شامپو ضد ریزش مو سائوپالمتو نلا

تومان69.000
شامپو ضد ریزش مو سائوپالمتو با وجود عصاره سائوپالمتو و خواص بی نظیر آن در رشد و تقویت مو موجب میشود افراد از دغدغه ریزش مو در امان باشند.
 جهت حصول نتیجه ی بهتر، محصول دیگر لابراتوار نلا بنام محلول ضد ریزش پروژست نلا نیز توصیه میشود.

اتیل الکل 70 % نلا

تومان50.000
اتیل الکل 70% خالص و آب، از با کیفیت ترین الکلهای مورد تایید وزارت بهداشت در کشور می باشد. الکل اتیلیک یا الکل سفید ، فاقد آلودگی و مواد افزودنی ، حاصل تخمیر نیشکر و بسیار سریع العمل می باشد.

اسپری روغن روان کننده هیدروفیل

تومان59.000
یکی دیگر از تولیدات کارخانه پنبه هیدروفیل و باند و گاز تبریز، روغن روان کننده Luber Oil می باشد. این روغن در حجم 500 میلی لیتری و از روغن های صنعتی و همچنین روغن های بهداشتی تهیه شده و در روغن کاری و روان کننده کلیه قطعات، بلبرینگ ها و ابزارآلات صنعتی و پزشکی، ابزارآلات و تجهیزات دندان پزشکی، وسایل پیرایش مانند ماشین اصلاح و ریش تراش (موزر)، ماشین خط زن، موزن بینی، موتور پمپ باد یا هوا، انواع بلبرینگ ها و غیره، با قابلیت تحمل دما تا 170 درجه سانتیگراد کاربرد دارد.    

شامپو و روغن ضد شپش نلا آنتی نیت

تومان85.000
پک روغن و شامپو ضد شپش نلا یا دافع حشرات نلا (نلا آنتی نیت) شامل یک شامپو ضد شپش گیاهی 120 میلی لیتری  و یک روغن ضد شپش 120 میلی لیتری یک کلاه و یک شانه مخصوص است.و تمامی سنین حتی نوزادان قابل استفاده است.  

اسپری جلوگیری از انتقال شپش نلا

تومان79.000
اسپری جلوگیری از انتقال شپش ، از بهترین روش های مراقبت از ابتلا به شپش می باشد. لابراتوار نلا از طریق فرموله و  تولید محصول ضد شپش ،  سدی در برابر انتقال شپش از فرد مبتلا به وجود می آورد.

شامپو ضد شوره کتوکونازول نلا

تومان49.000
شامپو ضد شوره کتوکونازول ،نه تنها با خاصیت ضد عفونی یاعث رفع عفونت های قارچی پوست سر وخارش و پوسته پوسته شدن پوست سر می شود, بلکه تنظیم کننده ترشحات غدد چربی پوست سر بوده، و میتواد از بروزهرگونه قارچ در بدن جلوگیری کند.

اسپری خوشبو کننده واژن بهداشتی بانوان لیدی سپت نلا

تومان89.000
اسپری خوشبو کننده واژن لیدی سپت، در زمان مقاربت، پس از شنا و ورزش جهت رفع بوی نامطبوع ناحیه واژینال  می توان استفاده کرد. آقایان نیز می توانند جهت جلوگیری از رشد و تکثیر قارچ و رفع بوی نامطبوع نواحی کشاله ران و زیر بغل استفاده نمایند.  

محلول ضد ریزش مو پروژست نلا

تومان120.000
برای درمان ریزش مو در مردان و بانوان مکمل ها و داروهایی تهیه می شود تا افرادی که با چنین مشکلاتی درگیر هستند بتوانند از آن استفاده کنند تا از این قبیل مشکلات رهایی یابند. ما در فروشگاه آنلاین دیجی نلا محلول پروژست مو را برای شما پیشنهاد میکنیم تا در کوتاهترین زمان ممکن بتوانید به رشد مجدد موهای خود دست یافته و مانع از ریزش آن گردد. البته برای نتیجه ی گیری بهتر توصیه می شود در هنگام استفاده از این محلول از یک شامپو ضد ریزش مو نیز استفاده شود که مکمل مناسب برای این محصول شامپو ضد ریزش مو سائوپالمتو می باشد که با استفاده ی هر دو محصول به صورت همزمان نتیجه مطلوب حاصل شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در باره این محلول می توانید ویدئو معرفی محلول ضد ریزش مو پروژست نلا را در وبلاگ دیجی نلا مشاهده نمائید.

