ارسال رایگان برای خرید های بالای دویست هزار تومان

هزینه تحویل کالا به مبلغ پانزده هزار تومان بوده و خرید های بالای صد هزار تومان شامل گزینه ارسال رایگان می باشند. سفارش هایی که در روزهای کاری تا ساعت 12 ثبت شوند در همان روز امکان تحویل به پست دارند. همچنین، سفارش هایی که بعد از ساعت 14 ثبت می‌شوند در اولین ساعات کاری روز بعد تحویل پست می‌گردند.
هماهنگی های لازم در مورد تاریخ و زمان تحویل سفارش، قبل از ارسال، از طرف فروشگاه آنلاین لابراتوار نلا با مشتری (تحویل گیرنده سفارش) انجام می شود.

پست پیشتاز

زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی از طریق پست پیشتاز بسته به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین 24 تا 72 ساعت است.

پست سفارشی
زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی از طریق پست پیشتاز بسته به محدوده جغرافیایی و مقصد و زمان سفارش بین 24 تا 72 ساعت است. هزینه ارسال با  پست پیشتاز بر عهده خریدار است.
لازم به ذکر است در مناسبت های خاص و روزهای پایانی سال، سفارش های ارسالی از طریق پست، ممکن است به دلیل وجود ترافیک در سرویس ‌‏های پستی با کمی تأخیر به دست مشتریان برسد.
در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس پست هستید، می توانید مرسوله خود را از طریق سایت شرکت پست به آدرس زیر رهگیری کنید: post.ir

 ارسال با باربری

جهت رفاه حال مشتریان ارجمند، امکان ارسال سفارش های با حجم بالا از طریق باربری فراهم شده است. هزینه ارسال با باربری بر عهده خریدار بوده و کرایه بر مبنای تعرفه متداول باربری محاسبه خواهد شد.