اسپری جلوگیری از انتقال شپش نلا

79,000 تومان
اسپری جلوگیری از انتقال شپش ، از بهترین روش های مراقبت از ابتلا به شپش می باشد. لابراتوار نلا از طریق فرموله و  تولید محصول ضد شپش ،  سدی در برابر انتقال شپش از فرد مبتلا به وجود می آورد.

اسپری دافع حشرات و ضد شپش برای لباس و ملحفه نلا

99,000 تومان
اسپری ضد شپش نلا با مکانیسم فلج نمودن ، مرگ حشره خواهد شد.طرح تولید وساخت این محلول گیاهی با بهره گیری از اسانس های گیاهی و ضد حشره مانند رزماری ،اسطوخودوس و... است که علاوه بر اینکه خطری برای انسان ندارند با محیط زیست هم سازگار است و روشی عالی برای درمان خانگی شپش محسوب می شود.

شامپو ضد ریزش مو سائوپالمتو نلا

69,000 تومان
شامپو ضد ریزش مو سائوپالمتو با وجود عصاره سائوپالمتو و خواص بی نظیر آن در رشد و تقویت مو موجب میشود افراد از دغدغه ریزش مو در امان باشند.
 جهت حصول نتیجه ی بهتر، محصول دیگر لابراتوار نلا بنام محلول ضد ریزش پروژست نلا نیز توصیه میشود.

اسپری روغن روان کننده تجهیزات برند لوبر اویل

59,000 تومان
یکی دیگر از تولیدات کارخانه پنبه هیدروفیل و باند و گاز تبریز، روغن روان کننده Luber Oil می باشد. این روغن در حجم 500 میلی لیتری و از روغن های صنعتی و همچنین روغن های بهداشتی تهیه شده و در روغن کاری و روان کننده کلیه قطعات، بلبرینگ ها و ابزارآلات صنعتی و پزشکی، ابزارآلات و تجهیزات دندان پزشکی، وسایل پیرایش مانند ماشین اصلاح و ریش تراش (موزر)، ماشین خط زن، موزن بینی، موتور پمپ باد یا هوا، انواع بلبرینگ ها و غیره، با قابلیت تحمل دما تا 170 درجه سانتیگراد کاربرد دارد.  

شامپو و روغن ضد شپش نلا آنتی نیت

99,000 تومان
پک روغن و شامپو ضد شپش نلا یا دافع شپش نلا (نلا آنتی نیت) شامل یک شامپو ضد شپش گیاهی 120 میلی لیتری  و یک روغن ضد شپش 120 میلی لیتری یک کلاه و یک شانه مخصوص است.و تمامی سنین حتی نوزادان قابل استفاده است. 

شامپو ضد شوره کتوکونازول نلا

59,000 تومان
شامپو ضد شوره کتوکونازول با خاصیت ضد عفونی یاعث رفع عفونت های قارچی پوست سر وخارش و پوسته پوسته شدن پوست سر می شود. بلکه تنظیم کننده ترشحات غدد چربی پوست سر بوده، و میتواند از بروزهرگونه قارچ در بدن جلوگیری کند.

محلول ضد ریزش مو پروژست نلا

120,000 تومان
برای درمان ریزش مو در مردان و بانوان مکمل ها و داروهایی تهیه می شود تا افرادی که با چنین مشکلاتی درگیر هستند بتوانند از آن استفاده کنند تا از این قبیل مشکلات رهایی یابند. ما در فروشگاه آنلاین دیجی نلا محلول پروژست مو را برای شما پیشنهاد میکنیم تا در کوتاهترین زمان ممکن بتوانید به رشد مجدد موهای خود دست یافته و مانع از ریزش آن گردد. البته برای نتیجه ی گیری بهتر توصیه می شود در هنگام استفاده از این محلول از یک شامپو ضد ریزش مو نیز استفاده شود که مکمل مناسب برای این محصول شامپو ضد ریزش مو سائوپالمتو می باشد که با استفاده ی هر دو محصول به صورت همزمان نتیجه مطلوب حاصل شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در باره این محلول می توانید ویدئو معرفی محلول ضد ریزش مو پروژست نلا را در وبلاگ دیجی نلا مشاهده نمائید.