روغن ماساژ مفاصل نلا آرترو

تومان99.000
روغن ماساژ مفاصل نلا آرترو که حاوی هیالورینات سدیم (برگرفته از عصاره تاج خروس) و جلبک و نمک دریای شور و ... میباشد . باعث ترمیم غضروف اسیب دیده و خشک، انعطاف و روان سازی حرکت مفصل، بهبود دهنده صدمات ورزشی مناسب برای قبل و بعد از عمل جراحی، ترمیم و تشکیل مایع مفصلی میشوند.

شامپو ضد شوره نلا

تومان69.000
شامپو ضد شوره با بهره گیری از زینک پیریتیون، پیروکتون اولامین، ویتامین E (توکوفریل استات)،ویتامینB5 ( دکسپانتنول) و عصاره های گیاهی لیموعمانی، نارنج و درخت چای تهیه شده است. این شامپوی مو در درمان شوره های مقاوم ، چرب و متعادل نمودن ترشحات غدد چربی پوست سر کاربرد دارد.اگر دچار خارش سر و درمان سریع آن استفاده از این شامپو ضد شوره می تواند یک انتخاب مناسب باشد چرا که با ترکیبات که در زیر معرفی می گردد خواص آن برای درمان شوره فوق العاده می باشد.در هنگام استفاده از شامپو ضد شوره دقت داشته باشید به صورت روزانه از آن استفاده ننمائید و در طول هفته 2 الی 3 بار موهایتان را با آن شستشو دهید و برای شستشوی روزانه خود از یک شامپو روزانه استفاده نمائید ، که ما پیشنهاد میکنیم از شامپو روزانه اکالیپتوس استفاده شود تا نتیجه ی مطلوب حاصل گردد.

صابون سنتی گوگرد دیجی نلا

تومان69.000
صابون سنتی گوگرد از صابونهای بسیار قدیمی و سنتی ایران میباشد که محبوبیت زیادی در میان مردم کشور ایران دارد. از قدیم الایام تا کنون مردم علاقه زیادی به آبهای گرم داشته اند و همواره آن را با خواص درمانی میدانسته و جواب مثبتی از آبهای درمانی کشور میگرفتند . رفع آکنه و رفع چربی اضافه پوست و سایر مشکلات پوستی را از طریق این آب ها درمان میکرده اند که البته امروز نیز در جای جای کشور آبهای درمانی موجود بوده و مشتریان بسیاری دارد.ماده اصلی آبهای معدنی و گرم ترکیبات گوگرد و سایر املاح معدنی میباشد که در تولید صابون گوگرد نیز از همان مواد استفاده شده است.  

پد عرق گیر و ضد تعریق بدن نلا

تومان49.000
استفاده از پد عرق گیر و ضد تعریق بدن در طول روز چگونه می تواند باعث احساس شادابی در شما گردد؟ همانطور که می دانید عرق یک پدیده طبیعی و ملزوم بدن است که ضمن مرطوب کردن پوست، موجب دفع مقداری از مواد زاید بدن می شود. تمامی افراد در طول شبانه روز با مشکل تعریق بدن مواجه بوده و هیچ کس نیز از اثرات حاصل از تعریق بر روی لباس و بوی نامطبوع آن رضایتی ندارند که این پدیده در زیر بغل نیز بیشتر می باشد. علت تعریق دفع مواد شیمیایی بودار مانند دی متیل فنول و تترا متیل فنول و مقداری اوره می باشد که از غدد عرق ترشح می شود. اخیرا لابراتوار نلا در پی عوارض و اثرات نامطلوب این پدیده محصول جدید خود به نام پد عرق گیر و ضد تعریق بدن نلا را روانه بازار نموده است که ضمن پاک کنندگی تعریق و رفع بوی نامطبوع، خاصیت ضدعفونی کنندگی نیز دارد که بدون تداخل در روند طبیعی تعریق بدن، عرق را از سطح پوست جذب نموده و در طول روز  مشکل لکه های ناشی از تعریق را رفع می نماید. اسپری ضد تعریق بدن با بهره گیری از عصاره های طبیعی و مواد شیمیایی غیر فعال عرق را از زیربغل پاک نموده و از اثرات ناشی از خیس شدن لباس ناحیه زیربغل در نتیجه تعریق می کاهد و همین امر باعث خواهد شد تا آسیبی به پارچه ی لباس وارد نشده و تغییر رنگ نداشته باشد. استفاده از پد عرق گیر و ضد تعریق بدن نلا بسیار آسان است، جهت پاک کردن عرق از زیربغل به آرامی به صورت دورانی پد را بر روی پوست حرکت دهید تا مانع تحرک باکتری های مولد بوی نامطبوع بدن باشید.

