منو
سبد خرید شما

بلاگ RSS Feed

30 Nov هر آنچه لازم است در مورد روش صحیح شانه زدن مو بدانید
0 25
عوامل مختلفی بر روی سلامت و زیبایی موها تاثیر می گذارند که یکی از مهمترین فاکتورها، روش شانه زدن صحیح مو است. متاسفانه افرادی هستند که به این موضوع توجه نداشته و با اشتباهاتی که مرتکب می شوند، تمامی زحمات خود در زمینه استفاده از محصولات مراقبت از مو،..
28 Nov با مزیت های کافئین برای مو آشنا شوید
0 38
اگر چه ما انسان ها حالت موهای خود را از والدین به ارث می بریم اما لازمه داشتن موهای سالم، خوش حالت و پرپشت، مراقبت از مو است. این مسئله بسیار مهم است چرا که کمبود مواد غذایی ضروری، استفاده از شوینده های نامناسب، عدم آگاهی از روش شانه زدن صحیح مو و.....
25 Nov با مراقبت از پوست در تابستان، جوان تر بمانیم
0 41
در تابستان تشعشعات خورشید چندین برابر خواهد شد در نتیجه میزان برخورد اشعه های مضر همانند فرابنفش نیز بیشتر می شود.  در این زمان است که باید بیشتر از قبل به سلامت پوست خود توجه کنید. گروهی بر این باور هستند که تنها کافی است از کرم ضد آفتاب استفاده کنن..
23 Nov راهنمای انتخاب کرم ضد آفتاب
0 49
اگر برای خرید کرم ضد آفتاب به بازار بروید متوجه خواهید شد برندهای متعددی در تولید نوع محصولات فعالیت می کنند و اکنون این سوال برای شما پیش می آید که چگونه بهترین برند را انتخاب کنم؟ هدف از استفاده از کرم ضد آفتاب، مراقبت از پوست در برابر اشعه های مضر..
21 Nov درمورد پاکسازی پوست چه می دانید
0 77
پوست انسان در واقع یک پوشش خارجی است که همانند کت، اندام های داخلی بدن را محافظت می کند. اما همین لایه نیز به مراقت و نگهداری نیاز دارد تا همیشه جوان و سالم بماند. در واقع پوست نقش بسیار مهمی در زیبایی شما داشته و اگر نسبت به آن بی توجه باشید، خیلی ز..
18 Nov پاکسازی صورت در خانه در دوران کرونا
0 110
دنیا در چند ماه اخیر درگیر یک ویروس منحوس شده است که زندگی همه انسان را فلج کرده و تنها راه مقابله با آن تا زمان ساخته شدن واکسن، کاهش تردد در اماکن عمومی و خیابان ها است. به این بدان معنا است که شما باید حتی المقدور در خانه مانده و به جز در موارد ضر..
14 Nov در مورد اسکار پوستی چه می دانید
0 121
پوست انسان به دلیل اینکه خارجی ترین لایه بدن است، همواره در معرض عوامل محیطی و آسیب قرار دارد. تصور کنید که پوستتان زخم شده است. در این صورت سیستم دفاعی بدن ترمیمی پوست را شروع کرده و دو حالت رخ می دهد. اگر این زخم سطحی باشد، ترمیم خیلی سریع و در عرض..
11 Nov چگونه از لکه های ناشی از آفتاب سوختگی خلاص شویم
0 173
عاقلانه ترین کار این است که پوست خود را از تشعشعات خورشید در امان نگاه دارید. یکی از سوالاتی که اغلب افراد مطرح می کنند این است که اگر کرم ضد آفتاب بر روی صورت استفاده کنیم، آیا از اشعه های مفید خورشید بی نصیب می مانیم؟ در جواب باید بگوییم خیر. این ک..
09 Nov پوست خود را از آفتاب سوختگی، محافظت کنید
0 164
یکی از مشکلاتی که در فصل تابستان برای اغلب افراد رخ می دهد، آفتاب سوختگی است. در این فصل شدت تابش نور خورشید زیاد شده و در نتیجه قدرت آسیب رسانی آن ها به پوست بیشتر می گردد. به همین دلیل است که متخصصین پوست توصیه می کنند استفاده از کرم ضد آفتاب در فص..
07 Nov هر آنچه لازم است در مورد مراقبت از پوست بدانیم
0 146
همه ما به دنبال این هستیم که پوستی سالم، شاداب و بدون چروک داشته باشیم اما لازم است بدانیم رسیدن به این هدف، نیازمند مراقبت از پوست است. پوست همانند یک پوشش برای بدن عمل می کند و باعث می شود بافت های داخلی بدن از تاثیرات مضر شرایط محیطی در امان بمانن..
04 Nov لکه های پوستی و دلایل بروز آن ها
0 154
پوست انسان، خارجی ترین لایه بدن است که علاوه بر تاثیر پذیری از وضعیت سلامت بدن، تحت تاثیر شرایط محیطی نیز قرار دارد. این لایه چند نقش اساسی را برای بدن ایفا می کند که مهمترین آن ها شامل:پوست، بدن را از عوامل بیماری زا مصون نگه می دارد. محلی برای..
02 Nov قرمزی جای جوش، یک عارضه مهم پوستی
0 183
همه ما تا به حال تجربه ایجاد جوش روی صورت را داشته ایم. این عارضه پوستی تا وقتی که موقتی بوده و تعداد آن زیاد نیست، مشکل ساز نخواهد بود اما زمانی می توان آن را به عنوان یک عارضه دانست که صورت شما درگیر جوش های زیادی شده و ماندگار شوند. از یک سو شما ب..
نمايش 1 تا 12 از 54 (5 صفحه)