، انواع گازهای غیر استریل را در اندازه و سایزهای متفاوت تولید نموده، که شما می توانید بدون هیچ نگرانی از جنس و خلوص این گازها را تهیه و با اطمینان مصرف نمایید. این نوع  گاز با بافت ساده تار و پودی در ابعاد معین تولید شده و در جلوگیری از خونریزی و محافظت از زخم به کار می رود. باید توجه داشت، که در مورد استفاده از این نوع گاز ، حتما آن را سترون کرده و بر روی زخم های باز، بدون سترون کردن استفاده نشود. این گاز ، برای جذب خون و پساب های خونی، آغشته كردن سطح زخم به مواد ضدعفونی كننده همراه با گاز استريل ، استفاده شده و می توان در زخم ها و جراحات باز گاز غیر استریل را روی گاز استریل قرار دهید. انواع این گاز عبارتند از:

  • گاز ساده نیم کیلویی 8 لا
  • گاز ساده نیم کیلویی 16 لا (ناموجود)

با وجود گاز استریل، چرا گاز غیر استریل بخریم؟

شاید این سوال برای شما پیش بیاید، که چرا با وجود انواع گازهای استریل ، گاز غیر استریل خریداری نماییم؟ لازم به ذکر است، که گازهای غیر استریل ، با اینکه برای استفاده و مصارف پزشکی و پانسمان کارآمد نیستند، اما می توان برای مصارف دیگر از آن ها استفاده نمود. همچنین به راحتی می توان با استفاده از وسیله ای به نام اتوکلاو انجام می گیرد. این دستگاه با حرارت بخار، وسایل و لوازم مختلف پزشکی از جمله گاز غیر استریل را استریل یا به اصطلاح سترون می کنند. گاز غیر استریل با قابلیت جذب فوق العاده آب و سایر محلول ها، مصرف آسان داشته و بسیار در دسترس است. این گاز ، کاربردهای گوناگونی از جمله تمیز کردن سطوح، خشک کردن و ضد عفونی کردن وسایل و سطوح و برای پاک نمودن سطوح آزمایشگاه دارد.

چگونه می توان گاز غیر استریل ساده فوق العاده جاذب را سفارش داد؟

جهت خرید و سفارش گاز ساده نیم کیلویی 8 لا ، می توانید به سایت دیجی نلا سر زده و سفارش خود را ثبت نمایید. این محصول در مدت زمان کوتاهی از درب کارخانه برای شما ارسال شده و درب منزل خود می توانید آن را تحویل بگیرید.

درباره محصول
ابعاد10*10 سانتی متر، تعداد لا: 8 لا، تهیه شده در انواع تعداد لا: 8 لا و 16 لا
ویژگیهای مهم100% پنبه خالص، تار و پود نخ نمره 20 و کاملا طبیعی، مناسب برای استفاده برروی زخم ها و جراحات غیر باز و باز در صورت استریل کردن، بدون ایجاد حساسیت و آسیب به زخم، نرم و لطیف، جاذب فوق العاده آب و محلول های ضدعفونی کننده و خون، مصرف آسان، در دسترس، به عنوان تمیز کردن سطوح، خشک کردن و ضد عفونی کردن وسایل و سطوح و برای پاک نمودن سطوح آزمایشگاه نیز کاربرد دارد.
طریقه مصرفزخم را کاملاً تمیز کنید و سپس یک پد گاز ساده را استریل کرده و روی آن قرار دهید. از این گاز برای تمیز کردن سطوح، خشک کردن و ضد عفونی کردن وسایل و سطوح و برای پاک نمودن سطوح آزمایشگاه نیز می توان استفاده نمود.
ترکیبات مهم100% پنبه طبیعی
پروانه ساخت(شماره پروانه استاندارد): 6039259927 (شماره پروانه بهره برداری صنایع): 30244
حجم محصول500 گرم

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب