منو
سبد خرید شما

ضد ریزش مو و درمان موخوره

ضد ریزش مو و درمان موخوره

مشکلات مو می تواند معضل بسیاری از افراد باشد؛ شاید شما جز افرادی که به دنبال راه حلی برای ضد ریزش مو و درمان موخوره هستند باشید و درگیر اینکه برای جلوگیری از ریزش مو و رفع موخوره چه باید کرد؟

ریزش مو در مردان دلایل مختلفی دارد ، یکی از علل اصلی آن ژنتیک و هورمون های مردانه می باشد حال آنکه علت ریزش مو در زنان هنوز به صورت علمی مشخص نیست و ممکن است دلایلی همچون استرس ( باعث ایجاد تغییرات هورمونی شده که همین تغییرات هورمونی وظیفه ی ریزش مو را بر عهده دارد ) همچنین پایین بودن سیستم ایمنی بدن در ریزش نقش داشته باشند که بیشتر بانوان بعد از حاملگی دچار ریزش می شوند.
کم کاری تیروئید کمبود آهن و سوء تغذیه نیز از دیگر علل آن بوده که با یک آزمایش ساده می توان از وجود هر کدام مطمئن شده سپس شروع به درمان کرد.

حال که با علل ریزش مو آشنا شدید و برای جلوگیری از ریزش مو به این نتیجه رسیدید که کدام یک از موارد می تواند در ریزش مو شما تاثیر داشته باشد حال می توانید در کنار تغییر شیوه ی زندگی و تغذیه خود از محلول ضد ریزش مو نیز برای قطع ریزش مو استفاده نمائید.

برای جلوگیری از ریزش مو با داروهای گیاهی نیز می توانید در بسیاری مواقع به نتیجه ی مطلوب رسید چرا که بسیاری گیاه ضد ریزش مو، موجود است که واقعا تاثیرات فوق العاده ای در درمان ریزش مو دارد از جمله عصاره گیاه سائوپالمتو و عصاره گزنه ، کافئین و ...

یکی دیگر از مشکلات مو ایجاد موخوره می باشد که عادت های ناصحیح در رفتار با مو و یا استفاده از شامپو نامتناسب با نوع مو ، رنگ ، دکلره و سشوارهای مداوم منجر به ایجاد موخوره می شود و اینجاست که ما به فکر درمان موخوره خواهیم افتاد محصولات خوبی برای رفع موخوره و درمان آن موجود است که در چنین مواقعی کار را برای مصرف کننده راحت خواهد کرد و با خواص آبرسانی فوق العاده از خشکی مو جلوگیری کرده و با آبرسانی به ساقه های مو در درمان موخوره نقش خواهد داشت. همان طور که میدانید موی خشک شکننده و مساعد موخوره هست پس رطوبت رسانی به مو بهترین راه نجات مو از موخوره می باشد.

در زیر نگاهی به سری محصولات ضد ریزش مو و درمان موخوره لابراتوار نلا نگاهی خواهیم انداخت.

انواع محلول ضد ریزش مو

درمان ریزش مو با استفاده از الگوهای متفاوت می تواند به راحتی شکل پذیرد یکی از الگوهای انتخابی برای جلوگیری از ریزش مو استفاده از مکمل ها و محلول های ضد ریزش مو و تقویت کننده است که برای موثر بودن آنها باید طول درمان به طور کامل طی شود تا نتیجه مطلوب حاصل گردد.

لابراتوار نلا چند محصول فوق العاده را فرموله و تولید نموده که در درمان ریزش مو می تواند نقش بسزائی داشته باشد.

محلول ضد ریزش پروژست مونلا

این محصول یک محلول کاملا گیاهی بوده که عملکرد آن بدین شکل است که در یک ماه اول شروع به جلوگیری از ریزش و مقاوم کردن ریشه مو نموده و در مرحله بعد اگر به همراه شامپو ضد ریزش مو سائوپالمتو استفاده شود طی 2 الی 3 ماه باعث رشد مجدد مو خواهد شد.

از این محلول ضد ریزش مو می توانید برای درمان ریزش های حاصل از مشکلات عصبی ، مصرف داروهای شیمیایی و ارثی که هنوز فولیکول مو زنده است استفاده شود.

محلول ضد ریزش کافئین 39

این محلول یک تقویت کننده عالی برای بانوان محسوب میشود عملکرد آن همچون محلول پروژست نلا می باشد با این تفاوت که در ترکیبات این محلول از تستسترون که یک هورمون مردانه است استفاده نشده و با داشتن عصاره های گلیسیرین و آلوئه ورا یک نرم کننده عالی برای مو است که باعث زنده شدن و شادابی هر چه بیشتر مو خواهد شد.

البته استفاده از این محلول برای آقایان نیز مانعی ندارد.

اسپری تقویت پیاز مو 

اگر به دنبال پیشگیری و جلوگیری از ریزش مو می باشید می توانید از این اسپری استفاده نمائید ، این اسپری مو با تقویت پیاز مو باعث مقاوم کردن ریشه مو و در نتیجه مانع از ریزش موها خواهد شد.

ماسک ترمیم کننده مو

در سری محصولات تولیدی ما انواع روش برای مصرف کننده پیشنهاد می شود تا گزینه های انتخابی زیادی بسته به میزان ریزش مو داشته باشد. ماسک ترمیم کننده مو نیز یکی از محصولاتی است که ضد ریزش مو بوده و محرک رشد مو ، درمان خارش سر و ترمیم کننده ی موهای آسیب دیده بر اثر سشوار و رنگ گذاشتن متداوم می باشد.

