منو
سبد خرید شما

ضد عفونی کننده

شرکت محصول ضد عفونی کننده دست سطوح و لباس

ما در سری محصولات ضدعفونی کننده خود که توسط لابراتوار نلا برای بهبود وضعیت کنونی هموطنان تولید شده است به جنبه های مختلف مبارزه با کرونا ویروس و سایر باکتری ها و ویروس هائی که به نحوی در حال انتشار و ایجاد بیماری هستند توجه داشته ایم تا کمکی باشد افراد بتوانند در کنار این ویروس زندگی سالم را برای خود و خانواده  فراهم سازند.

با توجه به ناشناخته بودن ویروس کرونا ممکن است بدون آگاهی و ناخواسته با تماس نزدیک با فرد بیمار و حضور در مکان مشترک از طریق هوا یا تماس با سطوح که قبلا به ویروس آغشته شده به راحتی به این ویروس مبتلا شده و دوران بیماری را طی کنیم، آیا به نظر نمیرسد بهتر است قبل از هر چیز با پیشگیری های لازم از این بیماری در امان باشیم.

در اینجا 3 نوع ضدعفونی کننده دست، سطوح و البسه برای خرید شما در حجم های مختلف گرد هم آورده ایم تا بسته به نیاز خود از انواع ضد عفونی کننده های الکلی و غیر الکلی استفاده نمائید.

ضد عفونی کننده دست، سطوح لباس

با توجه به شیوع بیماری کرونا ، استفاده از ضد عفونی کننده دست ، سطوح و لباس در جامعه رو به افزایش است چرا که یکی از بهترین روش های مقابله با ویروس و باکتری در اماکن عمومی، محل کار استفاده از انواع محلول ضد عفونی الکلی و غیرالکلی است.

انتقال و انتشار آلودگی های ویروسی و باکتریال از طریق تماس نزدیک افراد با هم و عدم رعایت فاصله اجتماعی بسیار رایج است و اگر شما سر کار میروید یا مدام مجبور به حضور در اماکن شلوغ هستید علاوه بر استفاده از ماسک صورت و دستکش باید این روزها مرتبا به فکر استریل خود و محیط پیرامون خود باشید تا منجر به ابتلای خود و سایر افراد به انواع بیماری های ویروسی نگردید پس بهتر است جهت آسودگی خاطر در این روزها از یک ضد عفونی کننده دست سطوح و لباس نیز استفاده شود.

در ادامه مطلب با ما باشید تا با ویژگی های محصولات موجود بیشتر آشنا شوید.

ضد عفونی کننده دست

دست یکی از مهمترین عوامل انتقال ویروس است و باید برای حفظ بهداشت دستها روزانه چندین بار با آب و صابون شسته شود اما ممکن است به علت عدم دسترسی در هر مکانی به آب و صابون، نیاز باشد از یک محلول و یا اسپری ضد عفونی کننده دست استفاده شود.

این محلول ها در دو نوع الکلی و غیر الکلی تولید میشوند علت آن نیز بستگی به پوست دارد، ممکن است بعضی افراد به الکل آلرژی و حساسیت داشته باشد و ترجیح دهد از نوع غیرالکلی استفاده نماید. حال شاید برای شما این سوال پیش آید که تفاوت ضدعفونی کننده الکلی با غیر الکلی در چیست ؟

اگر بخواهیم به طور ساده توضیح دهیم یک تفاوت عمده در این دو نوع محصول وجود دارد ، در ضدعفونی کننده های الکلی، الکل موجود در محلول باعث خواهد شد ویروس حداکثر تا 5 ثانیه از بین برود ودستان شما سریعا از باکتری و ویروس ها رهائی یابد ولی در نوع غیر الکلی برای از بین رفتن ویروس کمی زمان بیشتری لازم است تا این اتفاق رخ دهد و شما بعد از استریل دستهایتان با محلول غیر الکلی باید حداکثر نیم ساعت از تماس دستانتان با صورت ، محیط و اطراف جلوگیری کنید تا محلول کار خود را برای از بین بردن ویروس به پایان برساند.

بیشتر افرادی از این نوع محصول استفاده می کنند که پوست حساسی دارند و الکل موجود در محصول منجر به خشکی پوست شده و در نهایت با استفاده زیاد باعث ایجاد اگزما گردد. البته استفاده از محلول های غیر الکلی چون اشتغال ناپذیر هستند ایمنی بیشتری نیز دارند و افرادی که از دخانیات استفاده می کنند و یا در محیط های حساس مشغول به کار هستند می توانند به راحتی از آن استفاده نمایند.

پیشنهاد میشود در این روزها حتما یک ضدعفونی کننده ی دست به همراه داشته باشید.

ضد عفونی کننده سطوح

استریل محیط پیرامون چه در خانه و یا محل کار نیز برای مبارزه با ویروس و باکتری مهم است، با توجه به اینکه ویروس ها و باکتری ها به راحتی میتوانند بر روی سطوح بنشینند و مدت زمانی را نیز زنده بمانند ممکن است با تماس فرد با سطوح آلوده ناخوداگاه فرد مبتلا به باکتری و ویروس گردد، از این رو ضدعفونی کننده های سطوح بسیار پر کاربرد هستند و با اسپری نمودن محلول آن بر روی سطوح باعث از بین رفتن ویروس و پاکیزگی محیط پیرامون خواهید شد.

ضد عفونی کننده لباس

طبیعی است که وقتی خارج از منزل هستیم و برای رفت و آمد های خود از حمل و نقل عمومی مانند تاکسی، اتوبوس و غیره استفاده میکینم یا مجبور به مراجعه به اداره جات هستیم ممکن است با سطوح آلوده به ویروس در ارتباط باشیم و با توجه به اینکه ویروس هایی همچون ویروس کرونا بر روی لباس نیز زنده می مانند از یک ضدعفونی کننده لباس می توان قبل از ورود به منزل استفاده کرد.

این محلول طوری فرموله گردیده که به پارچه و الیاف آن آسیب نرسانده و مانع از انتقال آلودگی به منزل و محیط های بسته شود.
با توجه به خاصیت غیرالکلی این محلول ضدعفونی کننده می توانید به راحتی مبلمان منزل و یا صندلی خودرو را نیز استریل نمائید.

خرید اینترنتی ضد عفونی کننده

لابراتوار نلا با در نظر گرفتن تمامی استاندارد های لازم انواع محلول ضد عفونی کننده مناسب دست، سطوح و پارچه را فرموله ، تولید و روانه ی بازار نموده است که به راحتی میتوانید از داروخانه ها و یا به صورت آنلاین از وب سایت رسمی دیجی نلا خرید نمائید.

