منو
سبد خرید شما

ضد عفونی کننده

انواع ضد عفونی کننده دست سطوح لباس

با توجه به شیوع بیماری کرونا ، استفاده از ضد عفونی کننده دست، سطوح و لباس در جامعه رو به افزایش است چرا که یکی از بهترین روش های مقابله با ویروس و باکتری در اماکن عمومی، محل کار استفاده از انواع ضد عفونی کننده ی الکلی و غیرالکلی است.

انتقال و انتشار آلودگی های ویروسی و باکتریال از طریق تماس نزدیک افراد با هم و عدم رعایت فاصله اجتماعی بسیار رایج است و اگر شما سر کار میروید یا مدام مجبور به حضور در اماکن شلوغ هستید علاوه بر استفاده از ماسک صورت و دستکش باید این روزها مرتبا به فکر استریل خود و محیط پیرامون خود باشید تا منجر به ابتلای خود و سایر افراد به انواع بیماری های ویروسی نگردید پس بهتر است جهت آسودگی خاطر در این روزها از یک ضد عفونی کننده دست سطوح و لباس نیز استفاده شود.

ضد عفونی کننده دست

دست یکی از مهمترین عوامل انتقال ویروس است و باید برای حفظ بهداشت دستها روزانه چندین بار با آب و صابون شسته شود اما ممکن است به علت عدم دسترسی در هر مکانی به آب و صابون نیاز باشد از یک محلول و یا اسپری ضد عفونی کننده دست استفاده شود.

این محلول ها در دو نوع الکلی و غیر الکلی تولید میشوند که بسته به نیاز کاربر تهیه میشود ، ممکن است بعضی افراد به الکل آلرژی و حساسیت داشته باشد و ترجیح دهد از نوع غیرالکلی استفاده نماید.

پیشنهاد میشود در این روزها حتما یک ضدعفونی کننده ی دست به همراه داشته باشید.

در سری محصولات دیجی نلا انواع ضدعفونی کننده دست در سایز های مختلف برای مصرف کننده تهیه و تولید شده است.

ضد عفونی کننده سطوح

استریل محیط پیرامون چه در خانه و یا محل کار نیز برای مبارزه با ویروس و باکتری مهم است، با توجه به اینکه ویروس ها و باکتری ها به راحتی میتوانند بر روی سطوح بنشینند و مدت زمانی را نیز زنده بمانند ممکن است با تماس فرد با سطوح آلوده ناخوداگاه فرد مبتلا به باکتری و ویروس گردد، از این رو ضدعفونی کننده های سطوح بسیار پر کاربرد هستند و با اسپری نمودن محلول آن بر روی سطوح باعث از بین رفتن ویروس و پاکیزگی محیط پیرامون خواهید شد.

ضد عفونی کننده لباس

طبیعی است که وقتی خارج از منزل هستیم و برای رفت و آمد های خود از حمل و نقل عمومی مانند تاکسی، اتوبوس و غیره استفاده میکینم یا مجبور به مراجعه به اداره جات هستیم ممکن است با سطوح آلوده به ویروس در ارتباط باشیم و با توجه به اینکه ویروس هایی همچون ویروس کرونا بر روی لباس نیز زنده می مانند از یک ضدعفونی کننده لباس می توان قبل از ورود به منزل استفاده کرد.

این محلول طوری فرموله گردیده که به پارچه و الیاف آن آسیب نرسانده و مانع از انتقال آلودگی به منزل و محیط های بسته شود.

با توجه به خاصیت غیرالکلی این محلول ضدعفونی کننده می توانید به راحتی مبلمان منزل و یا صندلی خودرو را نیز استریل نمائید.

خرید اینترنتی ضد عفونی کننده

لابراتوار نلا با در نظر گرفتن تمامی استاندارد های لازم انواع محلول ضد عفونی کننده مناسب دست، سطوح و پارچه را فرموله ، تولید و روانه ی بازار نموده است که به راحتی میتوانید از داروخانه ها و یا به صورت آنلاین از وب سایت رسمی دیجی نلا خرید نمائید. 