شامپو ضد خارش موهای چرب سدر و گزنه نلا

تومان69.000
شامپو ضد قارچ  و ضد خارش مخصوص موهای چرب سدر و گزنه  جهت تنظیم و کنترل چربی سر، کاهش خارش و از بین بردن قارچ و در کنار همه ی اینها جهت رفع ریزش مو و تقویت رویش مجدد مو، پرپشتی و حفظ شفافیت مو تهیه و تولید شده است.

اسپری ضد تعریق بدن نلا

تومان69.000
با اینکه عرق کردن بیش از حد بدن عارضه خطرناکی نیست ولی تأثیر خیلی زیادی در کیفیت زندگی مبتلایان دارد از این رو شما می توانید با استفاده از اسپری ضد تعریق بدن  نلا که متشکل از مواد طبیعی و عصاره گیاهان بابونه و گزنه به همراه آلومینیوم کلراید با تنظیم تعریق و رفع بوی نامطبوع بدن ، آرامش خاصی در طول روز به خود ببخشید.  

اتیل الکل 96 % نلا

تومان215.000
اتیل الکل 96 % نلا محصولی جدید از لابراتوار نلا ، مناسب جهت ضدعفونی دست، محل تزریق و سطوح می باشد. این محلول حاوی الکل اتانول یا اتیل الکل خالص بوده، که بدون حضور مواد افزودنی است. باعث ضدعفونی کردن و پاک نمودن کلیه مناطق پوست و سطوح، بدون ایجاد حساسیت و عوارض جانبی می شود. اتیل الکل 96% نلا در حجم 500 میلی لیتری قابل دسترسی می باشد. سه پیمانه از این الکل را با یک پیمانه آب برای بهتر شدن نتیجه می توانید رقیق کرده. تا به الکلی با درجه خلوص 70%، مجاز برای ضدعفونی کردن تبدیل شود.

اسپری تقویت کننده مو نلا هیر

تومان69.000
لابراتوار نلا پس از تحقیقات مداوم بر روی تاثیرات گیاهان در درمان ریزش مو، اسپری تقویت کننده مو را با بهره گیری از عصاره های گیاهی آلوئه ورا، دم اسب و بابونه و با هدف تقویت پیاز مو و قطع سریع ریزش مو و تحریک رویش مجدد آن تهیه و تولید نموده است. از مزایای این محصول گیاهی، استفاده آسان، عدم نیاز به شستشو پس از مصرف و حفظ براقیت و درخشندگی موها می باشد.اسپری تقویت کننده مو نلا هیر ، گیاهی می باشد  و نه تنها هیچ عوارض جانبی ندارد بلکه از طریق تقویت پیاز مو ریز مو را رفع کرده و رشد آن ا افزایش می دهد.

اسپری دافع حشرات و ضد شپش برای لباس و ملحفه نلا

تومان99.000
اسپری ضد شپش نلا با مکانیسم فلج نمودن ، مرگ حشره خواهد شد.طرح تولید وساخت این محلول گیاهی با بهره گیری از اسانس های گیاهی و ضد حشره مانند رزماری ،اسطوخودوس و... است که علاوه بر اینکه خطری برای انسان ندارند با محیط زیست هم سازگار است و روشی عالی برای درمان خانگی شپش محسوب می شود.

محلول ضدریزش و سفیدی مو نلاهیر پلاس

تومان99.000
محلول رفع ریزش مو و سفیدی مو نلا هیر پلاس ،برای تقویت پیاز مو و رویش مجدد آن فرموله شده است. از مهمترین ویژگی های این محصول ، رفع سریع ریزش مو و در کنار آن جلوگیری از سفیدی مو می باشد.

