منو
سبد خرید شما

ضد شپش

داروی ضد شپش سر

شپش ها حشرات ریز، بی بال و انگلی هستند که از خون انسان تغذیه می کنند که به راحتی قابل پخش هستند و باید با استفاده از یک داروی ضد شپش سر ریشه کن شده و سریعا مورد درمان قرار گیرد.

داروی ضد شپش سر بهتر است از نوع گیاهی باشد تا عوارض جانبی نداشته و برای کودکان و زنان باردار نیز قابل استفاده باشد پس بهتر است قبل از خرید هر گونه داروی ضد شپشی به ترکیبات آن دقت داشته باشید.

علائم شپش سر

شپش ها از نور فراری هستند و بیشتر فعالیت آنها در تاریکی می باشد از این رو قابل مشاهده به صورت واضح بر روی پوست سر نمی باشند و مهمترین علائم آن خارش بیش از حد سر مخصوص شبها هنگام خواب است.

علت این خارش آن است که شپش برای تغذیه شروع به نیش زدن پوست سر کرده همین امر باعث ایجاد آلرژی در پوست سر می شود که باعث آزار در فرد مبتلا میگردد و اگر مدام پوست سر را بخارانید منجر به بروز عفونتهای باکتریایی و قارچی خواهید شد.

از این رو توصیه می شود به فکر درمان خانگی شپش موی سر نباشید و برای از بین بردن تخم های شپش از سر، گردن و بالای گوش ها باید سریعا به فکر بوده و با انتخاب بهترین روش درمان شپش سر مانع افزایش شپش و تخم گذاری آن گردید.

داروهای زیادی در بازار موجود است که میتوان تهیه نمود یکی از بهترین این محصولات در حال حاضر در بازار محصولات گیاهی لابراتوار نلا و اکسی درم می باشد که به راحتی از داروخانه ها و یا به صورت آنلاین از وب سایت دیجی نلا می توانید تهیه کنید.

انواع داروی ضد شپش

قبل از هر چیز موهای خود را با استفاده از یک روغن یا شامپو ضد شپش ازدست شپش ها نجات دهید ، عملکرد این محصولات به گونه ای است که با ترکیبات خود مانع تنفس حشرات شده و باعث مرگ آنها و با شانه کردن منجر به جدا شدن از مو خواهد شد.

با توجه به اینکه حشرات انگلی مانند شپش، گال و رشک قابل انتقال از فرد مبتلا به فرد سالم است برای جلوگیری از انتقال باید از اسپری های دافع حشرات و ضد انتقال شپش استفاده نمود و تمامی لوازم مورد استفاده ی فرد مبتلا را با این اسپری ها آغشته کرده تا شپش ها به طور کامل نیز از محیط ریشه کن شوند.

Brand: لابراتوار نلا مدل: 11452
شپش موی سرقبل از اینکه راه های درمان شپش مو را برایتان بازگو کنیم بهتر است بدانید حشرات رده ای از بی مهرگان هستند که بزرگترین گروه بند پایان را به خوداختصاص می دهند.تنوع حشرات بسیار گسترده است که 70% این مجموعه را، حشرات مضر تشکیل می دهند که خود به سه گروه اصلی تقسیم می شوند:     &..
19,000 تومان
Brand: لابراتوار نلا مدل: 11331
از بین بردن شپش با شامپو شپش نلا اخیرا تولید کنندگان آرایشی ، بهداشتی و دارویی محصولات همچون شامپو ضد شپش ، اسپری ضد شپش و انواع محلول و روغن را برای مبارزه بر علیه شپش وحشرات موذی ( گال ، رشک ) را تولید وروانه بازار نمودند که توسط مواد شیمیایی موجود در این شامپو ضد شپش ها از رشد شپش..
35,000 تومان
Brand: لابراتوار نلا مدل: 11453
جلوگیری از انتقال شپشبرای جلوگیری از انتقال شپش چه باید کرد ؟ شاید این سوال دغدغه ی خیلی از والدین ، معلمین و افرادی باشد که در اماکن عمومی با اتفراد زیادی سر و کار دارند باشد. شپش مو معضلی است که اخیرا در بین کودکان خصوصا دانش آموزان شایع شده است.این موضوع در زمان بازگشایی مدارس به نگرانی ..
15,000 تومان
روغن ضد شپشلابراتوار اکسی درم، روغن ضد شپش اکسی لایس را تنها با بهره گیری از روغن های گیاهی، جهت رفع شپش سر تولید و عرضه نموده است. روغن ضد شپش اکسی لایس، فاقد هرگونه مواد شیمیایی و سمی بوده و با مسدود نمودن مجاری تنفسی شپش، امکان اکسیژن رسانی و تنفس را قطع می کند، سپس با شانه نمودن، رشک و شپش ه..
25,000 تومان
نمايش 1 تا 7 از 7 (1 صفحه)