منو
سبد خرید شما

ضد تعریق

اسپری و پد ضد تعریق

ضد تعریق ها در زندگی روزمره نقش بسیار مهمی دارند و باید برای حفظ بهداشت روزانه و حضور در اجتماع به فکر متوقف کردن عرق بیش از حد زیر بغل و پا ها و جلوگیری از ایجاد بوی ناخوشایند این نواحی توسط یک اسپری ، پد زیر بغل ، رول ضد تعریق مناسب برای آقایان و بانوان بود.

استفاده از یک پد و اسپری ضد تعریق می تواند در طول روز شادابی و اعتماد به نفس را به همراه داشته باشد همچنین محافظ الیاف لباس بوده و مانع تغییر رنگ پارچه در نواحی زیر بغل گردد.

انواع ضد تعریق زنانه مردانه

یکی از بهترین راه ها برای از بین بردن عرق بیش از حد زیر بغل استفاده از پد پاک کننده عرق زیر بغل می باشد ، این محصول با انواع پوست سازگار بوده و علاوه بر رفع بوی بد در ناحیه زیر بغل باعث از بین رفتن تیرگی کشاله ی زیر بغل و در نهایت روشن شدن پوست آن قسمت خواهد شد.

این محصول در اماکن عمومی مانند آرایشگاه ، باشگاه های ورزشی و محیط های گرم و سر بسته که مرکز مولد باکتری هستند بسیار پر کاربرد می باشد.

اگر فردی هستید که تمایلی به استفاده از پد ضد تعریق ندارید و به دنبال یک اسپری زیر بغل هستید می تواند از یک اسپری ضد تعریق استفاده نمائید.

بهتر است محصول انتخابی شما یک محصول گیاهی باشد تا با داشتن عصاره های گیاهان خوشبو و موثر در کاهش عرق بدن فاقد اسانس و مواد نگهدارنده بوده که همین امر باعث جلوگیری از ایجاد هر گونه حساسیت و آلرژی پوستی خواهد شد.

این نوع اسپری ضد تعریق یک روش عالی برای از بین بردن عرق بیش از حد در افراد می باشد.

از بین بردن بوی بد پا

بعد از زیر بغل ها این پاها هستند که در معرض عرق زیاد و تولید بوی نامطبوع می باشند.

با توجه به اینکه پا ها مدت زمان زیادی در کفش قرار میگیرند و کفش مکانی مساعد برای عرق است و باعث ایجاد بوی بد می شود و اعتماد به نفس شما را در امکان مختلف تحت تاثیر قرار خواهد داد.

خرید اینترنتی اسپری ضد تعریق

در محصولات لابراتوار نلا 4 نوع ضد تعریق بدن با کیفیت عالی جهت رفاه حال مصرف کننده تولید شده است که می توانید محصول مورد نظر را از داروخانه ها و یا از وبسایت دیجی نلا تهیه نمائید.

 

Brand: لابراتوار نلا مدل: 11424
از بین بردن بوی بد کفش و پا شاید شما هم در طول استفاده مکرر از کفش هایتان دچار بوی پا شده باشید و به دنبال راه حلی برای از بین بردن بوی بد کفش و پا هستید .بوی بد کفش و پا از موارد آزار دهنده ای است که علت آن تأثیر باکتری یا قارچ بر روی سلول های قدیمی پوست است.باکتری های مول..
20,000 تومان
Brand: لابراتوار نلا مدل: 11421
از بین بردن بوی بد پا با اسپری ضد تعریق پا نلا شاید بیشتر ما از بوی بد پا و تعریق زیاد آن در آزار باشیم و این عمر باعث کاهش اعتماد به نفس فرد می شود. اما یک راه حل آسان و عالی برای از بین بردن بوی بد پا به شما معرفی میکنیم آن هم استفاده از یک اسپری ضد تعریق پا می باشد. همانطور که..
25,000 تومان
Brand: لابراتوار نلا مدل: 11423
بهداشت بدن با پد پاک کننده عرق زیربغل نلا عرق یک پدیده طبیعی و ملزوم بدن است که ضمن مرطوب کردن پوست، موجب دفع مقداری از مواد زاید بدن می شود. تمامی افراد در طول شبانه روز با مشکل تعریق بدن مواجه بوده و هیچ کس نیز از اثرات حاصل از تعریق بر روی لباس و بوی نامطبوع آن رضایتی ندارند که این پ..
12,000 تومان
Brand: لابراتوار نلا مدل: 11422
اسپری ضد تعریق بدن بهترین روش رفع بوی نامطبوع بدنبا اینکه عرق کردن بیش از حد بدن عارضه خطرناکی نیست ولی تأثیر خیلی زیادی در کیفیت زندگی مبتلایان دارد از این رو شما می توانید با استفاده از اسپری ضد تعریق بدن نلا که متشکل از مواد طبیعی و عصاره گیاهان بابونه و گزنه به همراه آلومینیوم کلراید با..
25,000 تومان
عرق کردن برای تنظیم درجه حرارت بدن ضروری است، با این وجود تعریق زیاد تعاملات اجتماعی را پیچیده می کند و اعتماد به نفس فرد را از بین می برد.  رژیم غذایی، داروهای مصرفی و همچنین استفاده از عطرها بوی بدن را تحت تاثیر قرار می دهند. تعریق بیش از حد به خصوص در نواحی زیربغل منجر به ایجاد بوی ناخوشایند..
10,000 تومان
نمايش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)