منو
سبد خرید شما

ضد شپش

داروی ضد شپش سر

شپش ها حشرات ریز، بی بال و انگلی هستند که از خون انسان تغذیه می کنند که به راحتی قابل پخش هستند و باید با استفاده از یک داروی ضد شپش سر ریشه کن شده و سریعا مورد درمان قرار گیرد اگر بر این باور باشید که بعد از ابتلا به شپش بدون استفاده از هیچ داروئی خود به خود درمان میشود کاملا در اشتباه هستید چرا که این حشرات از طریق تغذیه ی خون انسان زنده مانده و شروع به تخمک گذاری کرده و در کوتاهترین زمان گسترش یافته و عدم درمان سریع شپش منجر خواهد شد فرد مبتلا سایر افراد خانواده و پیرامون خود را نیز دامن گیر رشک نماید. پس بهتر است سریعا به فکر درمان خانگی شپش و قطع سریع شپش و از بین بردن تخم آن در کوتاهترین زمان ممکن با استفاده از یک اسپری، روغن و یا شامپو ضد شپش باشید.

در هنگام تهیه ی دارو برای از بین بردن شپش بر این مبنا که این مواد با پوست در ارتباط خواهد بود پیشنهاد میشود از محصولاتی که حاوی مواد شیمیای هستند استفاده نشود و از یک داروی ضد شپش گیاهی استفاده نمود تا عوارض جانبی نداشته و برای کودکان و زنان باردار نیز قابل استفاده باشد پس قبل از خرید هر گونه داروی ضد شپش سر به ترکیبات آن حتما دقت داشته باشید.

در سری محصولات ضد شپش لابراتوار نلا و اکسی درم چندین محصول عالی به صورت گیاهی فرموله شده است که در از بین بردن شپش و تخم آن بسیار فوق العاده و سریع عمل می کنند.

انواع داروی ضد شپش

برای از بین بردن شپش دو راه کلی وجود دارد ، یکی از بین بردن شپش از سر، مو و بدن و دیگری از محیط پیرامون 

در ابتدا برای از بین بردن رشک، گال در سر یک شامپو و روغن ضد شپش لازم است تا قبل از هر چیز موهای خود را با استفاده از روغن و شامپو ضد شپش از دست شپش ها نجات دهید ، عملکرد این محصولات به گونه ای است که با ترکیبات خود مانع تنفس حشرات شده و باعث مرگ آنها و با شانه کردن منجر به جدا شدن از مو خواهد شد. یکی از بهترین این محصولات شامپو ضد شپش روغنی نلا است که یک پک شامل یک عدد روغن و یک عدد شامپو می باشد

طرز استفاده از این محصول به طور کامل در توضیحات خود محصول قابل مشاهده است.

با توجه به اینکه حشرات انگلی مانند شپش، گال و رشک قابل انتقال از فرد مبتلا به فرد سالم است برای جلوگیری از انتقال باید از اسپری دافع حشرات و ضد انتقال شپش استفاده نمود و تمامی لوازم مورد استفاده ی فرد مبتلا را با این اسپری ها آغشته کرده تا شپش ها به طور کامل نیز از محیط ریشه کن شوند اگر در این مورد نیز کوتاهی شود و هر دو عمل همزمان برای درمان شپش سر مد نظر گرفته نشود ممکن است درمان کامل صورت نگیرد.

درمان شپش سر

شپش ها از نور فراری هستند و بیشتر فعالیت آنها در تاریکی می باشد از این رو قابل مشاهده به صورت واضح بر روی پوست سر نمی باشند و مهمترین علائم آن خارش بیش از حد سر مخصوص شبها هنگام خواب است.

علت این خارش آن است که شپش برای تغذیه شروع به نیش زدن پوست سر کرده همین امر باعث ایجاد آلرژی در پوست سر می شود که باعث آزار در فرد مبتلا میگردد و اگر مدام پوست سر را بخارانید منجر به بروز عفونتهای باکتریایی و قارچی خواهید شد.

از این رو توصیه می شود به فکر درمان خانگی شپش موی سر نباشید و برای از بین بردن تخم های شپش از سر، گردن و بالای گوش ها باید سریعا به فکر بیفتید و با انتخاب بهترین روش درمان مانع افزایش شپش سر و تخم گذاری آن گردید.