اسپری خوشبو کننده واژن بهداشتی بانوان لیدی سپت نلا

129,000 تومان
اسپری خوشبو کننده واژن لیدی سپت، در زمان مقاربت، پس از شنا و ورزش جهت رفع بوی نامطبوع ناحیه واژینال  می توان استفاده کرد. آقایان نیز می توانند جهت جلوگیری از رشد و تکثیر قارچ و رفع بوی نامطبوع نواحی کشاله ران و زیر بغل استفاده نمایند. 

روغن ماساژ آرتروز مفصلی نلا آرترو

99,000 تومان
روغن نلا آرترو برای درمان آرتروز، درد، التهاب و خشکی و آرتروز مفاصل، کمک به بهبود غضروف های آسیب دیده و انعطاف سازی حرکت مفاصل بسیار موثر می باشد. برای افرادی که از عمل جراحی و عوارض ناشی از آن می ترسند و یا امکان انجام عمل جراحی را ندارند، می تواند مفید باشد. ضمنا به عنوان مکمل برای بعد عمل نیز کارآمد است.

اسپری ضد تعریق بدن نلا

69,000 تومان
با اینکه عرق کردن بیش از حد بدن عارضه خطرناکی نیست ولی تأثیر خیلی زیادی در کیفیت زندگی مبتلایان دارد از این رو شما می توانید با استفاده از اسپری ضد تعریق بدن  نلا که متشکل از مواد طبیعی و عصاره گیاهان بابونه و گزنه به همراه آلومینیوم کلراید با تنظیم تعریق و رفع بوی نامطبوع بدن ، آرامش خاصی در طول روز به خود ببخشید. 

پد عرق گیر و ضد تعریق بدن نلا

49,000 تومان
استفاده از پد عرق گیر و ضد تعریق بدن در طول روز چگونه می تواند باعث احساس شادابی در شما گردد؟ همانطور که می دانید عرق یک پدیده طبیعی و ملزوم بدن است که ضمن مرطوب کردن پوست، موجب دفع مقداری از مواد زاید بدن می شود. تمامی افراد در طول شبانه روز با مشکل تعریق بدن مواجه بوده و هیچ کس نیز از اثرات حاصل از تعریق بر روی لباس و بوی نامطبوع آن رضایتی ندارند که این پدیده در زیر بغل نیز بیشتر می باشد. علت تعریق دفع مواد شیمیایی بودار مانند دی متیل فنول و تترا متیل فنول و مقداری اوره می باشد که از غدد عرق ترشح می شود. اخیرا لابراتوار نلا در پی عوارض و اثرات نامطلوب این پدیده محصول جدید خود به نام پد عرق گیر و ضد تعریق بدن نلا را روانه بازار نموده است که ضمن پاک کنندگی تعریق و رفع بوی نامطبوع، خاصیت ضدعفونی کنندگی نیز دارد که بدون تداخل در روند طبیعی تعریق بدن، عرق را از سطح پوست جذب نموده و در طول روز  مشکل لکه های ناشی از تعریق را رفع می نماید. اسپری ضد تعریق بدن با بهره گیری از عصاره های طبیعی و مواد شیمیایی غیر فعال عرق را از زیربغل پاک نموده و از اثرات ناشی از خیس شدن لباس ناحیه زیربغل در نتیجه تعریق می کاهد و همین امر باعث خواهد شد تا آسیبی به پارچه ی لباس وارد نشده و تغییر رنگ نداشته باشد. استفاده از پد عرق گیر و ضد تعریق بدن نلا بسیار آسان است، جهت پاک کردن عرق از زیربغل به آرامی به صورت دورانی پد را بر روی پوست حرکت دهید تا مانع تحرک باکتری های مولد بوی نامطبوع بدن باشید.

اسپری گلوکزامین اکسی درم

99,000 تومان
اسپری گلوکزآمین اکس، حاوی ترکیبات گیاهی، طبیعی، فاقد مواد سمی و شیمیایی بوده، که به سرعت از طریق پوست جذب شده و بدون ایجاد عوارض جانبی، تحریک پوستی و حساسیت، ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز جهت ساخت استخوان را تامین نموده و همچنین موجب ترمیم آسیب ساختاری مفاصل، بهبود بافت غضروفی، محافظت و رشد غضروف استخوان، بازسازی استخوان و آرام بخش عضلات می شود.این اسپری، با گیاهان تشکیل دهنده گلوکزآمین فرموله شده، که برای کاهش درد، رفع ورم مفاصل، بهبود و پیشگیری عملکرد و عوارض بیماری در افراد مبتلا به پوکی استخوان و آرتروز، به ویژه افراد 40 سال به بالا، به سبب فعالیت ضد التهابی و آنتی اکسیدانی روغن ها و عصاره های گیاهی موجود قابل استفاده بوده و عوارض جانبی مصرف خوراکی مکمل گلوکزآمین و سایر ترکیبات موثر را ندارد.