شامپو تخصصی ضد ریزش مو نلا پروژست 1+1

تومان80.000
پک شامپو ضد ریزش مو  تخصصی نلا پروژست، تولید لابراتوار نلا،پک  شامپو دوقلوی پروژست (5/0% و 2%) است که محصولی با کیفیت برای رفع ریزش مو محسوب میشود. این شامپوی دو قلو برای قطع ریزش مو ، کمک به رویش مجدد مو و رفع التهابات پوست سر تولید و برای افرادی که دچار ریزش مو ناشی از اختلالات هورمونی هستند عرضه شده.

اسپری گلوکزامین اکسی درم

تومان99.000
اسپری گلوکزآمین اکس، حاوی ترکیبات گیاهی، طبیعی، فاقد مواد سمی و شیمیایی بوده، که به سرعت از طریق پوست جذب شده و بدون ایجاد عوارض جانبی، تحریک پوستی و حساسیت، ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز جهت ساخت استخوان را تامین نموده و همچنین موجب ترمیم آسیب ساختاری مفاصل، بهبود بافت غضروفی، محافظت و رشد غضروف استخوان، بازسازی استخوان و آرام بخش عضلات می شود.این اسپری، با گیاهان تشکیل دهنده گلوکزآمین فرموله شده، که برای کاهش درد، رفع ورم مفاصل، بهبود و پیشگیری عملکرد و عوارض بیماری در افراد مبتلا به پوکی استخوان و آرتروز، به ویژه افراد 40 سال به بالا، به سبب فعالیت ضد التهابی و آنتی اکسیدانی روغن ها و عصاره های گیاهی موجود قابل استفاده بوده و عوارض جانبی مصرف خوراکی مکمل گلوکزآمین و سایر ترکیبات موثر را ندارد.

روغن ماساژ عضلانی نلا روما

تومان99.000
نلا روما ، یکی از محصولات کاملا گیاهی تهیه شده در لابراتوار نلا بوده، که در حجم 60 میلی لیتر فرموله شده است. این روغن 100% گیاهی و حاوی ماده موثره روغن های رزماری و زنجبیل بوده، موجب رفع دردهای ناشی از روماتیسم و کوفتگی های عضلانی، آرام بخش و نرم کننده عضلات و مناسب برای فیزیوتراپی می باشد.

روغن ماساژ چیست؟

بعد از یک روز کاری خسته کننده، هیچ چیز مانند ماساژ نمی تواند ذهن و بدن شما را آرام و ریلکس کند. ماساژ با یک روغن ماساژ مناسب و با کیفیت، باعث آرامش بدن و بهبود عملکرد غدد، بافت ها و عضلات می شود. روغن های ماساژ گیاهی به سبب تاثیر روی گیرنده های عصبی، موجب ایجاد آرامش و ریلکیشن شده و عضلات را از تنش و کوفتگی رها می سازد. لذا بهترین گزینه برای بهبود و رفع خستگی، ایجاد انرژی و آرامش اعصاب و عضلات، استفاده از روغن های ماساژ عضلانی می باشد.

اسپری ضد زگیل پوست اکسی وارت

تومان120.000
اسپری اکسی وارت یک روش آسان برای درمان زگیل تناسلی در مردان و زنان می باشد. این محصول  قابلیت از بین بردن زگیل های ناشی از ویروس ها، به ویژه زگیل های تناسلی را دارا می باشد. عامل ایجاد زگیل، ویروس پاپیلوم انسانی (HPV) می باشد.

کرم بوتاکس پنج عددی نلا

تومان350.000
کرم بوتاکس نلا محصول جدید وابتکار نوین لابراتوارنلا می باشد که حاوی ماده موثر نئودرمیل و ترکیبات ضد چروک بوده و دراصل منبع انرژی مضاعفی جهت تقویت عملکرد سلولی است که سبب ساخت کلاژن ها در پوست می شود. از این رو یکی از بهترین روش ها برای رفع چین و چروک پیشانی، صورت و دور چشم، استفاده از این محصول می باشد که در بسیاری از مصرف کنندگان امتحان خود را پس داده است.

شامپو رفع سفیدی مو گردو نلا

تومان69.000
شامپو گردو نلا جهت جلوگیری از سفیدی مو از ریشه تولید شده که با مصرف مداوم این محصول میتوانید نتایج آن را کاملا محسوس مشاهده کنید. این شامپو شامپو بدون عوارض است و محدودیت سنی نیز ندارد و برای خانم های باردار نیز مناسب است.