با معرفی انواع داروهای ضد شپش که در بالا به هر کدام اشاره شد بهترین نوع آن را برای شما در بین انواع داروهای موجود در بازار گرد هم آورده ایم؛ برترین ویژگی این محصولات گیاهی بودن آن است که توسط تولید کنندگان لابراتوار نلا و اکسی درم تولید و عرضه میشود و به راحتی از داروخانه ها و یا به صورت آنلاین از وب سایت دیجی نلا می توانید تهیه نمائید.

Brand: لابراتوار نلا مدل: 11452
شپش موی سرقبل از اینکه راه های درمان شپش مو را برایتان بازگو کنیم بهتر است بدانید حشرات رده ای از بی مهرگان هستند که بزرگترین گروه بند پایان را به خوداختصاص می دهند.تنوع حشرات بسیار گسترده است که 70% این مجموعه را، حشرات مضر تشکیل می دهند که خود به سه گروه اصلی تقسیم می شوند:      ..
49,000 تومان
Brand: لابراتوار نلا مدل: 11454
اسپری ضد گزش حشراتاسپری ضد حشره  بدن  نلا ، محصولی از لابراتوار نلا بوده، که با استفاده از فرمولاسیونی ایمن و موثر، می تواند از گزش حشرات محافظت کرده و ورم ناشی از نیش پشه و حشره را بهبود بخشیده و با بهره گیری از ترکیبات طبیعی و گیاهی و فاقد مواد شیمیایی و الکل، قابلیت پخش و ..
49,000 تومان
Brand: لابراتوار نلا مدل: 11453
جلوگیری از انتقال شپشبرای جلوگیری از انتقال شپش چه باید کرد ؟ شاید این سوال دغدغه ی خیلی از والدین ، معلمین و افرادی باشد که در اماکن عمومی با اتفراد زیادی سر و کار دارند باشد. شپش مو معضلی است که اخیرا در بین کودکان خصوصا دانش آموزان شایع شده است.این موضوع در زمان بازگشایی مدارس به نگرانی اصلی..
49,000 تومان
اسپری پیشگیری از انتقال شپشاسپری پیشگیری از انتقال شپش ، محصولی جدید از لابراتوار اکسی درم بوده، که مشابه با اسپری جلوگیری از انتقال شپش نلا عمل کرده و حاوی ترکیبات گیاهی و بدون عوارض جانبی می باشد. این محصول دارای رایحه خاصی بوده، که شپش حساس به آن رایحه می باشد و این رایحه، مانع نزدیک شدن به م..
39,000 تومان
روغن ضد شپشلابراتوار اکسی درم، روغن ضد شپش اکسی لایس را تنها با بهره گیری از روغن های گیاهی، جهت رفع شپش سر تولید و عرضه نموده است. روغن ضد شپش اکسی لایس، فاقد هرگونه مواد شیمیایی و سمی بوده و با مسدود نمودن مجاری تنفسی شپش، امکان اکسیژن رسانی و تنفس را قطع می کند، سپس با شانه نمودن، رشک و شپش ه..
39,000 تومان
Brand: لابراتوار نلا مدل: 11411
محلول اسکاب دافع حشرات نلااسپری دافع حشرات نلا اسکاب علاوه بر البسه که در تماس با پوست هستند برای رختخواب، کمد و ملحفه، تشک و .... استفاده میشود و بدون ضرر برای نوزادان، بانوان شیرده و باردار میباشد. انسان از آنجایی که دائما به فکر شستشو و نظافت خود میباشد. در تابستان که حشرات به سرعت در حا..
25,000 تومان
Brand: لابراتوار نلا مدل: 111331
از بین بردن شپش با شامپو ضد شپش نلاشامپو ضد شپش - قبل از هرچیز لازم است بدانیم که شپش چیست؟ شپش یک حشره بدون بال کوچک با شش پا و به اندازه حدود 3-1 میلی متر می باشد. رنگ آن از خاکستری روشن تا رنگ های تیره برحسب رنگ موی فرد متفاوت است. شپش بالغ بدون تغذیه از خون فرد بیشتر از یک تا دو روز زنده نم..
69,000 تومان
نمايش 1 تا 7 از 7 (1 صفحه)