بهداشت و مراقبت از بدن, مراقبت و سلامتی

اهمیت استفاده از میسلار واتر

استفاده از میسلار واتر

میسلار واتر در واقع متشکل از میسل ها یا ذرات معلق لیپیدی داخل آب نوعی پاک کننده صورت با ظاهری شبیه به آب است. که نیازی به شستشو پس از استفاده ندارد. میتواند به طور کامل تمام آلودگی ها، آرایش، چربی های اضافی و گرد و غبار را از روی پوست، بدون آسیب به پوست، پاک کند. این محصول همچنین باعث رطوبت رسانی، نرمی و زیبایی پوست می شود.

 

میسلار واتر پاک کننده پوست

 

بررسی علمی میسلار واتر :

می توان گفت ترکیبات اصلی تمامی میسلار واترها، یکسان و متشکل از آب و تعداد زیادی میسل است. هر میسل اجتماع یک یا چند سورفکتانت می باشد. سورفکتانت ها یا ماده امولسیون کننده، ویژگی های آبگریزی و آبدوستی دارند. بنابراین می توانند از سر آبدوست خود به آب و از سر آبگریز خود به مولکول های چربی متصل شوند.

هنگامی که از میسلار واتر و پدهای پنبه ای استفاده می کنیم، سر آبدوست سورفکتانت به پد می چسبد. در واقع پد و هرچیزی که از سلولز ساخته شده باشد، آبدوست و دنباله آبگریز آن به سمت خارج از پد قرار می گیرد. از آنجایی که آرایش، چربی و آلودگی همگی را می توان جزو مواد چربی دسته بندی کرد، سر آبگریز سورفکتانت به آن سمت قرار خواهد گرفت. در نتیجه به راحتی می تواند آلودگی ها و چربی ها را از روی پوست پاک کند.

 

بررسی میسلار واتر

 

 

چه چیزی میسلارواتر را از بقیه محصولات پاک کننده متمایز می کند؟

میسلار واترها، برخلاف بقیه محصولات آرایشی و بهداشتی، پس از استفاده نیازی به شستشو ندارند. این محصول بسیار پرکاربرد، به جای استفاده مستقیم بر روی صورت، به یک وسیله جانبی مانند پد پاک کننده و یا پنبه نیاز دارد. بدین صورت که آن را روی پد پنبه ‌ای میریزیم و سپس روی صورت می مالیم. ضمنا میسلار واتر، دارای فرمولاسیونی سبک می باشد و به پوست آسیبی نمی رساند.

این محصول را می توانید راحت در داخل کیف خود همیشه به همراه داشته باشید، تا در صورت نیاز بلافاصله از آن استفاده کنید.

علاوه بر توضیحات کلی در مورد میسلار واترها، لازم به ذکر است، برخی از آن ها دارای ترکیبات گیاهی و ویتامین ها بوده، و تاثیر بسزایی در حفظ سلامتی، آبرسانی و تغذیه پوست دارند.

 

میسلارواتر

 

میسلار واترها برای چه نوع پوستی توصیه می شود؟

جالب است بدانید، از آنجایی که میسلار واتر جزو محصولات پاک کننده ملایم به شمار می رود، بنابراین از آن ها می توان برای انواع پوست ها، حتی پوست های حساس استفاده کرد. لازم به ذکر است که این محصول حتی قابل استفاده برای پوست ظریف اطراف چشم بخصوص زیر چشم نیز است.

 

میسلار واترها برای چه نوع پوستی توصیه می شود؟

 

 

نحوه مصرف :

پد پنبه ای آغشته به میسلار واتر را بر روی پوست صورت، زیر چشم و گردن خود به آرامی بکشید. ضمنا می توانید برای پاک کردن آرایش خود، پد را به آرامی روی پلک خود فشار بدهید و پس از چند ثانیه، آن را بردارید. پس از استفاده از میسلار واتر نیازی به شستشو وجود ندارد، ولی باز بر احتیاط طریقه مصرف روی محصول را بخوانید.

 

میسلار واتر یا تونر

 

اکنون که با میسلار واتر و نحوه استفاده از آن آشنا شدید، لطفا نظرات و تجربه های خود را با ما در جریان بگذارید.
ضمنا خالی از لطف نیست، که این نکته را یادآوری کنیم، که میسلار واتر با تونر کاملا متفاوت می باشد و لازم است آن ها را با هم اشتباه نگیرید.

 

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید