کره مو انار نلا ( ماسک مو )

230,000 تومان
 کره مو انار نلا (ماسک مو)  مدل تخصصی  کره مو آووکادو نلا است، که حاوی  عصاره انار و مناسب برای موهای رنگ شده میباشد. کره مو  برای احیا سازی مو و ترمیم مو ها پس از رنگ و تقویت ریشه مو (به دلیل وجود شی باتر و ویتامینویتامین های مورد نیاز مو) میتوانید استفاده کنید

کره مو آووکادو نلا (ماسک مو)

175,000 تومان
از محصولات تخصصی مو نلا، کره مو آووکادو (ماسک مو) نلا می باشد. از این محصول 180 میلی لیتری، می توان بر روی ریشه تا ساقه مو استفاده نمود. نوع دیگر محصول، کره مو  انار می باشد، که برای موهای رنگ شده مناسب می باشد.

محلول رفع سرد مزاجی بانوان اکسی واژ

65,000 تومان
از محصولات جدید تولید شده در لابراتوار اکسی درم، محلول رفع سرد مزاجی بانوان اکسی واژ می باشد. این محلول که دارای سری اسپری بوده، در حجم 60 میلی لیتری تولید شده و از عصاره های کاملا گیاهی و فاقد پارابن تهیه شده، که در صورت مصرف موضعی روی پوست، هیچگونه عوارض جانبی مانند حساسیت، سوزش و غیره ایجاد نمی کند.

مکمل خواب آور اسلیپ اکس

63,000 تومان
مکمل خواب آور اسلیپ اکس یکی از بهترین روش های درمان بی خوابی ، کاهش استرس و اضطراب است که بر پایه منیزیم کلراید فرموله و تولید شده است که به صورت موضعی قابل استفاده بر پوست بوده و همین خواص باعث جذب سریع منیزیم از طریق پوست و اثر گذاری عالی آن خواهد شد.

شامپو ضد شوره کتوکونازول نلا

54,000 تومان
شامپو ضد شوره کتوکونازول ،نه تنها با خاصیت ضد عفونی یاعث رفع عفونت های قارچی پوست سر وخارش و پوسته پوسته شدن پوست سر می شود, بلکه تنظیم کننده ترشحات غدد چربی پوست سر بوده، و میتواد از بروزهرگونه قارچ در بدن جلوگیری کند.

اسپری بهداشتی بانوان نلا ( لیدی سپت )

90,000 تومان
اسپری بهداشتی بانوان با بهره گیری از عصاره های گل بنفشه، گل سرخ، اسید بوریک و کتوکونازول، جهت شستشوی ناحیه خارجی دستگاه تناسلی بانوان توسط لابراتوار نلا  تولید شده است. از این اسپری بهداشتی بانوان، در زمان مقاربت، قبل و بعد از شنا و ورزش های تعریق آور جهت رفع بوی نامطبوع ناحیه واژینال و در دوران قاعدگی و بارداری می توان استفاده کرد. این محصول قابل استفاده برای آقایان نیز بوده و می توانند جهت جلوگیری از رشد و تکثیر قارچ و رفع بوی نامطبوع نواحی کشاله ران و زیر بغل استفاده نمایند. عدم وجود سورفکتانتها و شوینده ها در ترکیب اسپری موجب شده بر خلاف ژلها بهداشتی پس از مصرف، نیازی به شستشو نداشته و تا زمان استفاده بعدی نیز ماندگار می باشد. استفاده از اسانس مجاز در تولید اسپری ضد قارچ و باکتری، باعث خوشبو شدن موضع می شود و شادابی و پاکیزگی را برای بانوان و دوشیزگان به همراه می آورد.

شامپو ضد ریزش مو سائوپالمتو نلا

65,000 تومان
شامپو ضد ریزش مو سائوپالمتو با وجود عصاره سائوپالمتو و خواص بی نظیر آن در رشد و تقویت مو موجب میشود افراد از دغدغه ریزش مو در امان باشند.
 جهت حصول نتیجه ی بهتر، محصول دیگر لابراتوار نلا بنام محلول ضد ریزش پروژست نلا نیز توصیه میشود.