شامپو ضد خارش موهای چرب سدر و گزنه نلا

69,000 تومان
شامپو ضد قارچ  و ضد خارش مخصوص موهای چرب سدر و گزنه  جهت تنظیم و کنترل چربی سر، کاهش خارش و از بین بردن قارچ و در کنار همه ی اینها جهت رفع ریزش مو و تقویت رویش مجدد مو، پرپشتی و حفظ شفافیت مو تهیه و تولید شده است.

شامپو ضد شوره نلا

69,000 تومان
شامپو ضد شوره با بهره گیری از زینک پیریتیون، پیروکتون اولامین، ویتامین E (توکوفریل استات)،ویتامینB5 ( دکسپانتنول) و عصاره های گیاهی لیموعمانی، نارنج و درخت چای تهیه شده است. این شامپوی مو در درمان شوره های مقاوم ، چرب و متعادل نمودن ترشحات غدد چربی پوست سر کاربرد دارد.اگر دچار خارش سر و درمان سریع آن استفاده از این شامپو ضد شوره می تواند یک انتخاب مناسب باشد چرا که با ترکیبات که در زیر معرفی می گردد خواص آن برای درمان شوره فوق العاده می باشد.در هنگام استفاده از شامپو ضد شوره دقت داشته باشید به صورت روزانه از آن استفاده ننمائید و در طول هفته 2 الی 3 بار موهایتان را با آن شستشو دهید و برای شستشوی روزانه خود از یک شامپو روزانه استفاده نمائید ، که ما پیشنهاد میکنیم از شامپو روزانه اکالیپتوس استفاده شود تا نتیجه ی مطلوب حاصل گردد.

اسپری ضد زگیل تناسلی اکسی وارت

120,000 تومان
اسپری اکسی وارت یک روش آسان برای درمان زگیل تناسلی در مردان و زنان می باشد. این محصول  قابلیت از بین بردن زگیل های ناشی از ویروس ها، به ویژه زگیل های تناسلی را دارا می باشد. عامل ایجاد زگیل، ویروس پاپیلوم انسانی (HPV) می باشد.

اسپری تقویت کننده مو نلا هیر

69,000 تومان
لابراتوار نلا پس از تحقیقات مداوم بر روی تاثیرات گیاهان در درمان ریزش مو، اسپری تقویت کننده مو را با بهره گیری از عصاره های گیاهی آلوئه ورا، دم اسب و بابونه و با هدف تقویت پیاز مو و قطع سریع ریزش مو و تحریک رویش مجدد آن تهیه و تولید نموده است. از مزایای این محصول گیاهی، استفاده آسان، عدم نیاز به شستشو پس از مصرف و حفظ براقیت و درخشندگی موها می باشد.اسپری تقویت کننده مو نلا هیر ، گیاهی می باشد  و نه تنها هیچ عوارض جانبی ندارد بلکه از طریق تقویت پیاز مو ریز مو را رفع کرده و رشد آن ا افزایش می دهد.

صابون سنتی گوگرد دیجی نلا

69,000 تومان
صابون گوگرد اصلبرای درمان
  • گال
  • قارچ پوست سر و بدن
  • قارچ کشاله ران
  • انواع عفونت های پوستی
  • عفونت واژن و ناحیه تناسلی
  • رفع خارش بدن و پوست سر
  • بیماری های پوستی که عامل ایجاد کننده آن حضور باکتری
  • آکنه و به عنوان ضدجوش جوش های صورت و بدن
بسیار موثر می باشد. 

محلول ضدریزش و سفیدی مو نلاهیر پلاس

99,000 تومان
محلول رفع ریزش مو و سفیدی مو نلا هیر پلاس ،برای تقویت پیاز مو و رویش مجدد آن فرموله شده است. از مهمترین ویژگی های این محصول ، رفع سریع ریزش مو و در کنار آن جلوگیری از سفیدی مو می باشد.

