منو
سبد خرید شما

ژل بهداشتی

ژل بهداشتی بانوان چیست؟

برای ایجاد شرایط بهداشتی مناسب در ناحیه تناسلی زنان استفاده از یک ژل بهداشتی بانوان یک روش عالی می باشد چرا که این محصولات طوری فرموله شده اند تا با جلوگیری از رشد و نمو قارچ و سایر بیماری های حاد ناحیه تناسلی باعث رفع بیماری های موجود ، خارش، آلودگی ، بوی نا مطبوع واژن گردد. 
البته بیماری های ناحیه تناسلی بسیار بوده و می تواند دامان گیر اکثر بانوان باشد که در این دسته بندی چند محصول را معرفی میکنیم که هر کدام به درمان مختلف عفونتهای واژن ساخته و برای درمان روانه ی داروخانه ها گردیده است.


اسپری بهداشتی بانوان برای درمان زگیل تناسلی 

زگیل تناسلی یک عفونت شایع جنسی است که اگر احساس میکنید به آن مبتلا شده اید بهتر است قبل از هر چیز به یک پزشک مراجعه نمائید.
و اما علایم زگیل تناسلی ایجاد توده های بدون درد در اطراف واژن ، آلت تناسلی و مقعد ، خارش و یا خونریزی در دستگاه تناسلی و مقعد ، تغییر در جریان طبیعی ادرار است که اگر چنین مواردی را در خود مشاهده نموده اید پیشنهاد میشود قبل از هر چیزی به دکتر بروید و حتما به فکر درمان باشد چرا که یک بیماری مصری بوده و به راحتی از طریق رابطه ی جنسی می تواند به سایرین منتقل شود.
یکی از راههای درمان زگیل تناسلی ژل بهداشتی بانوان ( اکسی وارت ) است که یک اسپری ضد شاخی شدن پوست بوده و می تواند به خلاص شدن از زگیل و جلوگیری از انتقال عفونت کمک کند.
برای اینکه در باره زگیل تناسلی ، علائم، علت و درمان آن بیشتر بدانید پیشنهاد میشود حتما توضیحات مربوطه به این محصول را مطالعه نمائید.


اسپری بهداشتی بانوان نلا برای درمان عفونت واژن

یکی دیگر از محصولات موجود برای شستشو ناحیه تناسلی بانوان در این دسته اسپری بهداشتی بانوان نلا می باشد، که برای درمان عفونت واژن بسیار موثر عمل میکند؛ در زمانهای مقاربت و یا مواقعی که به استخر مراجعه می کنید و یا در حین ورزش هستید و از لباس های تنگ استفاده میکنید که امکان ایجاد رطوبت ( عامل به وجود آمدن قارچ ) و ایجاد بوی نامطبوع هست تنها کافیست با استفاده از این اسپری بهداشتی در نواحی بیرونی واژن از عفونتهای قارچی رهائی یابید.
توضیحات بیشتر این محصول بهداشتی بانوان را در بخش توضیحات ویژه خود محصول می توانید مطالعه نمائید.

محلول بهداشتی بانوان اکسی لیدی بهترین راه درمان خارش و سوزش واژن 

واژنیت یا همان عفونت واژن مشکلی است که اغلب بانوان را درگیر و به عفونت های ناشی از باکتری ، قارج و ویروسی مبتلا سازد که دلایل مختلفی مانند استفاده از صابون های شیمیایی ، لباس هایی که با این ناحیه در تماس هستند می توانند پوست و بافت های ظریف را تحریک کنند، ولی جای نگرانی نیست الان وقت آن است که فکری برای بهبود و درمان داشته باشیم در سری محصولات ژل بهداشتی بانوان نلا محصولی به نام محلول بهداشتی بانوان اکسی لیدی وجود دارد که برای درمان عفونت های واژن فرموله و تهیه شده است ، شما به راحتی می توانید با استفاده از این محصول که به صورت اسپری تولید شده است از سوزش و خارش بر اثر ترشحات واژن و التهاب این ناحیه رهائی یابید و به سلامت قبلی خود باز گردید.