Brand: لابراتوار نلا مدل: 13251
ضدعفونی کنندهاسپری ضدعفونی کننده سطوح - ضدعفونی کننده ها، دسته ای از مواد هستند که با تاثیر بر باکتری ها، ویروس ها، قارچ ها و سایر میکروارگانیسم های بیماری زا در سطح پوست، آن ها را از بین می برند یا از رشد آن ها جلوگیری می کنند. تحقيقات نشان داده است که در بين ضدعفوني كننده هاي پوستی، الكل ها می..
31,200 تومان 39,000 تومان
Brand: لابراتوار نلا مدل: 11463
اسپری ضدعفونی کننده دست 200 میلی لیتر نلالابراتوار نلا، یکی از موفق ترین تولید کننده های انواع مایع های ضدعفونی کننده، تحت نظارت سازمان غذا و دارو و حاوی استانداردهای لازم، توانسته باکیفیت ترین ضدعفونی کننده ها را تولید و روانه بازار کند. اسپری ضدعفونی کننده الکلی دست ، در حجم 200 میلی لی..
24,000 تومان 30,000 تومان
Brand: لابراتوار نلا مدل: 11465
الکل اتیلیک 70% نلاالکل اتیلیک ، از دیگر الکل های تهیه شده در لابراتوار نلا بوده، که حاوی الکل 96% خالص و آب، یکی از با کیفیت ترین الکل های موجود در کشور بوده و مورد تایید وزارت بهداشت می باشد. الکل اتیلیک که به آن الکل سفید نیز گفته می شود، فاقد آلودگی، مواد افزودنی دیگر و حاصل تخمیر نیشکر بوده..
24,000 تومان 30,000 تومان
Brand: لابراتوار نلا مدل: 11464
الکل اتیلیک 96% نلااتیل الکل حاوی اتانول 96% محصولی جدید از لابراتوار نلا ، مناسب جهت ضدعفونی دست، محل تزریق و سطوح می باشد. این محلول حاوی الکل اتانول یا اتیل الکل خالص بوده، که بدون حضور مواد افزودنی، باعث ضدعفونی کردن و پاک نمودن کلیه مناطق پوست و سطوح، بدون ایجاد حساسیت و عوارض جانبی می..
28,000 تومان 35,000 تومان
Brand: لابراتوار نلا مدل: 11125
شامپو شستشوی پلک و مژهشامپو شستشو چشم از ملایم ترین سورفاکتانتها یعنی سورفاکتانت آمفوتریک (خنثی) – ترکیبات آلی که در شوینده ها و شامپو ها جهت ایجاد کف استفاده می شود - تهیه شده است بر این مبنا که با کنترل کف حاصله هنگام استفاده از این شامپو چشم، در اطراف پلک و مژه کف خیلی جزئی حا..
28,000 تومان 35,000 تومان
مدل: m02
ماسک فیلترداردر این روزهائی که کرونا ویروس فراگیر شده است برای حفظ سلامت جسمی خود و مردم جامعه باید روزانه وقتی خارج از منزل قرار میگیرید حتما از ماسک استفاده نمائید تا از انتشار آلودگی در امان باشد. این ماسک فیلتردار دارای جنس منسوج نبافته ، که به صورت 4 لایه پارچه روی هم قرار گر..
15,920 تومان 19,900 تومان
Brand: لابراتوار نلا مدل: 11462
محلول ضدعفونی کننده دستآنچه که بهتر است در باره محلول ضد عفونی کننده دست بدانید؟دست یکی از اصلی ترین روش های دچار شدن به انواع باکتری ها و ویروس ها است و این روزها با توجه به شیوع انواع ویروس ها در جامعه مخصوصا ویروس کرونا برای حفظ سلامت هر چه بیشتر خود باید دستها مرتب با آب و صابون شس..
31,200 تومان 39,000 تومان
Brand: لابراتوار کاتیا مدل: 13262
محلول ضدعفونی کننده دستمحلول ضدعفونی کننده دست بدون الکل تولید لابراتوار کاتیا است که برای گندزدایی دست از ویروس ها و باکتری ها بسیار مناسب می باشد و با فرمول ساخت غیر الکلی خود مناسب پوست بوده تا افراد بتوانند در طول استفاده از این محلول ضد عفونی کننده دست کمترین آسیب را به پوست خود برسانند و م..
36,000 تومان 45,000 تومان
Brand: لابراتوار کاتیا مدل: 13261
محلول ضدعفونی کننده دست غیر الکلیاین روزها یکی از بهترین راهکارها برای حفظ بهداشت روزانه و جلوگیری از انتشار هر گونه آلودگی ، ویروس و میکروب برای مواقعی که امکان شستن دست با آب و صابون وجود ندارد استفاده از محلول ضد عفونی کننده دست غیر الکلی است که لابراتوار کاتیا با تولید محلول ضد عفونی کننده د..
12,000 تومان 15,000 تومان
Brand: لابراتوار نلا مدل: 11443
تاثیر استفاده از اسپری ضدعفونی کننده دست در از بین بردن ویروسلابراتوار نلا اسپری ضدعفونی کننده دست را با بهره گیری از ایزوپروپانول آمین، PEG-18 گلیسرول اولئات، پروپیلن گلیکول، گلیسیرین، ایزوپروپیل الکل و میرستات، کاربومر و بنزیل الکل جهت ضد عفونی کردن دست ها و پاکسازی پوست از هرگونه آل..
14,400 تومان 18,000 تومان
محلول ضدعفونی کننده الکلی دست 10 لیتری نلا
جدید -20 % ناموجود
Brand: لابراتوار نلا مدل: 11446
محلول ضدعفونی کننده دست الکلی:یکی از محصولات ضدعفونی کننده الکلی تهیه شده در لابراتوار نلا، محلول ضدعفونی کننده دست با حجم 10 لیتری می باشد. این محلول از الکل اتانول 70%، به همراه گلیسیرین و پروپیلن گلیکول ساخته شده و بدون ایجاد خشکی، التهاب و پوسته پوسته شدن پوست دست، کاملا مناسب در ضدعفونی کرد..
360,000 تومان 450,000 تومان
محلول ضدعفونی کننده الکلی دست 20 لیتری نلا
جدید -20 % ناموجود
Brand: لابراتوار نلا مدل: 11445
محلول ضدعفونی کننده الکلی دست 20 لیتری نلامحلول ضدعفونی ‌کننده دست الکلی ، یکی دیگر از محصولات ضدعفونی کننده لابراتوار نلا بوده، که نیازی به آبکشی و خشک ‌کردن نداشته و به علت تبخیر سریع از پوست، نیازی به آب یا حوله برای خشک کردن دست ها ندارد. این محلول، می ‌تواند باکتری ‌ها، ..
680,000 تومان 850,000 تومان
نمايش 1 تا 12 از 13 (2 صفحه)