اسپری ضد حشره برای بدن نلا

69,000 تومان
اسپری ضد حشره بدن نلا ، محصولی از لابراتوار نلا بوده، که با استفاده از فرمولاسیونی ایمن و موثر، می تواند از گزش حشرات محافظت کرده و ورم ناشی از نیش پشه و حشره را بهبود بخشیده و با بهره گیری از ترکیبات طبیعی و گیاهی و فاقد مواد شیمیایی و الکل، قابلیت پخش و جذب آسان بر روی پوست صورت و بدن داشته و تا 8 ساعت بر روی پوست ماندگار است.فرمولاسیون دور کننده پشه از انسان و سایر حشرات غیر سمی بوده و دارای رایحه ای مطبوع برای انسان می باشد و برخلاف نمونه های شیمیایی مشابه، هیچگونه عوارض جانبی، تحریک و حساسیت پس از استفاده بر روی پوست شخص ایجاد نمی کند.اسپری ضد حشره بدن نلا در نرم و مرطوب نمودن پوست نیز موثر عمل کرده و می تواند تعداد بیشتری از گونه ها را به طور همزمان دفع کند. همچنین پس ازاستفاده، هیچ لکه ای یا درزی بر روی لباس ایجاد نکرده و می تواند پس از مصرف بر روی پوست باقی مانده و پوست را نسبت به محیط خارجی، مهاجم کند.این محصول به عنوان روش پیشگیرانه و درمانی جهت مقابله با نیش پشه و سایر حشرات در نوزادان و بزرگسالان کاربرد چشمگیری دارد.

شامپو ضد ریزش مو تخصصی دوقلوی نلا پروژست

80,000 تومان
پک شامپو ضد ریزش مو هورمونی، ارثی و سکه ای تخصصی نلا پروژست، تولید لابراتوار نلابا دو غلظت (5/0% و 2%)  برای  قطع ریزش مو ، کمک به رویش مجدد مو و رفع التهابات پوست سر تولید شده است.

اسپری پس از نیش حشرات آلر اکسی

59,000 تومان
اسپری بعد از گزش حشرات آلر اکسی ، در حجم 60 میلی لیتر، محصول جدید لابراتوار اکسی درم میباشد. این محصول 100% گیاهی مناسب رفع التهاب و قرمزی پوست ، رفع خارش و بثورات پوستی می باشد. اسپری آلر آکسی، قابل استفاده برای کودکان، خانم های باردار و شیرده می باشد.

کرم ضد چروک خاویار نلا

389,000 تومان
کرم ضد چروک خاويار نلا با دارا بودن 18 درصد خاويار مرغوب ايراني باعث برگشت حالت الاستسيته پوست و تقويت سلولهاي پوست شده و با جبران کمبود پروتئين در جوان ماندن پوست صورت با مرور زمان بسیار موثر است. از ساير ترکیبات موجود در کرم ضد چروک خاويار نلا میتوان به ويتامينهاي E, F, B5 و همچنين عصاره آلوئه ورا ، اسپرماستی ( روغن گوش نهنگ) و عصاره تامرون و ساير مواد معدني مورد نياز پوست اشاره نمود. عصاره ی آلوئه ورا یک روشن کننده و آبرسان عالی در ترکیبات این محصول بشمار میرود. که ماسک آلوئه ورا نیز که حاوی عصاره آلوئه ورا میباشد یک آبرسان قوی برای پوست میباشد.

شامپو رفع سفیدی مو گردو نلا

69,000 تومان
شامپو گردو نلا جهت جلوگیری از سفیدی مو از ریشه تولید شده که با مصرف مداوم این محصول میتوانید نتایج آن را کاملا محسوس مشاهده کنید. این شامپو شامپو بدون عوارض است و محدودیت سنی نیز ندارد و برای خانم های باردار نیز مناسب است.

محلول ضد گال نلا اسکاب دافع حشرات

69,000 تومان
محلول ضد گال اسکاب دافع حشرات نلا بر روی پوست و محل های زخم شده ناشی از گال استفاده میشود و بدون ضرر  میباشد. درتابستان  برای جلوگیری از تخم ریزی حشرات ا امروزه محلول دافع حشرات که بیشتر با نام حشره کش در بین مردم رواج دارد .