Brand: لابراتوار نلا مدل: 11346
درمان موخورهنقش محلول ضد موخوره نلا در از بین بردن و درمان موخوره چیست؟موخوره یا تریکوپتیلوزیس، آسیبی است که بر اثر آن لایه و سطح محافظ مو، در انتهای فیبرهای مویی نوک مو، از بین می رود و شکاف طولی در مسیر موها و چند شاخه شدن انتهای آزاد آن ها بوجود می آید. علت ایجاد موخوره، خشکی بیش از حد..
39,000 تومان
Brand: لابراتوار نلا مدل: 11343
درمان قطعی شوره سر با نازول ضد شورهنازول ضد شوره حاوی عصاره گیاه آلوئه ورا، عصاره گل بنفشه و کتوکونازول (Ketoconazole) می باشد فوق العاده موثر در رفع شوره سنگین سر و خارش آن می باشد و برای رشد و تقویت مو، ایجاد نرمی، براقیت و كنترل ریزش مناسب است، همچنين جریان خون در پوست را افزایش می د..
39,000 تومان
اسپری اکسی پنتن مو:از دیگر محصولات تولید شده در لابراتوار اکسی درم، اسپری اکسی پنتن می باشد. این اسپری که در حجم 30 میلی لیتری توسط لابراتوار اکسی درم تهیه شده، برای همه افراد با هر نوع مو و برای استفاده آقایان و خانم ها مناسب است و محدودیتی ندارد. این اسپری که همچون یک محافظ طبیعی از موها محافظ..
49,000 تومان
Brand: لابراتوار نلا مدل: 11341
اسپری تقویت کننده مو برای درمان ریزش مولابراتوار نلا پس از تحقیقات مداوم بر روی تاثیرات گیاهان در درمان ریزش مو، اسپری تقویت کننده مو را با بهره گیری از عصاره های گیاهی آلوئه ورا، دم اسب و بابونه و با هدف تقویت پیاز مو و قطع سریع ریزش مو و تحریک رویش مجدد آن تهیه و تولید نموده است.&nbs..
39,000 تومان
روغن ضد شپشلابراتوار اکسی درم، روغن ضد شپش اکسی لایس را تنها با بهره گیری از روغن های گیاهی، جهت رفع شپش سر تولید و عرضه نموده است. روغن ضد شپش اکسی لایس، فاقد هرگونه مواد شیمیایی و سمی بوده و با مسدود نمودن مجاری تنفسی شپش، امکان اکسیژن رسانی و تنفس را قطع می کند، سپس با شانه نمودن، رشک و شپش ه..
39,000 تومان
Brand: لابراتوار نلا مدل: 112221
ماسک ترمیم کننده موماسک ترمیم کننده مو - امروزه زنان به آراستگی خود و مو های خود خیلی اهمیت زیادی میدهند.و به دنبال روش های زیادی برای تقویت و ترمیم موهای آسیب دیده بر اثر رنگ و دکلره های پی در پی که باعث خشکی و شکنندگی مو و به دنبال آن باعث موخوره و شوره سر میشود رفع کنند و همچنین از ریزش مو جل..
49,000 تومان
Brand: لابراتوار نلا مدل: 11347
بهترین محلول رفع ریزش مو و سفیدی آنمحلول رفع ریزش مو و سفیدی مو نلا هیر پلاس ، تهیه شده توسط لابراتوار نلا، برای تقویت پیاز مو و رویش مجدد آن برای مصرف کننده تهیه و فرموله شده است.از مهمترین ویژگی های این محصول که آن را نسبت به سایر محلول های ضد ریزش مو ممتاز نموده است ، رفع سریع ریزش مو و د..
60,000 تومان
Brand: لابراتوار نلا مدل: 11342
خواص عالی محلول ضد ریزش مو پروژست نلااگر به فکر جلوگیری از ریزش مو، تقویت و رویش مجدد آن می باشید محلول ضد ریزش مو پروژست نلا با بهره گیری از عصاره گیاه سائوپالمتو و گزنه تهیه و تولید شده است که می تواند با فرمولاسیون ساخت خود کمکی در رشد سریع مو و پر پشت شدن آن داشته باشد.یکی از ع..
39,000 تومان
Brand: لابراتوار نلا مدل: 11345
تحقق رویای جلوگیری ازریزش مو بامحلول کافئین 39لابراتوار نلا محلول کافئین 39 را برای پیشگیری از ریزش مو به ویژه برای بانوان بعد از 39 سالگی تهیه و تولید کرده است که حاوی عصاره بلک کوهوش (کوهوش سیاه)، قزل گون، آلوئه ورا و کافئین می باشد که همگی از عوارض یائسگی کاسته و موجب آرامش مصرف کننده می گردن..
39,000 تومان
Brand: لابراتوار نلا مدل: 113421
محلول پروژست نلایکی از محصولات پرفروش و جدید لابراتوار نلا، محلول پروژست نلا می باشد، که در حجم 4 لیتری و 60 میلی لیتری تهیه شده است. این محلول، حجم بالاتر محلول ضد ریزش مو پروژست نلا می باشد، که برای انواع ریزش مو، به خصوص ریزش موی هورمونی که ناشی از اختلال در ترشح هورمون های جنسی است، مناسب می..
1,120,000 تومان
نمايش 1 تا 10 از 10 (1 صفحه)