Brand: لابراتوار نلا مدل: 13251
ضدعفونی کننده ها، دسته ای از مواد هستند که با تاثیر بر باکتری ها، ویروس ها، قارچ ها و سایر میکروارگانیسم های بیماری زا در سطح پوست، آن ها را از بین می برند یا از رشد آن ها جلوگیری می کنند. تحقيقات نشان داده است که در بين ضدعفوني كننده هاي پوستی، الكل ها می توانند اثرات ضدعفونی کنندگی بيشتر و سريعتری..
60,000 تومان
ماسک فیلتردار
جدید -50 %
مدل: m02
مشخصات و خرید اینترنتی ماسک فیلترداردر این روزهائی که بیماری کرونا فراگیر شده است برای حفظ سلامت جسمی خود و مردم جامعه باید روزانه وقتی خارج از منزل قرار میگیرید حتما از ماسک استفاده نمائید تا از انتشار آلودگی در امان باشد. این ماسک فیلتردار دارای جنس منسوج نبافته ، که به صورت 4 لایه پ..
10,000 تومان 19,900 تومان
محلول ضد عفونی کننده دست 500 میل نلا
جدید -35 %
Brand: لابراتوار نلا مدل: 11461
محلول ضد عفونی کننده دستآنچه که بهتر است در باره محلول ضد عفونی کننده دست 500 میل نلا بدانید؟دست یکی از اصلی ترین روش های دچار شدن به انواع باکتری ها و ویروس ها است و این روزها با توجه به شیوع انواع ویروس ها در جامعه مخصوصا ویروس کرونا برای حفظ سلامت هر چه بیشتر خود باید دستها مرتب با آب و ..
49,000 تومان 75,000 تومان
Brand: لابراتوار کاتیا مدل: 13262
محلول ضد عفونی کننده دست بدون الکل 500 میل کاتیا تولید لابراتوار کاتیا است که برای گندزدایی دست از ویروس ها و باکتری ها بسیار مناسب می باشد و با فرمول ساخت غیر الکلی خود مناسب پوست بوده تا افراد بتوانند در طول استفاده از این محلول ضد عفونی کننده دست کمترین آسیب را به پوست خود برسانند و مانع بروز مشک..
45,000 تومان
Brand: لابراتوار کاتیا مدل: 13261
محلول ضد عفونی کننده دست غیر الکلی 60 میل کاتیااین روزها یکی از بهترین راهکارها برای حفظ بهداشت روزانه و جلوگیری از انتشار هر گونه آلودگی ، ویروس و میکروب برای مواقعی که امکان شستن دست با آب و صابون وجود ندارد استفاده از محلول ضد عفونی کننده دست بدون الکل است که لابراتوار کاتیا با تولید محلول ضد..
15,000 تومان
محلول ضدعفونی دست30ML محلول ضدعفونی دست30ML
جدید -50 %
Brand: لابراتوار نلا مدل: 11443
تاثیر استفاده از اسپری ضدعفونی کننده دست در از بین بردن ویروسلابراتوار نلا اسپری پاک کننده و ضدعفونی کننده دست را با بهره گیری از ایزوپروپانول آمین، PEG-18 گلیسرول اولئات، پروپیلن گلیکول، گلیسیرین، ایزوپروپیل الکل و میرستات، کاربومر و بنزیل الکل جهت ضد عفونی کردن دست ها و پاکسازی پوست از هر..
9,000 تومان 18,000 تومان
Brand: لابراتوار کاتیا مدل: 13276
اسپری ضد عفونی کننده لباس و ماشینشاید برایتان این سوال پیش بیاید که استفاده از محلول ضد عفونی کننده البسه غیر الکلی 500 میل کاتیا به چه دردتان بخورد ؟این روزها با توجه به میزان گسترش ویروس کرونا و انتقال سریع آن در محیط ، افراد وقتی خارج از منزل و در اماکن شلوغ و پر رفت آمد هستند به راحتی ..
45,000 تومان
نمايش 1 تا 7 از 7 (1 صفحه)