اگر دچار عفونت واژن ، قارچ خارش و سوزش ، تورم و ناراحتی در حین رابطه جنسی و ترشحات واژن شمل از حالت نرمال خارج شده و سنگین تر ، تیره تر و بودار تر شده هستید حتما سری به مشخصات این محصول زده و با مطالعه ی خواص بی نظیر آن در درمان عفونتهای قارچی از مشکلات ناحیه ی تناسلی خود رهائی یابید ولی بهتر است قبل از هر چیز اگر شدت تمامی موارد گفته شده بالا بود با یک پزشک حتما مشورت نمائید.

Brand: لابراتوار نلا مدل: 11127
فواید استفاده از اسپری خوشبو کننده واژناسپری بهداشتی بانوان با بهره گیری از عصاره های گل بنفشه، گل سرخ، اسید بوریک و کتوکونازول، جهت شستشوی ناحیه خارجی دستگاه تناسلی بانوان توسط لابراتوار نلا تهیه و تولید شده است. از این اسپری بهداشتی بانوان، در زمان مقاربت، قبل و بعد از شنا و ورزش های تعریق آ..
49,000 تومان
درمان زگیل تناسلی در مردان و زناناسپری اکسی وارت یک روش آسان برای درمان زگیل تناسلی در مردان و زنان می باشد. این محصول بدون ایجاد آسیب های پوستی، علاوه بر رفع شاخی شدن پوست، قابلیت از بین بردن زگیل های ناشی از ویروس ها، به ویژه زگیل های تناسلی را دارا می باشدعامل ایجاد زگیل، ویروس پاپیلوم ..
60,000 تومان
عفونت واژن و محلول بهداشتی بانوان اکسی لیدیعفونت واژن یا واژنیت، بیماری است که تمام زنان در طول زندگی خود دست کم چند بار آن را تجربه می کنند. این عفونت در سنین باروری یعنی از سن بلوغ تا یائسگی شایع تر است؛ علائم این عفونت، شامل ترشحات بدبو، سوزش ،خارش و التهاب ناحیه تناسلی و سوزش هنگام دفع ..
39,000 تومان
محلول اکسی واژ
جدید ناموجود
محلول اکسی واژ:از محصولات جدید تولید شده در لابراتوار اکسی درم، محلول اکسی واژ می باشد. این محلول که دارای سری اسپری بوده، در حجم 60 میلی لیتری تولید شده و از عصاره های کاملا گیاهی و فاقد پارابن تهیه شده، که در صورت مصرف موضعی روی پوست، هیچگونه عوارض جانبی مانند حساسیت، سوزش و غیره ایجاد نمی کند..
69,000 تومان
Brand: لابراتوار نلا مدل: 11556
محلول نلا هرپس:یکی از محصولات تولید شده در لابراتوار نلا، محلول نلا هرپس می باشد. این محلول، که دارای سری اسپری می باشد، تهیه شده در حجم 30 میلی لیتری بوده و حاوی ترکیبات گیاهی، بدون حضور ترکیبات مضر شیمیایی و پارابن می باشد و بدون ایجاد هیچگونه عوارض جانبی و حساسیت روی پوست، می تواند در رفع و ت..
69,000 تومان
Brand: لابراتوار نلا مدل: 11126
ژل شستشوی بهداشتی بانوانلابراتوار نلا، نلا لیدی پن را با بهره گیری از عصاره های درخت چای، گیاه آویشن، بابونه، عسل و اسید بوریک جهت شستشوی ناحیه خارجی دستگاه تناسلی بانوان تهبه و تولید نموده است.این پن فاقد مواد صابونی، سود سوزآور و چربی های صنعتی است و هنگام مصرف کف فراوان ایجاد نمی کند. همچ..
25,000 تومان
ژل لوبریکانت اکسی لاو
جدید ناموجود
ژل لوبریکانت اکسی لاو:یکی از بهترین محصولات، تولید شده در لابراتوار اکسی درم، ژل لوبریکانت اکسی لاو می باشد. این ژل در حجم 50 گرمی تهیه شده و برای رفع تیرگی کشاله هان ران، واژن، خوشبو کننده ناحیه تناسلی و همچنین به عنوان روان کننده می تواند موثر باشد. ترکیبات این ژل، فاقد پارابن و گلیسیرین بوده ..
69,000 تومان
نمايش 1 تا 7 از 7 (1 صفحه)